Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość It****
..został nałożony dysperbit-izochan napstępnie sytropian 12 cm...?

nie powiem Ci czy masz odklejać czy nie, bo się nie znam :wink:

ale mogę poradzić coś na dysperbit - jeżeli chcemy coś na to przyklejać to najpierw posmarować Ekolepem - tak mi poradzili w Izochanie i płytki się trzymają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..został nałożony dysperbit-izochan napstępnie sytropian 12 cm...?

nie powiem Ci czy masz odklejać czy nie, bo się nie znam :wink:

ale mogę poradzić coś na dysperbit - jeżeli chcemy coś na to przyklejać to najpierw posmarować Ekolepem - tak mi poradzili w Izochanie i płytki się trzymają :)

przepraszam to nie był dysperbit- izochan lecz w....(cos tam )specjalna maź do izolacj i przyklejania styropianu.Mróz oraz nie zabezpieczenie styropianu (nie został zasypany fyndament ,może gdyby był zasypany to by nie odeszło)spowodowało oderwanie sie gdzie niegdzie styropianu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jak już znajdziesz szkieletowców, a nie będą wykonywać pokrycia dachu, to ...

To co to za "szkieletowcy" co nie robią dachu? To może tak jak hydraulik, kładzie rury ale nie montuje pieca ;).

 

No jak dla mnie to nie jest taka oczywista sprawa. Zdziwiłbyś się jak wielu "szkieletowców" nie kładzie pokryć dachowych, dlatego podtrzymuję swoją ofertę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... No jak dla mnie to nie jest taka oczywista sprawa. Zdziwiłbyś się jak wielu "szkieletowców" nie kładzie pokryć dachowych...

U "pseudo wykonawców" już mnie nic nie zdziwi - zbyt wiele widziałem.

Dziwi mnie jak wielu Zleceniodawców daje się nabierać na "pseudo wykonawców" i ich czarowanie swoimi umiejętnościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Rozpoczynamy budowę w Sobieszewie

pozwolenia i inne papiery prawie załatwione. Teraz tylko ceny na materiały budowlane i można ruszać. Wysłałem zapytania do trzech hurtowni ale tylko dostałem odpowiedz z patoki - bat, broker i bysewo nie odpowiedziały. Nie mam z czym porównać cen z patoki, ale wg kosztorysu z projektu to ceny niższe

 

Nie wiecie może jakie sa ceny wynajmu kontenerów np z firmy Anga?

muszę coś postawić na działce i nie mam pomysłu skąd.

Pozdrawiam budujących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Rozpoczynamy budowę w Sobieszewie

pozwolenia i inne papiery prawie załatwione. Teraz tylko ceny na materiały budowlane i można ruszać. Wysłałem zapytania do trzech hurtowni ale tylko dostałem odpowiedz z patoki - bat, broker i bysewo nie odpowiedziały. Nie mam z czym porównać cen z patoki, ale wg kosztorysu z projektu to ceny niższe

 

Nie wiecie może jakie sa ceny wynajmu kontenerów np z firmy Anga?

muszę coś postawić na działce i nie mam pomysłu skąd.

Pozdrawiam budujących :)

 

Witam sąsiadów z wyspy :lol: . czy mogę się zapytac w którym miejscu budujecie dom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Rozpoczynamy budowę w Sobieszewie

pozwolenia i inne papiery prawie załatwione. Teraz tylko ceny na materiały budowlane i można ruszać. Wysłałem zapytania do trzech hurtowni ale tylko dostałem odpowiedz z patoki - bat, broker i bysewo nie odpowiedziały. Nie mam z czym porównać cen z patoki, ale wg kosztorysu z projektu to ceny niższe

 

Nie wiecie może jakie sa ceny wynajmu kontenerów np z firmy Anga?

muszę coś postawić na działce i nie mam pomysłu skąd.

Pozdrawiam budujących :)

 

witam

Ja tez chcialam wynajac w Anga, ale koszty byly za wysokie, znalazlam te firme polecona przez innego forumowicza: http://www.konstal-garaze.pl/cennik/

Ostatecznie odkupilismy taki garaz po innej budowie. Proponuje poszukac na forum ofert odkupienia kontenera/garazu. Wynajem sie sie oplaca, a garaz mozna potem odsprzedac :) Pozdr. A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś podpowie gdzie kupić kręgi i pokrywę do zabezpieczenia studni. Może jakieś orientacyjne koszty?

Kupowałem u Połomskiego.

Był już polecany.

Ceny nie pamiętam, ale był tańszy niż najtańsza hurtownia w mojej okolicy.

 

Czy to ten? Małkowo, ul. Gdyńska 20, tel. 601187938

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś podpowie gdzie kupić kręgi i pokrywę do zabezpieczenia studni. Może jakieś orientacyjne koszty?

Kupowałem u Połomskiego.

Był już polecany.

Ceny nie pamiętam, ale był tańszy niż najtańsza hurtownia w mojej okolicy.

 

Czy to ten? Małkowo, ul. Gdyńska 20, tel. 601187938

Tak jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Wiosna sie zaczela, budowa trwa, czas poszukac kolejnych wykonawcow i tu pytanie: Czy ktos mial stycznosc z firma LANSAT - Marcin Czaja (inst. elektryczne, alarmowe)? Jaki jest poziom profesjonalizmu, terminowosc, ceny? Znalazlem jedna pozytywna opinie na forum, moze jest wiecej ?

 

Ja miałem i jestem zadowolony, zresztą już go polecałem. Tanio szybko i sprawnie aczkolwiek nie jest on rannym ptaszkiem początek pracy około 9 natomiast zakończenie średnio 20-22 .

U mnie robił całą elektrykę i alarm z 3 kamerami 2 centralkami mnustwem czujek itp.

Za cały domek letniskowy 70m2 + 60m2 piwnica wziął z materiałami około 10tys. Czas wykonania 3-4 dni + czas potrzebny na zakup materiałów.

Facet z tego co się orjętuję głównie robi Lidle , Biedronki, Empiki ale jak ma mniej zleceń to na domki też nie powie nie, może dlatego mało kto go zna.

Ja nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuję w miarę taniego i solidnego wykonwacy płyty fundamentowej i domu w szkielecie drewnianym 128m powierzchni użytkowej (do stanu surowego zamkniętego). Chcę wystartować jak najszybciej. Może ktoś może polecić jakiegoś rzemieślnika z własną brygadą? Budowa koło Przejazdowa niedaleko Rafineri Gdańskiej. Będę wdzięczny za namiary i wasze opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...