Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Benicio - wielkie dzięki za przesłanie zdjęć - jak się nauczę je wstawiać na forum to pokażę je wszystkim - polecam się na następne etapy - częściowo tzn. do połowy położyłem izolację - niestety deszczowa pogoda nie jest sprzyjająca do wykonywania takich prac z lepikiem na zimno.

 

Ma 75 - nie ma sprawy - zawsze będziesz mile widziana u mnie na budowie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Docent na nurtujące Cię pytanie z postu powyżej nie odpowiem /bo nie wiem :o /, ale przyznam się, że zamieszczone zdjęcie widziałam.

I mam przyjemność skomentować je jako 1-sza.

JESTEM POD WRAŻENIEM! Jeszcze niedawno byliśmy na podobnym etapie, ale w tej chwili zdystansowałeś mnie zupełnie :oops: .

Życzę Ci spełnienia planów, jakie sobie wytyczyłeś. I oby pogoda Ci dopisała.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim, - dwa dni mnie nie bylo, a tu tyle postow... Skoro nie moge chwilowo domu budowac, to moze sie mapka zajme :).

 

Wykonanie wersji z klikaniem na nicka, aby pojawialo sie zdjecie domku danej osoby jest jak najbardziej mozliwe. Mozna to zrobic na co najmniej dwa sposoby:

 

1) po kliknieciu na nick otwiera sie wasza prywatna strona

 

2) lub otwiera sie mala podstrona na moim serwerze ze zdjeciem i krotkim opisem (zakladajac, ze to przeslecie do mnie lub do kodiego)

 

Werjsa oczywiscie jak najbardziej moze byc w kolorze. B-W bylo ze wzgledu na rozmiar pliku i troske o modemowych forumowiczow.

 

Sugeruje wiec przesylac do mnie lub do kodiego nastepujace dane:

- nick pod jakim istniejecie na Forum

- lokalizacje waszego domu jesli nie ma go jeszcze na mapie

- link do waszej strony (o ile jest)

- zjdecie lub zdjecia waszego domu (sugeruje nie wieksze niz 50kb kazde i nie wiecej niz 2-3 zjdecia)

- krotki opis Was lub/i domu ktory budujecie (kreatywny i zabawny :)

 

przypominam adres: http://www.zhr.pl/bolek/murator (moze kiedys bedziemy mieli ladniejszy - np http://www.mapkaforum.tk albo http://www.pomorze.tk :)

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Docent - spoko, będe wpadał w miare możliwości. W końcu za daleko do siebie nie mamy :D .

Przycisk IMG - na ekranie, na którym wypisujesz wiadomość/post jest taki przycisk. Popatrz uważnie, napewno znajdziesz. Żeby wstawić zdjęcie, musisz go wcisnąć przed i po adresie interentowym zdjęcia.

 

Bolek - sklece pare zdań (z jajem), zmniejsze rozmiar zdjęć i wysyłam.

 

Wszyscy - JAK SIĘ ZMNIEJSZA ROZMIAR ZDJĘĆ? Czy da rade to zrobić w ACDC lub Imaging pod Windows? Nie mam innych programów graficznych ani przeglądarek.

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc budowlańcy

Wlasnie mam urlop i pilnuje jak postepują prace budowlane. Ekipa p. Dejka naprawdę robi wrażenie. Krokwie o przekroju 18x24 i długości 10m wciągali na dach jaby to były stemple. W przyszłym tygodniu planują kłaść dachówkę. Niestety moi murarze schodzą na psy. Wychodzą na jaw niedoróbki kiedy musiałem do pozna siedziec w pracy i nie moglem ich dopilnowac.

Co do komina to jednak ze wzgledu na wysokosc dalem sie namowic inspektorowi na dodatkowe obmurowanie pelną cegłą. Bedzie szerzej ale tez bezpieczniej.

No teraz czas leciec do domku, moze jutro sie troche uspokoi i nie bedzie juz tak padac.

Pozdrawiam i zycze spokojnej pracy na budowach

Adamski

 

PS. Dzieki wielkie za umieszczenie mnie na mapce, postaram sie po powrocie do pracy poskanowac zdjecia i podrzucic jakies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba - dziękuję za namiary, gdyż do tej pory nie znalazłem solidnego wykonawcy.

Kodi - prace przerwane z powodu aury - wczoraj próbowałem coś robić, ale niestety deszcz wszystko skomplikował - położyłem izolację tylko na dwóch ścianach i czekam na poprawę pogody. W środę odbieram ( przyszłą) pozwolenie. Ekipy na razie nie mam może wypali coś z p. Kozerskim.

Benicio - trzymam za słowo - jeśli będzie coś do fotografowania - patrz gdy mury, bedą się piąć do góry :lol:

 

Eska-j - dzięki za słowa uznania - potrzebuję tego właśnie , gdy jest taka pogoda na dworze. A Ty na jaki etapie jesteś teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Już na początku - Seba skąd wynalazłeś taką firmę od drzwi? Rewelacja - na telefon , z transportem z upustem i jeszcze termin 3 dni zamiast 6 tygodni !! Jestem bardzo zadowolony i wszystkim polecam.

Po za tym jestem chory i wszystkie prace są opóźnione - plan był ambitny normalnie już powinienem być po maowaniu i obsadzeniu drzwi a tak .. nic nie robię tylko czekam na poprawę samopoczucia.

Może macie jakiś dobrych malarzy? Zanim wyzdrowieje pomalowali by ...

No i mam gaz - wodę już można zagotować :)

OK znikam - jeszcze tylko - mapka super w wolnej chwili podeślę zdjęcia, witam nowych i świeżo ujawnionych forumowiczów. Gratuluje przeprowadzek.

Podobno w jakimś czasopiśmie jest kupon rabatowy na panele korkowe 15% - poszukuję - może ktoś podpowie w jakim? I jaki numer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Docent - pamiętasz naszą dyspute przy kotle gazowym? Miałeś racje co do zasilania c.o. Zwracam honor.

U mnie zaawansowanie kafli i paneli to 80%, kuchna zamówiona, kotłownia prawie zainstalowana, potem tylko końcowe malowanko, drzwi wewnętrzne, grzejniki, podjazd do garażu i ... Nie będę zapeszać. 8)

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo - no to widzę, że się nie nudzisz. Ja w tym roku zajmuję się jeszcze tylko pierdołami, w stylu wykończenie schodów, jakieś listwy itp.

W przyszłym roku podbitka i takie tam. Dasz mi namiary na ta podbitkę.

I co teście wprowadzają się w tym roku.?

Ale luksus z rondem.

 

Benicio - a jaki masz kocioł. Tak czysto z ciekawości.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...