Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pilnie poszukuję w miarę taniego i solidnego wykonwacy płyty fundamentowej i domu w szkielecie drewnianym 128m powierzchni użytkowej (do stanu surowego zamkniętego). Chcę wystartować jak najszybciej. Może ktoś może polecić jakiegoś rzemieślnika z własną brygadą? Budowa koło Przejazdowa niedaleko Rafineri Gdańskiej. Będę wdzięczny za namiary i wasze opinie.

 

Pan Ligęza i syn 513-172-775, ekipa z pod Nowego Dworu, bardzo dobrzy i niedrodzy wykonawcy,wspólpracowaliśmy razem w miejscowości Jantar, robili fundamenty i całą konstrukcję domu, my kryliśmy dach, ekipa naprawdę godna polecenia, zadzwoń i się dowiedz co i jak, jeśli nie wyda dam inne namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuję w miarę taniego i solidnego wykonwacy płyty fundamentowej i domu w szkielecie drewnianym 128m powierzchni użytkowej (do stanu surowego zamkniętego). Chcę wystartować jak najszybciej. Może ktoś może polecić jakiegoś rzemieślnika z własną brygadą? Budowa koło Przejazdowa niedaleko Rafineri Gdańskiej. Będę wdzięczny za namiary i wasze opinie.

 

Pan Ligęza i syn 513-172-775, ekipa z pod Nowego Dworu, bardzo dobrzy i niedrodzy wykonawcy,wspólpracowaliśmy razem w miejscowości Jantar, robili fundamenty i całą konstrukcję domu, my kryliśmy dach, ekipa naprawdę godna polecenia, zadzwoń i się dowiedz co i jak, jeśli nie wyda dam inne namiary.

 

Piękne dzieki za namiary, jeszce dodatkowo poproszę tel do was jeżeli dalej kryjecie dachy, może uda się nam dogadać jak będzie już ten etap :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam solidnej ekipy do wykonania ogrodzenia z siatki na fundamencie(dość głębokim) betonowym.Całość do ogrodzenia to około 200mb.

Skąd braliście siatkę ogrodzeniową(1.50m) i słupki w dobrej cenie?

 

Druga sprawa szukam dobrego, taniego(czy to możliwe?) geodety do zrobienia map do celów projektowych i innych które są potrzebne.

 

Zamierzam rozpocząć budowę w Kielnie.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

U mnie na razie hektarowa działeczka koło Kielna z barakiem i 4 konie wykupione od rzeźnika na niej za miesiąc....pilnie potrzebuję kontakty do sensownego studniarza z okolic, studnia będzie głębinowa, sąsiedzi się dokopali do H2O dopiero na 80-u paru metrach...

acha... potrzebuję też długie bale na ogrodzenie(namiary na jakieś nadleśnictwo??)

i jeszcze pytanie czy ktoś nie ma zbędnych resztek drewna na budowę wiaty dla koników :)

można też u mnie zrzucić gruz na drogę.

Pozdrawiam wszystkich odważnych i kreatywnych ludzi budowlanego czynu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

U mnie na razie hektarowa działeczka koło Kielna z barakiem i 4 konie wykupione właśnie od rzeźnika na niej już za miesiąc....pilnie potrzebuję kontaktu do sensownego studniarza z okolic, studnia będzie głębinowa, sąsiedzi się dokopali do H2O dopiero na 80-u paru metrach...

acha... potrzebuję też długie bale na ogrodzenie(namiary na jakieś nadleśnictwo??)

i jeszcze pytanie czy ktoś nie ma zbędnych resztek drewna na budowę wiaty dla koników :)

można też u mnie zrzucić gruz na drogę.

Pozdrawiam wszystkich odważnych i kreatywnych ludzi budowlanego czynu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam solidnej ekipy do wykonania ogrodzenia z siatki na fundamencie(dość głębokim) betonowym.Całość do ogrodzenia to około 200mb.

Skąd braliście siatkę ogrodzeniową(1.50m) i słupki w dobrej cenie?

 

Druga sprawa szukam dobrego, taniego(czy to możliwe?) geodety do zrobienia map do celów projektowych i innych które są potrzebne.

 

Zamierzam rozpocząć budowę w Kielnie.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam!

 

... co do geodety polecam człowieka z Pruszcza Gdańskiego - godny polecenia

tel. 662218301 - Mirosław, a będziesz potrzebował mapę do celów projektowych, potem wytyczenie budynku, być może odnowienie granic, a na koniec inwentaryzację pobudowlaną więc geodeta się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pomalu mysle o wycenie kuchni i prosze o pomoc chcialbym aby firma była solidna byla na rynku pare lat i kuchnia bedzie raczej nowoczesna fronty krem itd z połyskiem - slyszlem o firmie TRio z Mostow i Silvan ale moze jakies macie propozycje wiem ze poza trojmiastem też sa dobre firmy i pewnie taniej pozdrawiam czekam na propozycje Edytowane przez benik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...