Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

 

 

Mam do sprzedania pozostałe materiały z budowy:

 

Skrzynka RB na prąd budowlany.

Drewniana ale doskonale się spisała i pewnie spokojnie jeszcze wytrzyma nie jedną budowę. Deszcz jej nic nie szkodził. W środku gniazdo na siłę „16” i 2 gniazda 220V z uziemieniem i zabezpieczenia (jakie nie wiem – robił to fachowiec na zlecenie Energii).

 

Rura kanalizacyjna pomarańczowa fi 160mm dł. 3m

 

Folia kubełkowa 1m dł. Około 4m

 

Styropian na elewacje. Grubość 15cm z frezem. 4 płyty 50x100cm czyli razem 2 m2.

 

Styrodur 3cm frezowany. 6 płyt

 

Kołki do styropianu dł 26cm. Ok. 100szt.

 

Wełna mineralna UNI-MATA grubość 15cm. 1 rolka czyli 5,75m2 szerokość 1,2m współczynnik 0,039

 

Membrana dachowa STROTEX 1300V ok. ½ rolki czyli 30mb

 

Siatka ogrodzeniowa. 3x10mb. Wys. 150cm

 

Porotherm 25P+W wieneberger 1 paleta

 

Porotherm 8P+W wieneberger ok. 15 szt

 

beczka 200L plastikowa bez pokrywy (nie nadaje się do wody pitnej, osad na dnie) 2szt.

 

Deski szalunkowe, łaty i odpadki drewniane. Całość ok 3 metrów raczej na opał. Jest troche szerokich desek ale krótkie (ok 1 m) 8 szt. desek dług. ok 4m, troche 1,5-2 metrowych.

 

Palety drewniane ok 30szt. Niektóre do małej naprawy.

 

Rusztowanie stalowe

 

Podesty drewniane do rusztowania

 

Cegła klinkierowa KOSMO ok 50szt.

 

Izolacja termiczna – doskonała do izolacji kanałów płaskich. Ok., 4mb

 

 

 

Cena do dogadania. Wiecej info na PRV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli jeszcze nie znalazłeś projektanta, to z czystym sumieniem mogę polecić panią Ziętek: naprawdę profesjonalnie podchodzi do tematu, i potrafi zaskoczyć ceną w pozytywnym sensie tego wyrażenia!

 

jej namiary:

 

http://www.zietekprojekty.pl/

 

jedyny minus, to, że jest z Wejherowa, ale miała b. dużo realizacji w Szemudzie i okolicach. Myślę, że się dogadasz. Powodzenia z budową!

 

 

Witam,

 

pierwszy raz na forum jako piszący ;)

 

Kupiłem działkę za Przodkowem, i jak się uda to w tym roku ruszam z budową.

Szukam namiarów na projektanta, najchętniej z obszaru Przodkowo - Żukowo - Kartuzy - chcę

skonsultować dobór projektu na moją działkę, no i zlecić całą biurokrację do PNB.

Polecicie kogoś?

 

pozdrowienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli jeszcze nie znalazłeś projektanta, to z czystym sumieniem mogę polecić panią Ziętek: naprawdę profesjonalnie podchodzi do tematu, i potrafi zaskoczyć ceną w pozytywnym sensie tego wyrażenia!

 

jej namiary:

 

http://www.zietekprojekty.pl/

 

jedyny minus, to, że jest z Wejherowa, ale miała b. dużo realizacji w Szemudzie i okolicach. Myślę, że się dogadasz. Powodzenia z budową!

 

Witam

Rownież z czystym sumieniem polecam Pania Zietek

 

Pozdrawiam daro31ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam kogoś, kto "kompleksowo" zajmie się wyrównaniem terenu wokół mego domku. Tzn załatwi koparkę, piasek, ziemię, dysponuje zagęszczaczem (utwardzenie podjazdu pod garaż), posadzi mi trochę iglaków wzdłuz tymczasowego płotu, a może nawet wykona płot (podmurówka, siatka). Do tego jeszcze kwestia odprowadzenia deszczówki. Nie chcę sam się użerać z każdą sprawa z osobna...

 

Polecacie kogoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy dach z Ambitu. Karpiówka wyszła nam tu najtaniej. Rozliczenie końcowe po odbiorze; przyjęli to co pozostało po ułożeniu dachówki. Więźby chyba nie sprzedają (nasza kupowana w Sulęczynie-bdb współpraca), mają tylko łaty, ale też taniej nam wyszły w Sulęczynie. Dach układał p. Sławek, współpracujący z Ambitem. Tempo może nie ekspresowe, ale za to dokładnie i bez większych uwag.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także polecam Ambit.

1. można negocjować fajne upusty

2. reklamacje* przyjmują bez robienia zbędnych trudności

3. biorac od nich usluge (material+dekarz) ma sie gwarancje, ze nie bedzie problemu, kto winien gdyby cos

4. polecam pana Wojtka z Ambitu - kultura, zaufanie, profesjonalizm ;-)

 

Co do pana Slawka to (jesli to ten sam) to nie umial sie delikatnie obchodzic z oknami polaciowymi - mam "zaglebienia" w drewnianych ramach tu i owdzie. No i nie powiedzial, ze jedno okno sie rozni od pozostalych - a jak juz zamontowal to tak juz zostalo. Ślepy nie był... po prostu tacy są pewni wykonawcy... zrobią co maja zrobić bo co mają tracić zarobek. A klient niech sie potem martwi.

 

*) odradzam dachówki Koramic vel Wienerberger - są NIEZABEZPIECZONE przed uszkodzeniami w transporcie. wiadomo jakie sa polskie drogi, jak sie tez postepuje z paletami, stąd ja miałem ok... 20% (!) obtłuczonych dachówek. facet z Koramica robił jakieś trudności, ale Ambit bezproblemowo dostarczył 2 palety dachówek extra zamiast tych uszkodzonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące bloczków betonowych - gdzie kupowaliście i za ile? Czy ktoś kupował w Niestępowie koło Gdańska? jaka jakość?

 

Witam

Ja kupowałem w Niestepowie 4500 bloczkow w tamtym roku.

Co do jakości to bywaja troszke krzywe, ale napewno sa bardzo twarde wiec nie oszczedzaja na cemencie. Cena jak dobrze pamietam 2,40

Dobra tez zena bo zawiera transport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...