Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej

 

Kodi, mam kocioł kondensacyjny De Dietricha z zasobnikiem 150 litrów.

 

I znowu zdjęcie, to mój kominek (Kodi znowu powie, że krzywo :wink: ):

 

http://foto.onet.pl/upload/39/77/_164474_n.jpg

 

a tu zaczątek łazienki:

 

http://foto.onet.pl/upload/0/31/_164477_n.jpg

 

Pozdrowienia B.

 

PS. Kodi, Sebo - kiedy będzie koniec remontu ronda w Chwaszczynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo - ale ja za to walę jak burza. :D

Dzisiaj na tym skrzyżowanku /gdzie mamy pierszeństwo/ stały gliny. Może ktoś wymusił?

 

Benicio - no ale powiedz sam, obiektywnie że krzywo, cała podłoga ucieka Ci w lewo. Dziwne to bo dom przechylał się w prawo. Coś czuje że niedługo pęknie w pół - tak jak Titanic. :lol:

 

No ja widzę, że 1 ekipa buduje wszystkie domy. Kolesie powinni dawać niezłe zniżki, bo jakby nie patrzeć mają robotę non stop.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo - ale ja za to walę jak burza. :D

Dzisiaj na tym skrzyżowanku /gdzie mamy pierszeństwo/ stały gliny. Może ktoś wymusił?

 

Benicio - no ale powiedz sam, obiektywnie że krzywo, cała podłoga ucieka Ci w lewo. Dziwne to bo dom przechylał się w prawo. Coś czuje że niedługo pęknie w pół - tak jak Titanic. :lol:

 

No ja widzę, że 1 ekipa buduje wszystkie domy. Kolesie powinni dawać niezłe zniżki, bo jakby nie patrzeć mają robotę non stop.

Pozdrawiam

 

Kodi - wszystko jest w porządku, bo zdjęcie kominka robione jest od drugiej strony (w porównaniu ze zdjęciem domku) :lol: :wink:

Więc spad jest zachowany w jedną strone.

Tak sobie myśle, że to chyba musi być takie moje przyzwyczajenie przy zdjęciach się przechylać

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Pany

 

Z tym spadem to jest tak. Staje w najwyższym punkcie domu, przybieram pozycję zjazdową (niektórzy mówią pozycja na kupe). puszczam się w dół i na progu (dużego pokoju) wybijam się, a potem ....

LEĆ ADAM LEĆ, DLA SIEBIE, DLA NAS, DLA POLSKI!!!!!!!!!!!!!!!

W fazie lotu koryguje pozycje (wiecie, takie ruszanie ramionami i rękami), a potem ląduje telemarkiem, czyli na tzw. wykrok.

I po to mi ten spad w domu :wink: .

 

Jaca - dzięki

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyjcie na Uwagi o Forum Muratora - ostatni post Redakcji :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomgor - czy mógłbyś coś bliżej napisać o ekipie na priva.

 

Benicio - ja też nie byłem pewien , czy to akurat się tak dzieje z tym piecem jak mówiłem - ale na zdrowy rozsądek tak chyba musiało być. A kominek masz naprawdę odjazdowy, może jutro wpadnę zobaczyć jak tam wyglądają panele i reszta wykończeniówki - przed wejściem krzyknę - żebyś czasami na mnie nie wylądował telemarkiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jaca - zimne piwko i pilot do TV, co by się nie trzeba było ruszać już. Słodkie lenistwo.

 

Docent - jestem codziennie (prawie) na budowie od 16 - 16.30. Wpadnij - ocenisz postepy.

 

Dom nabiera domowego charakteru po położeniu podłóg. Zmiana jest dramatycznie wielka. Na plus. :D

 

Pozdrowienia B.

 

PS. Ze znanym skoczkiem narciarskim Adamem M. łączy mnie to, że urodził się tego dnia co ja (tylko innego roku). Fuksiarz z Niego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Taki tu ruch że ciężko się wkleić w rozmowę.

Ja mam niestety ten problem że nie za często mogę korespondować.

czasem jedynie mam czas na przejrzenie wiadomości.

Pomysł z mapką ilustrowaną zdjęciami jest niezły. Postaram się też jakieś wkleić.

U mnie sytuacja constans czekam na majstra i liczę kasę na dach.

Grody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grody - a bywacie teraz czasem w swojej posiadłości =- jeśli tak to może jakaś wymiana zdań na żywo. Ja teraz niestety na tydzień wyruszam do pracy - może więć w przyszłym tygodniu ( weekend).

 

Benicio - byłem dzisiaj u Ciebie przed 16.00 - obejrzałem podłogi w salonie i kafle w kuchni - nie mów , że to Ty tak skomponowałeś :lol: - wygląda rewelacyjnie - zwłaszcza podłoga w kuchni. Jak bedę wyposażał dom to zatrudnię Twoją lepszą połowę jako doradcę . Śłowa uznania :o

U mnie w przyszłym tygodniu pójdzie w góre od środy ścianka fundamentowa - ale bez mojego czujnego oka - myślę, że ekipa sprawi się dobrze i będę zadowolony jak zobaczę efekt końcowy.

 

DOBRĄ POGODĘ NA NAJBLIŻSZE 2 MIESIĄCE NALEŻY UPROSIĆ U TEGO CO NA GÓRZE - A NA ŚWIĘTA TO NIECH SOBIE SPADNIE POKAŹNY ŚNIEŻEK = HOWK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznie, jestem tu nowy i malo doswiadczony w sprawach budowlanych. Checi i zapal jedna sa tak wiec jesli wszystko dobrze pojdzie to ruszymy z budowa na wiosne. Po 6 miesiacach oczekiwania dostalismy warunki zabudowy z UM w Gdansku, byla to droga przez meke ale dzis mamy to drogocenne pismo juz w reku. Projekt domu tez sie powoli wylania z mroku i najwyzszy czas ustalic material i producenta.

Rozwazam keramzytobeton lub porotherm, sciana 2 warstwowa grubosc 24 -25 cm. Izolacja welna lub styro zalezy na co starczy kasy ale tym bede sie martwil za rok.

Dom bedzie podpiwniczony-koniecznosc (130m), z poddaszem, calosc jakies 340m.

Prosze poradzcie rodacy z 3miasta co wybrac, co ma mniejsza kruchliwosc(kucie pod instalacje), latwiej sie muruje, i czy roznica w cenie bedzie znaczna i jakiego producenta polecacie?. Wydaje mi sie ze po dociepleniu scian efekt bedzie podobny dla obu materialow ale nie jestem pewien. Przeoralem cale forum i dalej nie wiem co wybrac, prosze o opinie z uwzglednieniem dostepnosci materialow w Gdansku i okolicach. dzieki za pomoc- Yogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...