Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Z tego co wiem to MegaBud jest polecany na białej liście. My zamawialiśmy w Vetrex-ie na Trakcie Św. Wojciecha. Okaże się w poniedziałek co i jak , bo mają przyjechać montować:)

 

Witam,

ja generalnie nie polecam vetrexu! obsługa i kontakt po montażu masakra, dodam ze pomylili mi się z 3 metrowym oknem , eeh koniecznie omijajcie tych z Kościerzyny pod nazwa Twoj Styl- dla mnie największa wpadka podczas budowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

jaki jest koszt podlaczenia do kanalizy i wodociagu.

 

kanaliza i woda idzie w ulicy obok mojej dzialki.

PEWIK wyliczyl mi to na ok 100 zl/mb woda a kanaliza ok 180zl/mb plus koszta stale itd oraz koniecznie chce podlaczyc do domu, wydaje mi sie to straszna kwota,

moze ktos poleci kogos kto zrobi taniej ?

 

 

skad braliscie drzewo na wiezbe?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzewo chcę wziąść ze Stężycy podobno mają dobre.

Jestem właśnie po podłączeniu wody i kanalizy.Mi zrobili troche taniej 100zł za metr kanalizy i 60 zł za metr wody jednak miałem do pociągniecia ponad sto metrów kanalizy i ponad sto metrów wody.Do tego wszystkiego musisz doliczyc koszty projektu ,studzienki i byc może hydrantu.

Gdzie sie budujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie ;-)

Muszę zaprojektować taras taki na metrze wysokości od drzwi balkonowych, w miarę tani. poszukuję propozycji, ale w większości są to drewniane tarasy.. czy ktoś może mi podpowiedziec? uwielbiam kamienie,drewno, ale zdaje sie że to nie wpasuje się w mój budżet.... :-(

Ochoty do pracy zycze budującym! :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzewo chcę wziąść ze Stężycy podobno mają dobre.

Jestem właśnie po podłączeniu wody i kanalizy.Mi zrobili troche taniej 100zł za metr kanalizy i 60 zł za metr wody jednak miałem do pociągniecia ponad sto metrów kanalizy i ponad sto metrów wody.Do tego wszystkiego musisz doliczyc koszty projektu ,studzienki i byc może hydrantu.

Gdzie sie budujesz?

 

Witam

 

zaczynam budowe w Gdyni-Wiczlinie, i szukam ekipy czy kogos kto zrobi mi przylacze na dzialke, wszystko idzie w ulicy wiec na dzialke mam pare metrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem na etapie szukania okien, jak będziecie "po montażu" to proszę o wnioski. Z góry dziękuję.

 

Pozdraiwm,

nasze okna braliśmy w MS (wejherowo) jesteśmy zadowoleni montaż 10 okien z roletami +parapety w ciągu 8 godzin ...jesteśmy zadowoleni piękne okna montaz bez zarzutu(oferują serwis po gwarancyjny) ps.przy oknach nie należy wybierać najtańszych ,lepiej zrezygnować np.z jakiejś zabudowy na korzyść okien .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy już po montażu okien z Vetrex-u . Zamawialiśmy na Trakcie Św . Wojciecha. Montaż odbył się sprawnie, panowie mili, na ręce patrzył im Teściu, który kilka lat sam montował okna. Wiedział więc na co zwrócić uwagę. Nie miał zastrzeżeń.

Panowie przykazali zadzwonić po tynkach , chcą przyjechać sprawdzić jak się okna sprawują.

Czy będę zadowolona z tych akurat okien ? Pożyjemy, zobaczymy;)

 

Daro 31ie

 

Dzięki za namiary na gruz, chwilowo nie potrzebujemy. Kupiliśmy tłuczeń po 600 zł za wannę. Nie wiem czy to dobra cena, ale wtedy byłam pod ścianą i brałam co było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy już po montażu okien z Vetrex-u . Zamawialiśmy na Trakcie Św . Wojciecha. Montaż odbył się sprawnie, panowie mili, na ręce patrzył im Teściu, który kilka lat sam montował okna. Wiedział więc na co zwrócić uwagę. Nie miał zastrzeżeń.

Panowie przykazali zadzwonić po tynkach , chcą przyjechać sprawdzić jak się okna sprawują.

Czy będę zadowolona z tych akurat okien ? Pożyjemy, zobaczymy;)

 

Daro 31ie

 

Dzięki za namiary na gruz, chwilowo nie potrzebujemy. Kupiliśmy tłuczeń po 600 zł za wannę. Nie wiem czy to dobra cena, ale wtedy byłam pod ścianą i brałam co było.

 

Gdzie kupiłaś tłuczeń w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...