Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

widzę że jestem w samą porę na gratulacje dla Kodiego i rodzinki !!!

 

Rafal chętnych zbiera twój sąsiad z domu naprzeciwko może na gg dalej pogadamy

 

Benicio domek super i jakie tempo! Ponieważ wygląda na to że ruszymy się z domu całą rodzinka w najblizszy weekend chętnie poznam osobiście czy możesz podesłać namiary na siebie ew gg 5100330

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodi, jeszcze raz gratulacje!!! I mam nadzieję, że już niedługo Beata wróci z córeczką cieszyć się ślicznym domkiem! Czego Wam więcej trzeba do szczęścia? Wspaniała rodzina, śliczny, własnoręcznie zbudowany domek :p

Wracając od Ciebie od razu poleciałam kupić Muratora :) Wprawdzie znałam Wasze zmagania z dziennika, ale to zupełnie inaczej przeczytać wszystko w gazecie! Super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabi - jesteś w samą porę z gratulacjami. Dzięki bardzo.

 

Ma - dzięki za wizytę. Mam nadzieję, że się podobało. Myślę, że będzie okazja, aby posiedzieć dłużej. Dzięki za kwiatka raz jeszcze. teściowa mówi - ale śliczny.

Gazeta to gazeta trochę inaczej się czyta to fakt.

 

Pagin od razu robi się lepiej ale betonowi czy Tobie :lol:

Nie wiedziałem że masz takie zamiłowania, a co na to żona :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodi, wpadłem do Kawiarni Klubowej, a tu taaaakie radosne wieści :D

Gratulacje dla całej rodzinki. Niech się mała zdrowo chowa i da Wam w nocy spać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w poniedziałek...

 

Raflag - ja w sumie za projekt gotowy i adaptacje oraz wszystkie niezbędne mapki + pozwolenie na budowe - zapłaciłam około 3000 zł. My kupiliśmy projekt i 2 mapki załatwiliśmy, resztę zrobił projektant.

Gotowe projekty są sporo tańsze.....e.

 

pozdr...G

 

Grosze3 - Czy byliście zadowolenie z tego projektanta / architekta i kiedy to załatwialiście? A może chcecie go polecić ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Wielkie Święto Kodiego spowodowało, że zapomniałam Wam napisać, iż otrzymałam dzisiaj długo oczekiwane Warunki Zabudowy.

Radość moja jest nieco zmącona wspomnianą przeze mnie jakiś czas temu linią zabudowy, ustaloną w odległości 10m od granicy działki, ale... Ale być może nie będziemy jednak odwoływać się od tej decyzji. Najprawdopodobniej skończyłoby się to NSA. I mimo, iż to my mamy rację, to jednak nie mamy czasu, a urzędnicy mają go przecież pod dostatkiem :evil: .

W tej chwili "opracowujemy" wariant alternatywny, tak aby koszty wyrównania terenu pod domek były jak najmniejsze. Może się uda.

A Pani urbanistka niech odpowie najpierw na jakiej podstawie wytyczyła taką linię zabudowy /ma jeszcze 2 tygodnie/ i jeżeli okaże się, że zrobiła to według swojego widzimisię to spróbujemy jej jakoś dopiec /najbardziej złości mnie to, że jest to bardzo arogancka baba/.

Jutro zamawiamy projekt i oddajemy go do adaptacji ze zmianami.

Ciekawe jak pójdzie na tym etapie? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...