Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No..... i ja sie dopisuje na spotkanie. Szczególnie dlatego, że jeszcze nikogo nie mialem okazji poznac osobiscie. Potwierdzam Sopot, 28 listopada (piątek) o 19:00 Sphinx. A jak sie rozpoznamy. Chyba wezme muratora i bede szukał Kodiego :)

Houk

 

PS Mam nadziej, ze Gabi bedzie, to zalatwimy sprawe deklaracji gazowej :)

 

PS2. Lokalizacja swietna , bo mieszkam w Sopocie :)

 

PS3. Ale z kim zostawić dzieciaki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howk!

28.11.2003. Sfinx , Sopot, 19.00... Jak nic się nie wydarzy niewydarzonego , to się pojawię... Chętnie poznam "towarzyszy niedoli", albo raczej "chłopców z ferajny". Jak kto woli. Ja sam, to się czuję raczej jak z innej bajki. Ale, co tam, "nie takie rzeczy żeśmy ze szwagrem robili po pijaku" .

Na razie to muszę dojść do siebie po wczorajszej kiełbasianej rocznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O RETY, RETY

 

Nie było mnie kilka tygodni a tu tyle się dzieje. Zresztą czymże są posty w porównaniu do tego co się dzieje wokół mojej działki. Umówiłem się z facetem na doprowadzenie wody, a tam dwa nowe domy w stanie surowym /7 tygodni nieobecności :o /

 

Zgłaszam chęć udziału w spotkaniu.

 

RAFALG - jak duże są Twoje dzieci?

Mam opiekunkę /z praktyką/ w postaci mojej 15 letniej córki. W drodze na spotkanie mogę ją przywieźć do Ciebie, a po imprezie odebrać.

Jeśli reflektujesz to dzwoń na 507 200 141

OTO RZEKŁEM HOWK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz powiedziałem, że będę.

Rafalg - kurcze to moja wina, jakieś jesienne znudzenie i nawaliłem. Poprawię się obiecuję.

 

Docent - kurde, pojechałem specjalnie do Ciebie na budowę, świeży beton zalany, radio gra, betoniara rozstawiona, poldek stoi a Ciebie nie ma. Poczekałem 10min. i pojechałem. Żyjesz?

 

Oczywiście na spotkaniu będę.

 

Pozdrawiam

 

weście zdjęcia, projekty - szczególnie Ci co sa w trakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Lista się powiększa :lol: :

1) KODI

2) GABI - postarajcie się!

3) ESKA-J - postaraj się chociaż sama przybyć!

4) GROSZEK

5) ADAMSKI

6) MA75

7) KORES

8) BEA

9) SEBO

10) WLOWIK - (a panie nie z ferajny :cry: ?)

11) RAFALG

12) MARKUS_GDYNIA

13) GRODY

14)

15)

 

SOPOT-SFINX-28.11-19:00

UWAGA - Ci co będą jako pierwsi niech zajmą największy stół i plinują go jak oka w głowie. :evil:

 

Pozdr...Groszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak obiecałem garść wrażeń po przeprowadzce.

Pierwsza noc minęła dość niespokojnie - po zakręceniu wszystkich grzejników na poddaszu okazało się, że cały obieg sprowadza się do grzejnika w sypialni - pośpieszna regulacja nic nie dała i w środku nocy z powodu wydawanych odgłosów grzejnik został wyłączony - temp nad ranem 15 stopni.

Cały wieczór upłynął na podłączaniu bidetu - dalej cieknie - może wyrzucę?

Kolejna noc z grzejnikiem dalej to samo -ja się przyzwyczaiłem ale Asia nie śpi.

Sobota dłuuugi dzień - walczę znowu z bidetem, ale musiałem zrobić taktyczny odwrót -może naprawdę go wyrzucę? Dodatkowo dostałem do samodzielnego demontażu i montażu meblościankę z 71' do piwnicy jak znalazł. Wieczorem montuję jeszcze umywalkę w WC - wężyki za krótkie, syfon też - a mogłem zamontować ją 15 cm niżej ... albo sprawdzić ... ale nie dam się dziś kupię wężyki i syfon. Nauczony doświadczeniem zabrałem się też za grzejnik - 25 min i zrobione - ciekawym opowiem na spotkaniu jak tego dokonałem i od razu mówię nie był zapowietrzony!

Niedziela - wyłączyłem praktycznie ogrzewanie i napaliłem w kominku ... było super. Cały dzień w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus_Gdynia - dzięki za pomoc. Z tymi dzieciakami to się zapędziłem, bo mam tylko jedną córeczkę :D. Ma niecałe 1,5 roku i boi się zostawać z obcymi. ALE Z GÓRY BAAARDZO DZIĘKUJĘ. COś tam wymtyślę. Może jakiś dziadek albo ciocia ? :lol:

 

Kodi_Gdynia - Pomysł rzeczywiście dobry. Mogę zarezerwować stolik, z tym nie ma przecież problemu. Po co są w kopńcu telefony :lol: . Tylko na ile osób?. Ile nas przyjdzie?

 

PROPONUJE ZEBRAĆ LISTĘ OSÓB DO 21 listopada (przynajmniej ilośc), a w PONIEDZIAŁEK, 24 listopada REZERWUJEMY stoły (a może całą salę :wink: )

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalg - wstępną listę masz powyżej, jak na razie 12 osób w tym 3/4 z nich z osobami towarzyszącymi, czyli śmiało można liczyć 25 osób.

 

Ale masz rację, można to dodatkowo potwierdzić, jeśli byłoby z tym kiepsko, będzie trzeba strzelać z głowy, najwyżej ściśniemy się trochę....będzie gorąco :oops: .

 

Pozdrawiam :wink: G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...