Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Miło, że już tak dużo ludzi zaoferowało swoją obecność na spotkaniu Grupy Trójmiejskiej.

Mam tylko nadzieję iż nagle dzieci sie nie pochorują, grypa nie położy do łóżka lub nie trzeba było dłużej zostać w pracy....

Zwolnienia L4 - nie będą honorowane, ani inne zaświadczenia :wink:

 

LICZYMY NA WAS

 

Pozdr..Groszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo, a nawet BARDZO żałuję, ale nie pojawimy na spotkaniu forumowym :( :( :( Mamy imprezę rodziną - 50-lecie małżeństwa dziadków...

 

GROSZEK - dzisiaj otrzymaąłm pierwszą wycenę z M&M i... załamałam się! Nie wiem co się stało, ale otrzymałam bardzo wysokie ceny i od nich upust 37%. Latem tez robiłam u nich wywiad, i wtedy proponowali wstępnie takie jak teraz z tym niby "upustem"...

 

KODI - a kto wykonywał Ci montaż okien - ekipa z "fabryki" czy ten człowieczek, który Ci sprzedawał? Bo coś tu nie rozumiem, my podesłali aż 2 tys za montaż :(

 

Czekam na pozastałe wyceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KODI - jak była betoniara i radio grało tzn. że byłem gdzieś w pobliżu - trzeba było człowieku chociaż sygnał puścić - nie zaswieciłeś tym razem - chyba byłem u sasiada się ogrzać i zaparzyć kawkę.

 

Adamski - ubijarka pracowała u mnie 11.11 czyli w święto przez ok. 2 godz. - gość ubił 80 m2 i słownie wziął 16 zł za paliwo i na flaszkę - czyli razem 40 złociszy . Jak będziesz chciał namiary to daj znać na priva - gość jest z Pępowa i ubijarkę wozi ciągnikiem - układa też kostkę po 20 zł za m2.

 

Jak mnie żoneczka puści to też będę na spotkaniu, ale nie obiecuję - jakoś ostatnio dużo się dzieje i na nic nie mam czasu - nawet na sen.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o statystykę to na spotkaniu będe sam, czyli sztuk raz.

 

IVO - jeśli nadal męczy Cię temat okien i możesz zajrzeć do Gdyni, to na Mściwoja znajduje się firma "Okna-Serwis". Facet nazywa się Zieliński. Kilka lat temu kupowałem u niego, w dwóch rzutach, okna z M&S i jestem do dzisiaj bardzo zadowolony.

Będąc kilka tygodni temu u niego z projektem domu i planując wymiary okienne pod wymiary fabryczne dowiedziałem sie, że zrezygnował ze współpracy z M&S, gdyz jego zdaniem od momentu gdy zmienili profile /notabene wyglądające rewelacyjnie/ zaczęli partolic produkcje i ma całą masę reklamacji.

Ja osobiście po dwukrotnej współpracy z facetem mam do niego ogromne zaufanie i okna do domu będę również kupował u niego i w oparciu o jego opinię.

 

Co do cen to musisz pamiętać że wciąż trwa szczyt wymiany okien w blokach. Za miesiąc sytuacja powinna sie uspokoić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howk!

10) WLOWIK - (a panie nie z ferajny :cry: ?)

Sory, Groszku, to taka przenośnia. Jak "Faceci w czerni", "Poszukiwany, poszukiwana","Rzeczpospolita babska" itp... Panie w ferajnie tyż som.

Dla odróżnienia przyjdę jako strażnik Yelowstone z misiem Yogi. Domu z bali wprawdzie nie buduję, ale do lasu mam 3 kroki.

...Czy u was dzisiaj także nawaliło pół metra śniegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam all

 

Wlowik - wiem...wiem...żartowałeś... :wink: :wink: , ale ładnie "uzasadniłeś się" :lol:

 

IVO- jeszcze nie byłam w M&S, bo musze się z mężem zgrać, ale to nie dobrze co napisałaś z tymi cenami.

Ja w tej chwili mam z 10 wycen. Najdroższe (PCV, białe) wyszły w DAKRZE w Sierakowicach (upadli na głowę). Dalej najtańsze wychodzą na Morskiej w Gdyni (VEKA). Mam dylemat, chociaż krąg się zawęża. Rozrzut cenowy nawet do 4000 zł :evil:

 

Czy wiecie może gdzie mieści się punkt sprzedaży drzwi GERDY (wyszły takie nowe bardzo ładne i proste) - najlepiej w Gdyni ???

 

SINGLE - też są mile widziani na spotkaniu.

Docent - postaraj się być!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo - mi montowali kolesie od gościa u którego kupowałem. Ten gościu to ten sam co opisuje Markus. Mieści się na Mściwoja i jak pisze Markus jest to super facet. Nigdy nie spotkałem takiego sprzedawcy. Markus pewnie wie o co mi chodzi .Moi rodzice brali u niego okna jakieś dobre 1-8 lat temu i gra muzyka. Ja zamówiłem u nich okienka i jego ludzie na fakturę wstawili mi 11 sztuk za 500zł bo to malutkie to gratis. Śrdnio 50zł za okno. Zrobili to w 1h40min więc swoje zarobili. Potem gość przyjechał na regulację i ok.

 

To co pisze Markus o gościu to fakt. Rozmawiałem z facetem - popsztykał się z M&S. Koleś siedzi w oknach od 15 lat i miał m&S od samego początku. Były jakies problemy z mechanizmem w nowych modelach, ale wszystkie usterki już wykluczyli a te okna w których to było, fabryka wymieniała na własny koszt. Koleś im o tym wspominał, ale Ci go olali. Do tego mieli obsuwy z terminami - duże rabaty, duże zamówienia. Gościu musiał świecić oczami i jak stwierdził, nie po to pracował na swoją markę 15 lat, żeby teraz to wszystko poszło w diabły. Koleś jest super więc nie mam powodu mu nie wierzyć.

 

Ma okna z innej firmy - podobno super. Zobacz - powołaj się na mnie.

 

 

 

Docent - tak myślałem że gdziesz się zabawiasz, ale nie będę Cię szukał po tych chałupach. Musisz byc bardziej czujny bo Ci betoniarka zginie. :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Kilka dni nieobecności na forum,a tu taka impreza się kroi ... Ja niestety napewno nie będe, bo 29.11 (czyli dzień po) będę się wreszcie przeprowadzał. Dzień wcześniej będzie pewnie urwanie du ... Ale życze dobrej zabawy i rezerwuje sobie prawo do wypicia "naszego wspólnego zdrowia" na odległość.

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KODI - mam świetny sekator.......po co urywać....OBETNIEMY jak nie przyjedzie....to jak Benicio??? Wpadniesz?

 

Wobec takiej groźby ... :roll: co mam biedny zrobić.

 

Pozdrowienia B.

 

PS. Groszek, ja pierdziele, ty ostra babka jesteś :D :wink: . Mąż toleruje czy już jest po ... sekatorze? hihi

 

W temacie budowlanym GERDA jest dostępna:

1. na Kołobrzeskiej w Gdańsku, koło Praktikera w budynku PKS'u

2. w Media Markt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KODI - no chyba sam widzisz, że nie jest już za ciepło na dworze - więc chwila przerwy w pracy przy kawie i ciepłym kominku dobrze wpływa na samopoczucie i dodaje zapału do pracy - jak będziesz następnym razem to puść sygnał- oddzwonię. A betoniarka - nie wiem czy zauważyłeś była przykuta do gleby łańcuchem :lol:

 

W sprawie spotkania postaram się być - jak wcześniej uwinę się z przygotowaniami do imprezy Andrzejkowej - niestety rodzice dali mi na chrzcie takie popularne imię i wszyscy pamiętają, że można do nas wpaść i pobiesiadować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BENICIO - powodzenia w przeprowadzce- a swoją drogą to myślałem, że już mieszkacie od 15, bo zawsze widziałem światełko u Was. Zrobiłem kilka fotek Twojej chatce - jak mi brachol zgra na CD to prześlę Cije mailem. Pozdrawiam i wpadnij zobaczyć moje postępy w budowie - prawie sam zalewałem podłogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Docent - chce wpaść do Ciebie ocenić postępy, ale teraz tak szybko robi się ciemno, że mija się to z celem. Wpadne napewno w weekend. Światło w domu - hm, może sobie ktoś noclegownie zorganizował :wink:. Nie mam jeszcze ogrzewania (kocioł będzie uruchomiony chyba jutro), więc nocowanie przy 5-7 stopniach jest delikatnie mówiąć "takie sobie".

 

W kwestii formalnej spotkania. Gdzie jest Sfinks w Sopocie? Bo jedynego Sfinksa sopockiego jakiego znam, to jest knajpa z muzyką techno przy Grand Hotelu - chyba nie o to chodzi, co?

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super Benicio, że wpadniesz choć na moment. Nie ma to jak złożyć propozycję nie do odrzucenia. :lol:

Docent - jak wpadnę to dam znać. Może w ten weekend.

Rozumiem, że możemy wpaść na biesiadę do Ciebie :lol:

 

Zaraz zobaczę co to chat. Może coś fajnego. Tylko jaj mam mało czasu na takie rozmowy.

 

W piatek jadę odebrać budynek. Trzymajcie kciuki bo elektrukę mam na wariata. Jak mi babka przedstawiał co potrzebuje to osiwiałem. Chyba z 10 dokumentów, albo i lepiej.

Prawdą jest natomiast że można to załatwić od ręki. Stwierdziła, że jak będzie komplet dokumentów to odbiera budynek od ręki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...