Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Techno? Hmmm, moge miec pozniej ciezkie chwile w domciu jak zonka stwierdzi ze ja wyciagnalem do knajpki techno. Nie mogliby wrzucic jakiejs muzy z lat 80-tych :-) ? Moze by tak spytac/zadzwonic juz teraz jak to bedzie z tym stolikiem, jakby nie bylo Andrzejki sie zblizaja. Jak tam z lista? Ile osob juz sie zadeklarowalo ze bedzie?

Pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich:

 

Oto uaktualniona lista:

1) KODI (1)

2) GABI (2)

3) ESKA-J (1)

4) GROSZEK (2)

5) ADAMSKI (?)

6) MA75 (2)

7) KORES (?)

8) BEA (2)

9) SEBO (?)

10) WLOWIK (?)

11) RAFALG (?)

12) MARKUS_GDYNIA (1)

13) GRODY (?)

14) BENICIO (1)

15) PAGIN (1)

16) DOCENT - Gdańsk (?)

17)

18)

 

W nawiasach liczba osób, gdy znak zapytanie - proszę o uaktualnienie lub poprawkę gdy źle! :roll:

SOPOT-SFINX-28.11-19:00

 

Pozdr...Groszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:

 

Oto uaktualniona lista:

1) KODI (1)

2) GABI (2)

3) ESKA-J (1)

4) GROSZEK (2)

5) ADAMSKI (?)

6) MA75 (2)

7) KORES (1)

8)BEA (2)

9) SEBO (?)

10) WLOWIK (?)

11) RAFALG (1 lub 2)

12) MARKUS_GDYNIA (1)

13) GRODY (?)

14) BENICIO (1)

15) PAGIN (1)

16) DOCENT - Gdańsk (1)

17) ZACHAR (2)

18)

19)

20)

 

Kolejny raz poprawki!

SOPOT-SFINX-28.11-19:00

 

Pozdr...Groszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja ponawiam pytanie w kwestii formalnej.

Gdzie jest Sfinks w Sopocie?

 

Poza tym ja nie wiem do czego słuzy sekator. Plotki rozpuszczane przez Groszka (pozdro) :D jakobym wiedział dementuje 8) . Jeszcze by ktoś był gotowy pomysleć, że ja rzeczywiście ... brrrr

 

Docent- ja tam zbyt wygodnicki jestem - będzie ciepełko i ciepła woda, to się przeprowadze. Tym bardziej, że nic mi nie wisi nad głową i teoretycznie śpieszyć się nie musze.

 

Kodi - jabcoki w bramie, kto nie miał takich klimatów ten życia nie smakował, heh.

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tygodniu w końcu udało mi się coś odpisać

na spotkanie się stawimy może trochę blizej 20 bo kończę jogę/może być w dresiku?/ a druga połowa też późno zjeżdza

a moze nie stolik tylko salę trzeba zarezerwować? w końcu nawet Andrzeja mamy w towarzystwie

 

Benicio tacy odważni bo nie wiedzą że musieliby nieźle podskoczyć

a na tego jabolka to weźcie torebki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki,

Zamąciłam jeśli chodzi o Sfinxa (Sphinxa). Chodziło mi o taką knajpę z pifkiem i żarełkiem za niedużą kasę jaka jest w Gdańsku i Gdyni.

Byłam przekonana, że jest również w Sopocie. Ja byłam tylko w Gdańsku. Wydaje mi się, że tego typu knajpa jest idealna na takie spotkanie.

Dzisiaj weszłam na http://www.sphinx.pl i okazało się, że nie ma ich w Sopocie.

 

Ten Sfinx, o ktrórym pisze Benicio, serwuje nie tylko techno. Chyba wszystko zależy od DJ. Mój brat tam chodzi, więc mogę się podpytać.

Ale myślę, że w piątek wieczorem jest szansa, że nie będziemy się słyszeć ze względu na decybele.

 

Bardzo Was przepraszam. Całe szczęście, że jest czas aby to odkręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Eska, ale zamieszałaś... :wink: Faktycznie lokal z głośną muzyką to nie najlepszy pomysł na takie spotkanie :(

Ja niestety zupełnie nie znam knajp w Sopocie, więc nic nie zaproponuję :( Chyba, że zostaniemy przy Sfinksie, tylko przeniesiemy się do Gdańska albo do Gdyni? Albo jakiś pub we Wrzeszczu? Wrzeszcz też jest pośrodku, więc sprawiedliwie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...