Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ma 75- jak najbardziej zapraszam - bedę w czwartek, sobotę i niedzielę. Niestety brać budowlana z powodu deszczu zawala prace na równoległej budowie i dopiero ma przybyć do mnie w celu wykonania stropu w okolicach przyszłego wtorku?. A czas nieubłaganie mija i mrozy wiszą nad głowami - tuż, tuż - oby się udało :lol: Możesz obejrzeć w tej chwili u mnie posadzkę na gruncie i ściany nośne parteru, oraz izolację ścianki fundamentowej - niestety zasmarowanej juz dysperbitem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jest knajpa (a przynajmniej była jeszcze z rok temu) o menu łudząco podobnym do Sphinksa (ceny również podobne). Nazywa się SZEJK i mieści się na końcu Monte Cassino (patrząc od strony kolejki). Gdy dochodzimy do Grunwaldzkiej (a więc przy samym molo) to jedna z ostatnich knajpek po prawej stronie. Jest w tym samym rzędzie (pawilonie) co kufloteka o nazwie Zagłoba.

Co wy na to?

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:

 

Oto uaktualniona lista:

1) KODI (1)

2) GABI (2)

3) ESKA-J (1)

4) GROSZEK (2)

5) ADAMSKI (2)

6) MA75 (2)

7) KORES (1)

8)BEA (1)

9) SEBO (?)

10) WLOWIK (?)

11) RAFALG (1 lub 2)

12) MARKUS_GDYNIA (1)

13) GRODY (?)

14) BENICIO (1)

15) PAGIN (1)

16) DOCENT - Gdańsk (1)

17) ZACHAR (2)

18)

19)

20)

 

W nawiasach liczba osób, gdy znak zapytanie - proszę o uaktualnienie lub poprawkę gdy źle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę: SZEJKA, KOLIBĘ i MANDARYNKĘ i zarezerwuje, Jutro dam znać, co zostało wybrane i gdzie jest możliwośc spotkania Po rezerwacji podam wszystkie szczegóły co do miejsca, adresu, telefonu, mojej ciotki.... oj chyba się zagalopowałem :lol:

 

Kodi_Gdynia - Wspomniałeś o Jabolu. Oj ! To były piękne czasy :lol: Arizona.... Byk..... Taaa. Teraz takich nie robią.

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalg - super, że zajmiesz się sprawą techniczną. Ja ze swojej strony mogę jedynie lobbować.

 

A w sekrecie powiem wam, że nalezałem to subkultury punkowej i miałem nawet swój zespół i tych win przelało się przez moją wątrobę. Zobaczymy jak będzie na starość.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalg - super.......że pomagasz z własnej woli!!! :wink:

 

KODI ???????? No kto by przypuszczał....punk... koniecznie przynieś zdjęcia z tego okresu :lol: :lol: :lol:

 

Kurcze - a ja jaboli nie piłam, ale mój staruszek tak. Szkoda....tyle wspomnień mnie ominęło.... :wink: :lol: :wink: :lol: :wink:

Jakoś moje towarzystwo wolało wodę ognistą..... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jabol nie jest zły. Kiedyś byłem w wytwórni win w Wejherowie, ktróra robiła smakołyki pod nazwą Cedron. Super sprawa, tylko trochę landrynkami to smakowała. Miało jednak woltaż odpowiedni i było ok. Do tego kromka chleba i tak spędzało się wolne chwile. Nie wspomnę już o koncertach wyjazdowych. Jak sobie to przypomnę - ach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodi_Gdynia - jabol jabolem a najbardziej rasowe to te co pozostawiają posmak siarki 8)

 

W temacie knajpy pierwsze efekty

Mandarynka - niestety nie sa w stanie zarezerwować stołów na ponad 15 osób (a nas ma być około 25)

Koliba -rezerwować można od poniedziałku bezpośrenio w knajpie, ale haracz trzeba płacić, cos oko 50PLN od stołu 10 osobowego

Szejk - w trakcie sprawdzania....

 

Może jeszcze jakies knajpy macie z polecenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howk!

W Sopocie mieszkałem 30 lat, a knajpy żadnej nie znam... :o "Harnaś" przy jeziorku koło Opery, "Jaga" u stóp Łysej Góry, "Red Bul" koło ZUS-u na Niepodległości. Albo "Key Bell" koło Elei w domku po toalecie publicznej... :oops:

Kibel jest za mały, Jagę chyba zamknęli...

Co do jaboli, to polecam Vino, takie z żółtą naklejką i stylowym napisem patyczkiem. Po dodaniu goździków i cynamonu, podgrzaniu do 50 stopni, waliło w czerep jak najlepsza okowita. W Sopocie, koło Opery, był skład opakowań szklanych "Społem", a w tym składzie uszkodzone skrzynki z trunkiem. Bywały takie noce, że mimo 2 wartowników, kilka razy się włamywali... A jaki aromat w okolicy!

Groszku3 - ja w deblu z NŻ. (i z Jogim w obstawie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cie choroba - połowa towarzystwa łykała w młodości jabole , połowa okowitę - tak sobie myślę, że po tym spotkaniu wiecej nam zadnej knajpy nie zarezerwują :lol: Ja preferuję browar, ale do 18 roku zycia na piwakach zdarzały sie tez jabole i w ogóle wszystko co miało jakies procenta :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:

 

Po raz kolejny lista:

1) KODI (1)

2) GABI (2)

3) ESKA-J (1)

4) GROSZEK (2)

5) ADAMSKI (2)

6) MA75 (2)

7) KORES (1)

8)BEA (1)

9) SEBO (?)

10) WLOWIK (2)

11) RAFALG (1 lub 2)

12) MARKUS_GDYNIA (1)

13) GRODY (?)

14) BENICIO (1)

15) PAGIN (1)

16) DOCENT - Gdańsk (1)

17) ZACHAR (2)

18)ERBI (2)

19) JUREKS (1)

20) IVO - ???

 

No Kochani - wychodzi około 28 osób...toż to wesele!!!

Tylko co z tą knajpą????

 

Sprawdźmy tego SFINXA w Gdańsku i Gdyni. Gdyni mogę ja. W Gdańsku - ktoś kto ma bliżej.

Ewentulanie proszę o inne propozycje!

ps. Następne spotkanie na 50 osóbzróbmy w Zajeździe PAN TADEUSZ w Chwaszczynie z zabawą do białego rana :lol: (super tam jest) :lol: !!!

 

pozdr........Groszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...