Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

o kurcze, ale się rozwinął wątek jaboli. Jest to wspominać. Harcówki cedron nie znam. mam tylko zdjęcia z jabolami na ryneczku w wejherowie - wtedy miałem jeszcze tredy. To były czasy a nie jakies tam budowy. :lol:

 

Moi Drodzy. Bylem rano w starostwie powiatowym i oddałem budynek do użytku w nadzorze budowlanym. Bałem się, ale wszystko łyknęli i gra muzyka. Budynek odebrany i pozamiatane. W drodze powrotnej udałem się do gminy i juz mam meldunek. Tak jak pisał Jaca całość spraw 1,5godziny. Mi to zajęło dwie, ale ja mam wolniejsze auto :lol:

 

Tak więc jest adres no i czas kupic skrzynkę na listy. Oby listonosz trafił.

 

Zapraszam zatem do Miszewka 10d 80-297 Banino. Ludzie listy piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Sphixa w Gdańsku - rezerwacji nie ma a przynajmniej w wakacje nie było. Miejsca jest dość, ale stoliki raczej małe - jeżeli usiądziemy w 25 osób to niektórzy mogą się nie zobaczyć ;).

Nie wiem jak w Gdyni ...

Tak ze wspomnień - pierwsze spotkanie grupy Trójmiasto miało być w Sphixie ale w końcu wylądowało w knajpce przy kinie Neptun ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Gdańska to chyba na 23 byśmy się wyrobili

Kodi zakładaj skrzynkę to wyśle ci kartkę z Gdyni żeby listonosza potrenować

a pozostali pomieszkujący chcą wziąść udział w akcji ? Zachar? Jaca? Benicio? może od wszystkich z naszej grupy ale się listonosz zdziwi i adres napewno zapamięta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że co do knajp to dojedziemy do porozumienia, byle szybko bo czas nagli. Knajpka koło Neptuna w której było pierwsze spotkanie forumowiczów w marcu 2002 roku jest obszerna, ale słabiutki ma standard. A my się przecież rozwijamy i idziemy ku Europie :lol:

 

Co do skrzynki to może w tej weekend. Zobaczymy czy listonosz jest bystry i załapie.

 

Pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Pytałem jeszcze w kilku innych knajpach, ale nikt nie chce się odważyć zrobić rezerwacji na ponad 20 osób i to w piątek. Jezeli można ( jak w Kolibie), to słony haracz trzeba zapłacić. Tyle w Sopocie.

 

Prosze Was o wsparcie w szukaniu knajp (Może Gdynia lub Gdańsk), bo od poniedziałku do środy jestem na zsyłce w krainie krawaciarzy (W-wa) i nie będę mógł podziałać w tej sprawie. Przykro mi, ale naprawde się starałem :oops:

 

PS. Jak tak jeździłem po tych knajpach, to mi się stare studenckie czasy przypomniały. Człowiek wtedy nie miał czasu na naukę... i jabolków był większy wybór :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki RAFALG za zaanagażowanie. Szkoda, iż tak to wygląda...niedobrze :cry:

Jak tak dalej pójdzie to będziemy musieli poprostu wybrać cokolwiek, ale z możliwością dostawienia krzeseł w nagłym przypływie osób.

 

Proszę gdańszczan o pomoc, a ja pomyślę co jeszcze ciekawego w Gdyni jest. A może coś za miastem znajdziemy???

 

Pomożecie???? :(

 

Pozdr....Groszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia po spotkaniu formumowiczów? :) Szkoda, że nie mogłam być... :( :( :(

 

GROSZEK - i jak tam decyzję na temat okien? Ja wysłałam zapytania mailem do kilkunastu firm, i na dzien dzisiejszy otrzymałam 10 odpowiedzi. Teraz tylko to porównać cenowo i jakościowo, i do zakupu :) Jak chcesz to mogę podesłać Ci linki lub adresy email.

 

 

Cały czas się zastanawiam na bezpieczeństwem w domu - jak sobie poradziliście z tym tematem? Czy wystraczy alarm + stróżujący pies..? A może jednak przy dużych drzwiach przesuwanych zostosować szybę antywłamaniową?

 

Miłego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zalewających stropy, stawiających ściany, świeżo zameldowanych i całą resztę budowniczych.

 

Jureks - oczywiście zapraszamy na spotkanie.

Ivo - spotkanie dopiero będzie w ten piątek, zapraszamy too. Co do okien - oczywiście prześlij to co masz na mój e-mail.

 

Do wszystkich - czy już macie jakieś nowe wieści a pro po knajpki???

Bo jak nie to ognisko i kiełbaski z grzanym piwem nam pozostanie.Gdyby było cieplej.........byłoby super..... :lol:

 

Pozdr....Groszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

IVO - ja rowniez jestem na etapie szukania okien, wiec jesli ci to nie sprawi klopotu to prosze przeslij linki rowniez na mojego maila. Z gory dziekuje... :-)

 

ALL - widze, ze spotkanie wyglada dramatycznie!!! Jakby co to mozemy sie spotkac u mnie na budowie - stan surowy otwarty, duzo miejsca, jest prad.....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zostaja tzw. przydrożne bary. Np. taki w Miszewku. Nigdy nikogo nie ma. DObry standard. Wspaniałe żarcie i do tego browar za 4,5 z kija. Konsumowałem więc wiem co mówię. Wiem że nie jest to centrum, ale na 100% będą miejsca. Jeśli nie ten bar to może być inny gdzieś na trasie blisko trójmiasta.

 

Pozdrawiam

 

czas płynie nieubłaganie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po weekendzie

 

Jestem po dwóch pierwszych nocach w Baninie. Ciemno jak cholera, cicho jak cholera - musze się przyzwyczaić do takich klimatów, bo ja miastowy człek jestem i niezwykły do takiego folkloru.

Mam dwie nowe zabawki w domu - kocioł i alarm; mam długie jesienne wieczory przed sobą, żeby to wszystko rozgryźć.

Póki co nocuje na tzw. wariata, tj. z ograniczoną ilością rzeczy (pasta do zębów, majtki i skarpetki na zmiane, sztyft pod pache i czteropak piwka), a główna przeprowadzka w najbliższą sobote.

Przemyślałem sprawe i niestety nie będe na spotkaniu. Żałuje, ale po prostu nie moge sobie pozwolić na zwalenie na reszte rodziny sprzątania i przygotowań do przeprowadzki. Przykro mi.

Tak czy siak, spotkanie napewno będzie udane. Pomyślcie przez chwile o tych "co na morzu" ...

 

Pozdrowienia B.

 

PS. Po finalnej przprowadzce (za tydzień) napisze coś więcej: o budowie, kosztach, fachowcach itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BENICIO - zastanawiam sie, czy ty przypadkiem nie masz na imie Wojtek a nazwisko takie jak w podanym adresie e-mail??? Jesli tak to chyba cos ci mowia takie osoby z Moreny jak: Chmiel, Karakan, Jarzab, Jaca, Kufaja, Gorka.

 

Pozdr.

 

No wymieniłeś chyba wszystkich najbliższych kumpli z tzw podwórka :D .

A Chmiel był moim świadkiem na ślubie ...

A kto ty? Może na priva. Próbuje odswieżyć pamięć, ale kores nie mówi mi absolutnie nic ...

 

Pozdrowienia B.

 

PS. Ale ten świat mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...