Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

BENICIO - Dudziu jest w USA, Nunek poznal wloszke i sie wyprowadzil do Wloch, a po malym sluch zaginal (ozenil sie, wyprowadzil, urodzil mu sie potomek ....) Tak wiec juz wiesz kto pozostal !!!!! Co u ciebie??? Widze ze juz final budowy!!!! Gratuluje!!! Chetnie bym sie spotkal i przy jakims piwku porozmawial o tym i o starych czasach....

 

ALL - po ponad godzinnej walce udalo mi sie wreszcie wstawic jpg'a i pochwalic wszystkim forumowiczom tym, co udalo mi sie zbudowac.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej tam

 

Kores - Kali ty łobuzie, po Tobie tez słuch zaginął. Wiedziałem tylko, że pracujesz w duuuużej firmie z Gdyni (wiem to od Małego, bo kiedyś spotkaliśmy się na wódeczce u wspólnego znajomego).

Budowa już rzeczywiście na finiszu. Trzeba się spotkać koniecznie i powspominać dawne czasy. A ty to pałac chyba budujesz. Wielkie to.

Nunek się hajtnął z Włoszką???????????? Ten świat już na głowie stoi. :D

 

Gabi - u mnie też listonosza przetestujemy, jak tylko będe miał jakiś adres ... :)

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BENICIO - pracowelem w Stoczni Gdynia, ale przestalo sie jej powodzic i sie przenioslem gdzie indziej - do jeszcze wiekszej firmy... moze ja znasz... ENERGA GKE..

A sluch po mnie nie zaginal - chodzimy od czasu do czasu z Radosem na imprezy. Ostatnio nawet Chmiel wpadl na impreze do Barbadosa.

Nunek jeszcze jest kawalerem, ale mieszka juz od jakiegos czasu w Italii (a szkoda, bo przydalby sie znajomy architekt).

Ja buduje skromna chalupke - to na tym zdjeciu jakos tak wyszla. Roboty jak widzisz jeszcze duzo przede mna i daleko mi do przeprowadzki.... :-(

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje 2 albo 3 miejsc:

Przystań w Sopocie,

Taka góralska chata w Jelitkowie (nie znam nazwy)

i jest podobno bar Góralska Chata w Sopocie

nr 1 i 2 znam. w 2ce sporo miejsca i całkiem fajnie było - w środku jest kominek i rosną drzewa :) tylko w piątek może być dyskoteka

a w Przystani pyszne jedzonko i grzaniec

tylko trzeba pewnie szybko rezerwować bo oblegany

ale w razie czego zawsze można na plaży :D

do Sebastiana też 2kę proszę dopisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania dzwonił do mnie Tomgor i sugerował podobnie jak ja myślę, że nie ma nic gorszego żeby spotkac się w piątkowy wieczór w mieście. Spotkanie ma być dla nas a nie my dla knajpy.

 

Zatem optymalnie jest aby znaleźć coś za obwodnicą, gdzie dojazd jest dobry i jest zawsze miejsce. Tak jak mówiłem proponuję Bar Miszewko z różnych względów i na pewno nie takich że mam blisko. Ja mogę jechac i ze 30km aby się z Wami spotkać. Jeśli ktoś zna knajpę w pobliżu obwodnicy to propozycje mile widziane.

 

Jesli się upieracie na spotkanie w mieście to trudno.

 

Pozdrawiam

czasu coraz mniej.

jak tak będziemy się zastanawiać to się nigdy nie spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znowu!

 

KODI - jeśli chcesz by było to w Miszewku, dla mnie moze być. Ważne by doszło do skutku spotkanie, a reszta zależy do ludzi a nie knajpy!.

JESTEM ZA!!!!!!!!!

Pogadaj z nimi ....(żeby było gdzie usiąść) jeśli trzeba i napisz gdzie to dokładnie jest. Domyślam się że i ceny będą przystępne.

Nie ma co dużo przebierać :roll: .

 

Ewa - zobaczymy co jeszcze w konsekwencji propozycji Kodiego ustalimy, ale mamy twoje propozycje na uwadze. Dzięki. Oczywiście dopisuję was.

 

Pozdrawiam

Groszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie ostateczna lista:

1) KODI (1)

2) GABI (2)

3) ESKA-J (1)

4) GROSZEK (2)

5) ADAMSKI (2)

6) MA75 (2)

7) KORES (1)

8)BEA (1)

9) SEBO (2)

10) WLOWIK (2)

11) RAFALG (1 lub 2)

12) MARKUS_GDYNIA (1)

13) GRODY (?)

14) PAGIN (1)

15) DOCENT - Gdańsk (1)

16) ZACHAR (2)

17)ERBI (2)

18) JUREKS (1)

19) IVO - ???

20) TOGMOR (?)

 

Proponuję przyjąć propozycję KODIEGO. Czasu jest niewiele (dla tych z Gdańska - dobry dojazd, nie trzeba przez miasto się przeciskać). Prawie ostetcznie ustalamy: MISZEWKO - 28.11 - 19:00

 

Proszę potwierdzać że przyjeliście do wiadomości..

 

Kodi - podaj dokladne namiary gdzie ten BAR.

 

Pozdr....Groszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzisiaj wybiorę się do baru i potwierdzę to co już wiem. Jutro zrobię konkretną mapkę i roześlę ją zainteresowanym.

Nie będziecie żałować. Żarcie - super sprawa /stosunkowo tanie - średnio 12zł i jest to olbrzymi pólmisek.

Np. wolowina na słodko w sosie borówkowym z surówkami - marchewka, sałata, brokuły, brukselka + pieczone zimniaczki. Jak to zjadłem to myślałem, że odjadę. A zjeść mogę - waga ponad 90kg o czyms świadczy. Wszystko dobrze przyprawione. Browar po 4,5 z kija. Wódeczka + drinki w ofercie. Knajpka sympatyczna i domowa atmosfera. Do tego pali się w kominku - dla wtajemniczonych Jotul - tylko nie wiem jaki model.

 

tak więc zapoznam się z tematem. Jak zarezerwuję to żeby nie było wtopy, że idziemy gdzie indziej, bo więcej nie będę mógł się tam pokazać.

 

Tak więc dzisiaj wybadam sprawę i do jutra niech zainteresowani się określą że ich inetersuje ta lokalizacja.

 

Miszewko 5km od Chwaszczyna, 7km od granic Gdyni. Szczczegóły jutro.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc bractwo pomorskie

Rozumiem ze spotkanie w Miszewku. Ok, postaramy sie byc, przy czym niestety nie jest to juz na 100% pewne. Pogoda sie poprawila, wujek zony (murarz z zawodu) znalazl kilka dni wolnego i przyjechal pomoc na budowie. Teraz stawia scianki dzialowe, a pozniej w planach tarasy. Tak wiec zobczymy jak to wyjdzie w piatek. W kazdym razie prosze o instrukcje jak dojechac z obwodnicy.

Pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Jak dla mnie lokalizacja jak najbardziej może być :D

 

Docent - byliśmy w sobotę popatrzeć na Twoją budowę, ale nikogo nie było, szkoda :( Ale Ci urósł domek :D

Benicio, widziałam, że się pilnie krzątacie w domku... myślałam, żeby zajrzeć po drodze, ale że jestem z natury nieśmiała... :oops: może następnym razem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howk!

Kamień mi z serca spadł, bo z Miszewka, to przez pola nawet na czworaka wrócę. Potwierdzam przybycie!

U mnie rosną mury... i maleje miejsce na serwerze. Następne fotki, nieaktualne, bo kolejny film czeka na wywołanie, a do piątku cały tydzień (prawie). Dzisiaj układali strop, kierowca ciężarówki ze zbrojeniem chciał rozjechać żywopłot, kury grzebały w lesie, a pies chciał je zjeść.... to w skrócie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GROSZEK, KORES - wysłałam Wam na skrzynki www i emaile firm zajmujących się oknami.

 

Polecam stronę http://www.oknonet.pl :)

 

A z tym terminem spotkania to mi się pomieszało :( Jednak dopiero w środę będę wiedziała, czy się pojawię....

 

Forumowicze - a gdzie Wy jeszcze kupowaliście okna...?

 

Miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci??????? A kto by się nimi przejmował :lol: Gotują obiad na jutro i pilnują psa. ( a może na odwrót). A tak na prawdę to może zostawimy je u KODIEGO . W końcu blisko i dotrzymają chwilowo samotnej ( ale nie bezdzietnej) słomianej wdowie towarzystwa. A co niech się kobieta też rozetrwie :evil: KODI CO TY NA TO?

No to robimy listę

1. ERBI (2) + pies a właściwie suczka jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie

2.

3.

4.

5.

Proszę szybko rezerwować miejsca . Czasu pozostało niewiele....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...