Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich! Jak dla mnie lokalizacja jak najbardziej może być :D

 

Docent - byliśmy w sobotę popatrzeć na Twoją budowę, ale nikogo nie było, szkoda :( Ale Ci urósł domek :D

Benicio, widziałam, że się pilnie krzątacie w domku... myślałam, żeby zajrzeć po drodze, ale że jestem z natury nieśmiała... :oops: może następnym razem :wink:

 

Nieśmiała?? Zupełnie niepotrzebnie. Zapewniam Cie, że nie gryze :wink: i nie warcze :wink: Następnym razem koniecznie zajrzyj. A najlepiej jak dasz mi wczesniej znać, żebym był na 100%.

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM all!

 

Kodi - ale mi smaku narobiłeś tym jedzeniem. Przy mojej wadze ok. 100 kg - nic mi już nie zaszkodzi.

Nie ma co już zmieniać miejsca. Ustalone już jest i KONIEC.

 

Zadowolenie z miejsca wyrazili już: TOGMOR, KORES, GROSZEK, KODI, ADAMSKI, MA75, WLOWIK, IVO, ERBI, PAGIN, BEA3, DOCENT - czyli już około 1/2 ludzi.

Myślę że i pozostali też nie będą zawiedzeni.

 

No to Kodi -czekamy tylko na mapkę z dojazdem.....i jazda............ :wink:

 

ps. A dzieci???? Ja mam super babcie piętro wyżej więc...........mogę szaleć do popołudnia następnego dnia... :lol:

 

Pozdrawiam Groszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to................wszystko już ustalone!. Dzięki KODI!

 

MISZEWKO - bar Miszewko - 28.11 - 19:00 - strój obowiązkowy: uniform roboczy :wink:

 

Proszę wszystkich, którzy mają kontakt telefoniczny, e-mail-owy itp. - o poinformowanie reszty forumpowiczów, bo może nie kazdy zajrzy do piątku na forum.

 

Pozdr...Groszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomgor - jak ponaginałeś - jakby nie patrzeć to startując z Obwodnicy, albo trafisz do Chwaszczyna, albo do Żukowa /zjazd z Kartuskiej/. Tak czy inaczej prawie zawsze mijasz Miszewo/Miszewko. No co ja zrobię że mieszkam w centrum :lol:

 

Pozdrawiam

 

Wczoraj ustaliłem parę rzeczy. Dzisiaj to potwierdzam. Mam nadzieję, że nie zawiedziecie mnie. Będę szybciej w Barze, czekając na Was będę spijał kolejny browar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ponownie ja.

 

IVO - co do okien, to w dziale WYMIANA DOŚWIADCZEŃ sugerowałem już miejsce w Gdyni na Mściwoja 10. Facet nazywa sie Zieliński i w mojej opinii warto tam zajrzeć dla niego, a nie dla firmy produkującej okna. Kupowałem od niego kilka lat temu okna z M&S i do dzisiaj jestem zadowolony.

Teraz on juz M&S nie prowadzi, gdyz jak powiedział dwa tygodnie temu, nowy profil mają ładny (faktycznie byłem zachwycony) ale technologicznie do d... I ma z tego powodu masę reklamacji. Ja osobiście przymierzam sie do zakupu u niego i byłem nawet z moją p.Architekt dopasować otwory okienne w projekcie do wymiarów jakie ma w sprzedaży. Powiem szczerze że nawet nie pamiętam jakiej firmy okna teraz sprzedaje, ale tak jak wspomniałem wczesniej polegam na nim bo wierzę, że facet mnie nie zawiedzie i sprzeda mi towar o dobrej jakości.

 

Zapomniałem sie pochwalić, że wreszcie odebrałem POZWOLENIE NA BUDOWĘ :D :D :D i dociągnąłem wodę prawie do granic przyszłych fundamentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, dobrze że tu zajrzałam. Moja sytuacja wyglada tak.

Nie mogę na 100% potwierdzić swojej obecności. Ale napiszcie, do której godziny planujecie to spotkanie - mam nadzieję, że zdążę dojechać.

W ten weekend nie mam autka. Pewnie zorganizuję sobie jakoś dojazd do knajpki, ale powrót może być problematyczny.

Czy ktoś z Was może w drodze powrotnej podrzucić mnie do Gdańska, Wrzeszcza itp, skąd mogę wziąć taksówkę i nie zrujnować domowego budżetu /mieszkam na Stogach/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moi Drodzy - musimy się sprężyć, żeby Ci co będą bez auta mogli trafić szczęśliwie do domu. Nie ukrywam, że dotrę na piechotę i fakt, że mam do domu 5 min. wykorzystam spijając kolejne browary. Ciekawe co na to Beata?

 

Docent - jestem geografem. A mapka to takie 5 min. w Corelu. Pozdrawiam

 

KTO BĘDZIE MIAŁ APARAT FOTO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Cieszę się, że już tyle osób potwierdziło przybycie na spotaknie. Kodi - grzej miejsca, tylko nie zaśnij przy stole :lol: :lol:

Niestety mieszkam w Gdyni, więc mimo tego że będę miała kierowcę to potrzebującym pomóc nie mogę.

 

Kurczę a z kim ja będę pić??? :wink: :wink: :wink: Sami faceci prawie.........dziewczyny nie zawiedzcie mnie :cry: .

 

Będę miała aparat fotograficzny!

 

Pozdr........Groszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...