Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ADAMSKI - zdjecia ogladalem i powiem ci, ze .... piekny domeczek :-)

 

DOCENT - ja jestem z Zabianki i bede jechal autkiem, wiec jesli chcesz to mozemy sie jakos umowic. Moze byc maly problem z dojazdem na miejsce na 19.00 - na spotkanie chce zabrac zone, a ona bedzie w domu dopiero po 19.00 i do Miszewka dotrzemy na 20.00. Co ty na to???

 

GROSZEK3 - prawdopodobnie zabiore ze soba zone, tak wiec sie nie martw bo z pewnoscia chetnie sie z toba napije (moze sie napic bo ma kierowce - mnie :-( )

 

KODI_ORGANIZATOR - jak by sie dalo dostawic jeszcze jedno krzeslo dla mojej zony to bylbym wdzieczny. Jak sie nie da to trudno... wezme ja na kolana :-)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kores - jaki tam ze mnie organizator. Z tymi krzesłami to może być różnie. Generalnie mówiłem ile będzie osób na co babeczka że jest przygotowana, ma coś na zapleczu, więc zawsze może donieść.

Chyba nie będzie problemu. Kurde już mam stracha jak to wyjdzie.

 

Skład jest konkretny. Pierwsze spotkanie miało kameralny charakter - 8 osób. Teraz to jest już grupa, czyli jak to się mówi, "robię kameralne wesele - 120 osób" :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MA75 - nie daj się :wink: mąż jeszcze wiele okazji będzie miał do picia w czasie budowy domu, chociażby wiecha...........chociaż u mnie to ja opijałam :lol: :lol: :lol:

 

Kores- również dziękuję za zrozumienie babskiego żywota.

 

Kodi - ale oni na nas zarobią w tym barze. Same pijusy, żarłoki i nocne marki :wink: :lol: :wink: :lol: . Kolejne spotkanie proponuję latem z namiotami i bez samochodów :wink: :wink:

 

To co? Robimy ODLICZANIE....pozostało 52,5 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabi wybacz, ale gdybym chciał zamieścić wszystkie miejscowości to na tej całej mapce zginął by Bar, a przecież chcesaz do niego trafić. :)

 

Te kapcie to dobry pomysł, ale na lato. Przebrnąć, przez te błota to i gumiaki nie wystarczają. Latem to co innego - oszczędzamy buty i chodzimy na boso.

 

Pozdrawiam

 

DO SPOTKANIA ZOSTAŁO 35 GODZIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodi wszystko rozumiem zle pominąć centrum świata?

a na dobrą impre to ja trafię

Beatę oczywiście będzie nie zostawisz ją na pastwę dzieci i wilków?

 

pomyślałam nad kotylionami żebyśmy wiedzieli kto jest kto w końcu ciemno będzie, wydam dziś nożyczki dziecku więc proszę nie narzekać na formę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, znowu piszę w odcinkach 8)

 

Dla potrzebujących - ponieważ będę sam i nie mogę wprawić sie w stan wskazujący na zużycie to dysponował będę 3/4 miejscami, w zależności od wagomiaru pasażerów.

Generalny kierunek powrotny to Gdynia, ale jak będzie mus to i w okolice Przymorza też dam radę.

 

Przyłaczam sie do klubu fotograficznego. Mam cyfrówkę i zabiorę ze sobą. Na miejscu dacie mi wykład jak to zainstalować na Onecie bądź innym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...