Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Do spotkania zostało 10,5 godziny

 

 

Przy okazji przypomniała mi się tak ahistoryjka z życia - jak to wynajeliśmy domek na sylwestra. Mamy klucze jedziemy na miejsce. Podchodzimy do furtki i co i klucz nie pasuje. O kurcze - trzeba przejść przez płot. Przechodzimy i do drzwi domku walimy. Wkładamy klucz i nie pasuje. Sprawdzamy kolejne itd. Pierwsza myśl - babka wzięła kasę i wystawiał nas do wiatru. :o Tak stoimy, rozmyślamy co zrobić, rozglądamy się i co - pomyliliśmy chałupy. :lol:

Byliśmy trzeźwi do bólu - zaznaczam.

 

Dobrze, że bar jest jeden, no chyba że kobieta się przelęknie i zamknie go o 18.00.

 

Pozdrawiam

 

ach - dzwonil do mnie Docent. Nie ma dojścia do sieci i prosił żebym przekazal szanownym forumowiczom, że niestety nie będzie mógł być na spotkaniu. Zwaliła mu się rodzinka z Polski już na Andrzejki, więc nie ma możliwości, aby przyjechać. Bardzo żałuje. Zatem transport do Przymorza jeśli chodzi o Docenta - nieaktualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howk!

Spotkanie było, ale się skończyło... :(

Groszku - ta firma od IBF (autoryzowany przedstawiciel) to BORGA WINPLAST Sp z o.o. Gdynia, Rdestowa 41 (w hali na piętrze). tel: 629-65-03, 781-66-77. Kompletny dach naszego domku, z oknami, wyliczyli na 20.310,02zł. do tego orynnowanie PCV (czarne?) Galeco : 3462,74zł...

Nasz wykonawca będzie robił taniej, BRAAS-em...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim, nie bylo mnie tu tylko chwilke (pare tygodni, przepraszam...) a tu i spotkanie i tyle innyh nowinek...

 

Wlasnie pewno konczycie wspaniale spotkanie bez mojego udzialu :(... szkoda, ze nie moglem byc z wami.

 

w kazdym razie:

 

kodi: przeslij co masz o uaktualnieniach, bo do mnie tez dzis napisal Fili_P i bede wrzucal niedlugo go na mapke (pamietaj o rafalgu bo sie biedny zagubil) i zmien adres w swojej stopce na http://www.mapkaforum.tk - tak sie przeciez nastaralem znalezc ladny adres...;)

 

rafalg: jak wyzej, wrzuce jak tylko dostane dane.

 

z wiesci budowlanych:

okazuje sie, ze cala ta biurokracja ktora mnie straszyliscie idzie nam lepiej niz sie spodziewalem. zakladalem ze jak teraz wszystko dobrze pozalatwiamy, to bedziemy na pewno mieli pozwolenie na wrzesien 2004 (jak wroce do kraju) a tu sie okazuje, ze pewno je na gwiazdke dostaniemy... super.

 

a projekt Niezapominajka 2 kupilismy jeszcze w pazdzierniku - ale o tym sie juz chwalilem :)

 

pozdrawiam i do uslyszenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia po spotkaniu???? Nie miałm jednak sznas, aby dojechać... :( :( :(

 

 

MARKUS - dzięki za namiary na p.Zielińskiego - w poniedziałek zadzwonię.

 

Otrzymłam też bardzo ciekawą ofertę (profil VEKA, okucie WINKHAUS) z Pomorskiej Fabryki Okien - czy ktoś z Was ma jakies info o ich oknach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...