Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kto nie był niech żałuje!

Witam po spotkaniu - do domu wróciliśmy bezpiecznie i szczęśliwie.

Jeżeli chodzi o komentarze to tak szybciutko ...

Wlowikowa, aż tak szybko nie jadła ;) (osoba w czerwonym polarze)

Osoba której nie ma na zdjęciach to tomgor

Jedzenie było bardzo dobre , atmosfera jeszcze lepsza a miejsce bardzo sympatyczne.

Rozmowy były o wszystkim - od poszczególnych projektów po komentarze zdjęć i wymianę doświadczeń i budowlanych i rodzicielskich z uwzględnieniem porodu naturalnie.

Acha - Kodi strzelił na rozpoczęcie przemowę a potem to już wino , budowa i śpiew .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam all!

 

Kochani - imprezka była super........nawet mój staruszek był rozmowny jak nigdy, czyli czuł się na luzie ... i oto chodziło. Miało się wrażenie że się znamy dłużej niż kilka godzin, a bawiliśmy się prawie do 24.

 

Kodi - aleś ty strasznie zmęczony na tym zdjęciu :wink: :lol: :wink: :lol: , co na to Beatka powie???

 

Słuchajcie, sporo ludzi nie przyjechało z tego co widzę, a więc popieram pomysł drugiej połówki Gabi aby zorganizować kulig, np. po nowym roku, jak spanie śnieg w Oleńce. To co robimy zapisy?

 

Togmor - szkoda że mojej gębuli nie widać :cry: ........tylko włosy :o

 

Pozdrawiam

Groszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no co tu dużo gadać. Zachar już sporo powiedział i ja mogę dodać, że według moich obliczeń było 27 osób. Było więc to mega spotkanie. Byli stali wyjadacze i Ci co są na forum 3miesiące, miesiąc a nawet 1 tydzień.

Jak dla mnie było genialnie. Jedyny minus że knajpa jest jak tramwaj, więc aby pogadać, trezba się było przeciskać. Co do żarcia uważam że kobitka jak zwykle zresztą stanęła na wysokości zadania. Powiem nieskromnie że zjadłem sobie goloneczkę w piwie po bawarsku. Rozpływała się w ustach.

 

Poleciały także drinki, piweczko i inne napoje dla tych co za kółkiem.

 

Pierwszy przybył Kores z żonką, a to ja miałem być pierwszy :cry: .

Bałem się, że nie będzie tyle osób, ile się zapowiadało a tu taka miła niespodzianka. Od 19.00 forumowicze zjawiali sie już lawinowo. Ciągle musielismy dostawiac nowe stoły i krzesełka, które stały już na dworze.

 

Rozmów nie było końca. Tylko nieliczni musieli opuścić nas wcześniej i praktycznie cała grupa została do końca - nie skłamię jak powiem że gdzieś do 23.30.

 

Kobietka z baru była bardzo zadowolona. To że poszło sporo żarcia i napoi no i że lokal został w stanie idealnym, a jak wiecie nigdy to nie jest takie pewne. Zatem możemy sobie otwarcie powiedzieć że jesteśmy krupą kulturalną. :lol:

 

Tomgor - zdjęcia super. Podeślij mi je na maila. Inni co robili niech nie kiszą ich w swoich albumach, tylko zamieszczą gdzieś w sieci. Oczywiście niech też trafia do mojej kolekcji.

 

JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ WAM ZA TAK LICZNE PRZYBYCIE I TAKĄ WSPANIAŁĄ ATMOSFERĘ. OKAZUJE SIĘ PO RAZ KOLEJNY ŻE LUDZIE Z FORUM SĄ SUPER.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo super - kto nie byl niech zaluje!!!!

 

BENICIO - jedno sprostowanie: BASIA to moja poprzednia druga polowa. Teraz jest SYLWIA i prosze cie nie myl jej z Basia bo jakos jej nie lubi!!! (Uprzedzam cie pod katem mam nadzieje rychlego spotkania)

Napisz jak poszla przeprowadzka!!!

 

Groszek 3 - smialo mozesz mnie juz zapisac na liste kulingowa!!!! Mam nadzieje ze na sankach zamienimy ze soba wiecej slow niz ostatnio :-)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...