Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bylo super - kto nie byl niech zaluje!!!!

 

BENICIO - jedno sprostowanie: BASIA to moja poprzednia druga polowa. Teraz jest SYLWIA i prosze cie nie myl jej z Basia bo jakos jej nie lubi!!! (Uprzedzam cie pod katem mam nadzieje rychlego spotkania)

Napisz jak poszla przeprowadzka!!!

 

Groszek 3 - smialo mozesz mnie juz zapisac na liste kulingowa!!!! Mam nadzieje ze na sankach zamienimy ze soba wiecej slow niz ostatnio :-)

 

Pozdr

 

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

 

Niech to zostanie między nami lepiej. Wyjaśnimy temat jak się spotkamy.

Cóż kontakt nam się urwał pare lat temu, więc czuje się troche usprawiedliwiony. Ale lepiej rzeczywiście nic nie powtarzaj :p .

Przeprowadzka za mna, poszło bardzo sprawnie. Myśle, że jak juz wyjde z kartonów, to będziemy mogli przetestować pojemność lodówki (pojemność liczona w litrach ...)

Jak będe miał chwile czasu, to zrobie jakieś RESUME całej budowy, ale teraz zatyrany jestem.

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kores masz to jak w banku, na najbliższym kuligu wypijemy "brudzia" i pogadamy ile się da. Wniosek: za krótko siedzieliśmy bo nie udało mi się ze wszystkimi w pełni pogadać, a że lubię gadać.........to.....wszystko jest do nadrobienia.

 

Z tego co widzę to sporo osób nie było, a z tych przybyłych standardem było 1+1 to się nas tyle uzbierało. Gdyby przyszli wszyscy musielibyśmy chyba na parkingu siedzieć :wink: :lol: :wink: :lol: .

 

Cieszę się iż są znowu chętni na spotkanie tym razem kuligowe.

 

Pozdr.........Groszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,

Jestem tu nowy więc się przedstawiam: planuję budować dom 158 m2 w Kolbudach k/ Gdańska. Dom według projektu Archon + pod nazwą "Dom pod Czereśnią". Obecnie wszystkie dokumenty mam zożone od dwóch tygodni w gminie i z niepokojem czekam na pozwolenie na budowę bądź wezwanie do zlożenia dodatkowych dokumentów. Planuję zacząć budowe na wiosnę. Na razie nie mam jednak wykonawcy.

 

Mam zatem wielką prośbę -bardzo proszę o namiary na sprawdzone ekipy do postawienia stanu surowego (taki planuję na przyszły rok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,specialne pozdrowienia dla Erbi i Groszka.Spotkanie było bardzo udane,niech żałują ci których nie było.Na kulig również się piszę-chętnie wierzchem. Ivo mam u siebie okna z Gdańskiej Fabryki Okien,można obejżeć-jeżeli ktoś ma ochotę-na pytania chętnie odpowiem.bea3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ominęła mnie super impreza. Niestety było jak się obawiałem. Do późnego wieczora w piątek i od wczesnego ranka w sobotę na budowie. Jest tego efekt - zrobione wszystkie ścianki działowe i fundament pod taras od frontu domu. Miałem nadzieję że w piątek wieczorkiem jeszcze wsiądę za kierownicę i pognam do Miszewka Was wszystkich zoabczyć, ale niestety po powrocie do domku czekała mnie niemiła niespodzianka. Obie moje dziewczyny (żona Kasia i córeczka Weronika) jakieś takie niewyraźne, większa z gorączką, mniejsze z kaszlem. Niby ja więcej latam po świerzym powietrzu, a one chorują. Tak więc ciałem zostałem z nimi chociaż duch rwał się do Was.

Z nowych spraw: dałem do wyceny okienka i drzwi w Dziadku i w Oklandzie. Czy ktoś może kupował okna Urzędowskiego? Albo jakieś inne drewniane?

Pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo - pomorska fabryka okien to jest właśnie M&S.

 

Pozdrawiam

 

Kto mi dał namiar na amazon.co.uk - Markus to Ty. Już się pogubiłem. Chyba za dużo piw.

 

 

Namiar na amazona jest mój.

 

Serdeczne dzieki wszystkim za przemiłą atmosferę, tym bardziej że było to moje pierwsze spotkanie, a i w budowie jestem na etapie ząbkowania.

Chyba te kilka zdjęć będę musiał rozesłać na maile, bo Onet ciągle mnie wywala z rejestracją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

KORAL1 - witaj w klubie. Jak widzisz trwa goraczkowa wymiana wrazen po spotkaniu. Podaje namiary na wykonawce ktory robil u mnie. Zygmunt Kreft, Będargowo, tel. 0501481650. Czlowiek ma kilka brygad. Wg mnie najlepsza jest brygada prowadzona przez Jana Jancę. Dopytuj sie o niego.W razie pytan pisz na priva.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://foto.onet.pl/upload/33/72/_181752_n.jpg

Ten zagadany siwy staruszek, to wlowik (cóś spowiada się kodi-emu...), po prawej, w czerwonym - wlowikowa (już się czuje dobrze), dalej, z czerwoną plamką - zachar z małżonką, po lewej od wlowika ... (no, właśnie ? ... no, kolega z Londynu... << ...nie ma takiego miasta Londyn, jest Lądek Zdrój...>>). Obok kodi-ego druga połowa tomgora.

Tomgor - fotki będą wkrótce, jak się wywołają, zeskanują i nagrają... cierpliwości, nie wiadomo nawet czy coś wyszło... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KORAL1 - witam. Podaje namiary na mojego majstra: Michal Malinowski tel. 552-59-87, tel. kom. 505-981-274 zam. Gdansk Osowa. U mnie wymurowal wraz z pomocnikiem caly dom i jestem z niego bardzo zadowolony. Placilem mu za wykonana robote a nie za godzine, wiec zadnych przestojow nie bylo (jak zabraklo cementu to sam jechal kupic kilka workow) Ma jedna wade - jest dosc drogi, ale moim zdaniem dobry i robi swoim sprzetem (nawet lopaty swoje wozil) Na koniec roboty spotkala mnie mila niespodzianka - wzial mniej o jakies 1k zl za poddasze niz zesmy sie umowili (mowil, ze mu szybciej poszlo niz myslal)!!!

 

ESKA-J - Co u ciebie??? Obiecywalas na spotkaniu, ze mnie w poniedzialek odwiedzisz w pracy i co????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...