Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Benicio - skoro mozesz kogoś polecić to poproszę o:

- alarmiarza

- hydraulik (c.o., c.w.u., kanaliza, gaz)

- cekolownik

- wykończeniowcy (kafelki, panele, biały montaż)

- ociepleniowiec

- brukarz

- stolarz drzwi wewnętrzne

- stolarz meble kuchenne

- kominkarz

- drzwi zewnętrzne

- instalator kotłowni

- szambiarz

jesli nie jest to dla Ciebie problem to prześlij mi to jak najszybciej, bo przymierzam się do dalszych prac!

Gratuluję ukończenia domu i życzę spokojnego życia w zaciszu domku.

 

Pozdr....G

 

A na malarza to kurna namiarów nie chcesz ??? :wink:

Jutro na priva z samego rańca dostaniesz wszystkich. :)

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jejku, ale się rozpisaliście. I jaka galeria zdjęć! Widać nasze spotkanie bardzo korzystnie wpłynęło na kontakty towarzyskie :D .

 

ESKA-J - Co u ciebie??? Obiecywalas na spotkaniu, ze mnie w poniedzialek odwiedzisz w pracy i co????

:o :o :o Nie przypuszczałam, że 2 pifka zmącą mi pamięć. Mój mąż i owszem, miał zajrzeć w poniedziałek do Twojej firmy, ale ja...? Niemniej pozdrawiam Cię serdecznie.

 

Tomgor i Wlowik - fajne zdjęcia. Wlowik, czyżby podobały Ci się moje włosy? :wink:

 

Wszyscy, bardzo proszę o zjdjęcia. Adres emaliowy w stopce.

 

Koral1 - witam. Jesteśmy/będziemy prawie sąsiadami. Na wiosnę rozpocznę budowę w Pomlewie k/Przywidza. Hurrrrraaaaa! W końcu ktoś buduje w moich pięknych okolicach!

 

Ma75 - specjalne pozdrowienia i jeszcze raz dzięki. Mam nadzieję, że bez problemu odnaleźliście drogę powrotną :D .

 

Groszek - Kulig, super pomysł! Oby śnieg dopisał. Proszę o wpisanie na listę kuligową mnie i Wojtka.

 

Pozdrowienia dla Wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEA - gdzie wybierałaś okna, podpisywałaś umowę - na Sienna czy na Wielkoposkiej? Na Wielkoposkiej jest to w okolicach tego małego rynku?

 

Ja wybieram się do nich w sobotę. Przyznam szczerze - zaskoczyli mnie pozytywnie swoją ofertę - różnica w cenie od innych firm ponad 2 tys. zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BENICIO - gratulacje i dzięki za uwagi. Dla początkującego z budową zawodnika jakim jestem ja są one bardzo cenne. Będę wdzięczny jeżeli i do mnie wyślesz namiary na swoich fachowców (malarza też :wink: ).

 

Zdjęcia sztuk 4 - wysłałem do KODIEGO aby je rozesłał. Pewnie podrzucę mu jeszcze ze 4. Niestety KODI zastosował autocenzurę stwierdzając, że został postawiony "w niekorzystnym świetle". Toż on do Sejmu już się nadaje :D :D :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo-wycenili mi wstępnie okna na podstawie moich wymiarów,umówiłam się z przedstawicielem na budowie-pomierzył otwory.Telefonicznie wynegocjowałam cenę ostateczną.Przyjechał do mnie zGdańska do Gdyni (nie wiedziałam o punkcie gdyńskim)podpisaliśmy umowę.Ponieważ chciał 3000 zaliczki,na moje żądanie zostało to wpisane jako zadatek(pamiętaj!)bea3 :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howk... :(

Znowu się zdeptałem... Obiecałem sobie, że palcem nie dotknę roboty, chyba, że już nie będę mógł wytrzymać - to wtedy z umiarem. A dzisiaj "przestraszony" nadchodzącymi mrozami postanowiłem zakończyć prace w "altanie". Takie tam wiercenie, skręcanie, malowanie Soltoxem... W trakcie roboty czas się skórczył, przyspieszyłem ... no i plecki mi padły. :cry: Macie może jakieś sposoby na zakwasy ? (oprócz piwa) Plecki, to wiem, ale zakwasy to ostatnio w górach same przeszły ( dosłownie)

Na mojej budowie kładli ostatnie bloczki silikatu - ścianki poddasza. Teraz wyrównanie pod murbelkę i ... i będą stawiać więźbę. Jak tartak się wyrobi z impregnacją...

Kodi - moja Asieńka posłała fotki. Serwer się zatka. Jestem za i popieram.

Groszku - było się tak nie chować, tylko powtarzać cziiis, to śmieszniej by wyszło. Wszyscy fotomaniacy (sory) nie chcą być fotogieniczni. Wiem to po sobie 8) . A na kulig mnie (nas) weźmiesz ? Zrobię ładniejsze, obiecuję.

Eska-j - .... podobają, ale chciałem uchwycić twarz, tylko ... telepatia nie działała (piwnyspam), sory.

JUTRO BĘDZIE LEPIEJ :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam all!

 

Benicio - dawaj tego malarza....ale za friko :wink: dobra???

 

KOCHANI!

 

Nie pozostaje mi nic innego, jak otworzyć nową listę kuligową. Widzę ze pomysł męża Gabi ma wzięcie. Proponuję: STYCZEŃ. I tak:

1) KODI (wiem że nie odmówi :wink:, żyć bez nas nie może),

2) GABI + 1

3) GROSZEK + 1

4) WLOWIK + 1

5) ESKA-J + 1

6) MA 75 + 1

7) BENICIO + 1

8) KORES + 1

9) EWA + 1

10)

11)

12)

13)

Przyjmuję dalsze zapisy!

 

Gabi - proszę o pomoc Twojego męża w organizacji kuligu, bo domyslam się iż już był na kuligu w Oleńce. :lol:

 

ps. do wszystkich

przestańcie grzeszyć :wink: i módlcie się o śnieg po nowym roku.

 

Pozdrawiam Groszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wsyzstkich

 

Namiary rozesłane. Mam nadzieje, że nie będziecie mnie przeklinać :wink: .

 

Greg98 - ogrzewam gazem ziemnym. Póki co jeszcze się ucze mojego kotła, nie mam też wstawionych drzwi między garażem, a domem (garaż nieogrzewany) w związku z tym, cieple powietrze sobie hula i ucieka. Zauważyłem zużycie około 10-11 m3 na dobe przy temp. ok 2-4 st. C.

Pilnie wszystko zapisuje i po kilku m-cach będe mógł powiedzieć coś więcej. Napewno poinformuje.

 

Ewa - czy Ty też budowałaś D24? Byłem przekonany, że masz dom z poddaszem uzytkowym, poza tym garaz był skośnie umieszczony do bryły domu (sorry za nomenklature, ale napewno kumasz o co mi chodzi)

 

Groszek - praca malarza, bo własna jest ... bezcenna :) Ale zawsze służe pomocą. U mnie wydajność to 1 litr na 10m2. Nie, nie litr farby ... LITR PIWKA 8)

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eska-j - witam, Przywidz znam dobrze- mieszka tam mój szwagier, Pomlewo nieco mniej. Okolica faktycznie ładna. Z ciekawości - dlaczego wybrałes te rejony na budowę? U mnie sprawa była prosta - żona pochodzi z Kolbud. no i mne namówiła na budowe w swojej okolicy (mimo, że pochodze ze Słupska)[/b]

 

Benicio - bardzo prosiłbym o namiary na :

- ekipę od stanu surowego

- kominkarza

- alarmiarza

- instalatora kotłowni

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benicio - dokładnie tak jak mówisz. Może pisze się inaczej, ale generalnie same główki. Przychodzi okres świąteczny, więc może umieszczę was na choince?

 

Wysłałem Wam fotki. Nie wiem czy wszystkim. Jesli nie to wybaczcie. Po prostu nie miałem namiarów na niektóre osoby. Są to zdjęcia Wlowika, Markusa i Tomgora.

 

Pozdrawiam

 

p.s chciałem zrobić cenzurę na swoim łbie, ale niech tam stracę. :lol:

Jak to mówią - taka twarz może pokochac tylko matka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BENICIO: Pewnie już się nieco zmęczyłeś wysyłaniem namiarów ale jeśli nie to bardzo prosżę o hydraulika (co, woda, gaz).

Pozdrawiam

 

I do pozostałych forumowiczów jestem na etapie wyboru hydraulika (osoba prywatna, firma), która w sposób rzetelny w miarę przyzwoitych kosztach wykona instalację CO, wodną i kanalizę. Jeśli macie takich to byłbym dźwięcznyza namiary...

Pozdrawiam,

Marek/MARJO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...