Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wietrzni ludzie - Niestety ten sam problem z wiatrem w Tuchomiu. Nie wiem jak Gabi (jest osłonięta), ale moja działka jest odsłonięta na jezioro i mimo ładnych widoków to piź....., że aż strach. Na szczęscie jestem przywyczajony do tego, poniewaź wcześniej mieszkałem w blokowisku Gdańsk - Zaspa, a tam zawsze wiało. KODI - uwierz, można się do tego przyzwyczaić (...za jakieś 3 lata) :lol:

 

Kodi - DZIĘKI ZA UWZGLĘDNIENIE NA MAPCE. ROzumiem , że zmoimi zdjęciami jest ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

KODI - zdjęcie przesłałem, ale prośba do ciebie, abyś wyciął z niego tylko mnie z mojego całego rodzeństwa - innego na komp. nie miałem. Też nie mogę obejrzeć zdjęcia Twojej niuni nie chce mi się odpalić - klikam prawym i pokaż obraz , ale nic z tego - no chyba , że robi się to inaczej - jeśli tak to daj znać.

 

BENICIO- do końca roku mało czasu - więc się spiesz :lol:

i spojrzyj za okno tarasowe na moją więźbę - jutro ma być skończona, a dachóweczka w styczniu. Tak więc stary rok zakończę wiechą, a w nowym dalej na budowę.

 

Moja budowa jeszcze nie zapadła w zimowy sen, ale to tylko z powodu sprzyjającej aury.

 

Pozdrowienia dla wszystkich budujących i juz mieszkających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych i starych forumpowiczów!

 

Docent - co do zdjęcia niuni, ja to zrobiłam w następujący sposób. Kliknij w kwadracik prawym klawiszem i wywołaj właściwości, skopiuj adres i wklej go w pasku na nowym ekranie Internet Explorera i gotowe. Niunia ukaże Ci się w całej okazałości. Tylko tak mogę ją zobaczyć :lol: .

 

Kodi - widze że mapka zapełnia się, szkoda tylko, ze zdjecia są zamazane (a wydawało mi się że wyszłam dobrze na zdjęciu :wink: ). Miło zobaczyć osoby, których nie było na spotkaniu.

 

Pozdrawiam all.

Groszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam swiezo zarejestrowana lecz jeszcze na forum nieujawniona WLOWIKOWA i zycze powodzenia

 

 

A bardzo dziekuje Paginie :D Ja tam stala bywalczyni jestem, walczylam ze swoja podobizna, zeby miec cos ladnego z boku :) Jak widac, nie uzywam wlasnego nicka, zeby nie zametniac obrazu.

Witam wszystkich znanych i nieznanych mi Forumowiczów !

Kodi ja serio moge wcisnac na serwer Twoj kolaz, byle byl dobrej jakosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Kodi - cudna choineczka z nami Mikołajami. A córeczka jaka cudna! :D

 

Groszek - sprytna z Ciebie dziewczyna :p , patrzyłam w te czerwone krzyżyki, klikałam i za Chiny nie mogłam nic zobaczyć. Postepując zgodnie z Twoją instrukcją zobaczyłam i choinkę i dziewuszkę Kodiego.

 

Ale nam się tu Wlowiki rozmnożyły :wink: . Witam serdecznie!

 

Pozdrowienia dla całej grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KORES będziemy budować w Pomlewie czyli na terenie Twojego, tczewskiego ZE. Powiedz, czy ZE podciągnie mi prąd do działki jeśli po drodze są jeszcze dwie bez złożonych wniosków? Czy muszę na nich czekać, żeby zrobić podłączenie za jednym zamachem? Czy takie rzeczy robi się zimą? :roll:

 

Witam i pozdrawiam Wszystkich Trójmiejskich Wietrznych Ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia miały być do końca tygodnia, ale zeszłego. Z drugiej strony nie ma problemu jak prześlesz jeszcze.

 

Uwaga ogólna - ciężko jest, aby zachować dobrą jakość, było to w kolorze, zmieściły się wszystkie mikołaje i do tego miały małą pojemność. Musi być jak jest - obawiam się. Jakbym miał lepsze wasze fotki to można jeszcze nad tym popracować.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przedświątecznie.

 

Witam pania Wlowikową.

 

A czemu ja na choince tak pysio zadzieram do góry :wink: . Kodi, tendencyjnie to wyszło, oj tendencyjnie :wink: .

 

Docent - ja Twoja budowe mam okazje podziwiać tylko w weekend. Jak wychodze do pracy to ciemno, jak wracam to ciemno - ta pora roku wpienia mnie strasznie z tego powodu.

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...