Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czesc Bractwo Pomorskie

Jakoś zima nie nadciaga a moje zdanie o ZE i ich inwestycjach pogarsza sie z dnia na dzien. Do 10 grudnia mialo byc wykonane doprowadzenie pradu na dzialeczki (miedzy innymi na moja) a jakos nie widac zadnej ekipy. Pieniazki wplacone juz w zeszlym roku, przetarg zorganizowany, firma wybrana, okreslony termin odbioru-10.12.03. Tfu, czy nic nie moze sie odbyc w terminie?

Kores: przepraszam ze tak marudze, ale niestety sprawa dotyczy Twojego, tczewskiego ZE. Zalezalo mi bardzo na pradzie. Ze wzgledu na niezla pogode mialem w tym tygodniu jeszcze pare robotek zaplanowanych na budowie i nic z tego nie wyszlo.

 

Rafalg: dzieki choince Kodiego odkrylem znajoma twarz :-)

 

Pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich forumowiczów, zwłaszcz z drzewka.

Jestem w trakcie czekania na pozwolenie na budowę. Przełom tego roku to chyba najgorszy czas na składanie wniosku. Moja gmina przestaje być władna w wydawaniu pozwoleń, i wszystkie paiery przechodzą po Nowym Roku do Starostwa. Mam nadzieję że termin sprawy nie będzie biegł on nowa. Pełna niepokoju,

Karolina Batka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lola hmm, jakby to wytłumaczyć? Pomlewo, kirunek na Kozią Górę, w pewnym momencie kończą się dziury i zaczyna się kawałek nierzeczywiście eleganckiego asfaltu. To mniej więcej w połowie tej asfaltowej drogi. Jest obok taka fajna działka, na którą miałbym chrapkę, bo widok jeszcze szerszy i piękniejszy i na przyszłość można trzymać tam kozę i osiołka :D , ale zbieramy kaskę na ruszenie z budową na wiosnę więc na razie chyba nic z tego nie będzie. A Twoja ziemia jest w którym miejscu?

 

A jeśli chodzi o pozwolenie na budowę, to w gminie powiedzieli nam, że po 15 grudnia nie ma co składać bo i tak nie zdążą do końca roku i będą wysyłać papiery do starostwa, więc wolę poczekać i sam je tam zawieźć. jakoś nie wierzę, że czegoś nie popieprzą i wyślą tak jak należy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groszku- dzięki za podpowiedź jak obejrzeć zdjęci - człowiek całe życie się uczy, a i tak gł.... ...... - to było takie proste - jak się oczywiście wie.

 

KODI - ja także chciałbym ubrać Mikołajową czapeczkę - zdjęcie zapewne do Ciebie dotarło - trochę z żoneczką polewaliśmy z niektórych wyrazów twarzy - świetnie to wyszło - tylko martwi mnie brak miejsca na choince - koniecznie ją powiększ. W końcu z pomocą groszeczka udało mi się obejrzeć zdjęcie Twojej niuni - wygląda ślicznie - no i urosła od tego czasu jak ją widzieliśmy.

 

BENICIO - tak trzymaj - głowa zawsze do góry i troszeczkę w lewą stronę - byłby z Ciebie niezły Mikołaj. :lol: :lol:

 

WYDAJE MI SIĘ , ŻE NADSZEDŁ JUŻ ODPOWIEDNI CZAS NA SKŁADANIE SOBIE ŻYCZEŃ ŚWIĄTECZNYCH - WIĘC DRODZY MOI ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM UDANYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docent - No i mnie uprzedziłeś, a chciałem być pierwzy z życzeniami :D

 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku składam wszystkim FORUMOWICZOM, a szczególnie trójmiejskiej ekipie i okolicom najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim abyście "dotrwali" do końca z Waszymi budowami,a tym co zaczynają (jak ja), aby weszli w ten trudny, ryzykowny, niebezpieczny, długi ale przede wszystkim CIEKAWY okres z impetem i aby ta "górka", po której będą (będziemy) się wspinać nie była za stroma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji świąt Bożego Narodzenia chciałbym Wam życzyć abyście zamieszkali równie szczęśliwie jak ja, aby budowanie było spokojne i pełne satysfakcji, aby na Waszej drodze zawsze stawali ludzi uczciwi i życzliwi, aby materiały były najwyższej jakości a ceny najniższe no i żeby Wasze Rodziny Was wspierały, cieszyły się razem z Wami i żebyście jak najszybciej zamieszkali wspólnie w nowym domu. Wielu łask Bożych w ten cudowny czas i udanego Sylwestra życzy

Asia i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

KODI - choineczka jest zaje.... tzn SUPER!!!

 

VIKOS - moze dalbys rade zeskanowac i wyslac mi e-mailem swoja mape geodezyjna??? Z ta mapa w reku bede mogl dowiedziec sie szczegolow.

 

ADAMSKI - podaj miejscowosc, nr dzialki, nr stacji transformatorowej z ktorej bedziesz zasilany, nazwe podwykonawcy lub cokolwiek - moze uda sie mi sie pomoc.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich, chciałam podziękować Kodiemu za choinkę, w tej chwili jest ona trochę lepiej widoczna na stronie http://republika.pl/wlowikowa_budowa/forum.htm ale ze strony głównej też się spokojnie można dostać (przez miniaturkę) . Nie polecam modemowcom "na szybko" wpadanie pod ww adres, bo fotka jest dość ciężka (celowo niewiele zmieniałam, żeby było jak najwięcej widać) .

Pozdrawiam i życząc wesołych świąt znikam w kuchni :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodi - ależ maleństwo rośnie. Zapomniałam że to tak jest :D

 

Wszyscy - Życzymy Wam spędzenia rodzinnych Świąt, zapomnienia o budowie chociaż na chwilkę i oczywiście jak najszybszego zamieszkania w tym jedynym, idealnym, własnym domu. No a poza tym Wesołych Świąt i udanego Sylwestra.

Ewa, Fabian i Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

KODI - choineczka jest zaje.... tzn SUPER!!!

 

VIKOS - moze dalbys rade zeskanowac i wyslac mi e-mailem swoja mape geodezyjna??? Z ta mapa w reku bede mogl dowiedziec sie szczegolow.

 

ADAMSKI - podaj miejscowosc, nr dzialki, nr stacji transformatorowej z ktorej bedziesz zasilany, nazwe podwykonawcy lub cokolwiek - moze uda sie mi sie pomoc.

 

Pozdr.

 

Kurde, że ja takiego Koresa w moim ZE nie miałem ;-)

Ale mimo wszystko moje zdanie się sprawdza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Wreszcie cos drgnelo na mojej dzialeczce w sprawie pradu. Pojawila sie w koncu wyteskniona przeze mnie ekipa wykonawcy "pradociagu" :-) Chlopaki maja ciezko, zrobilo sie niezle bloto, ale walcza na calego. Miejmy nadzieje ze sie nie zniecheca i niedlugo bede mial prad na budowie.

Kores: wyslalem Ci wiadomosc na priv.

 

Pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-)

Wlowikowa: niestety blotko jest i to calkiem calkiem ;-) Czekam na dluzszy, ostrzejszy mroz, w granicach -5st. C. Wtedy bedzie mozna normalnie dochodzic do dzialki nie narazajac sie na pozniejsze dlugotrwale czyszczenie butow (zaczne chyba wozic w autku kalosze w worku).

Czy ktosik przerabial moze zakup wykopania studni na wlasnej dzialce? Jakiego rzedu moga byc to koszty? Wlasnie sie dowiedzialem ze sprawa doprowadzenia wody na moja dzialeczke moze sie znowu odsunac - uchwalenie budzetu w gminie, konkurs na wykonawce, wybor, zatwierdzenie budowy wodociagu - wszystko to moze zajac sporo czasu, a zalezy mi na szybkim wykonczeniu domu. Fajnie nie? Domek stoi w stanie surowym otwartym, a nie ma jeszcze wody i pradu. Chyba tylko w Polsce jest to mozliwe ;-) Do budowy wystarczala woda z beczek, ale juz do wykonczenia dobrze byloby miec staly doplyw wody.

 

Pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...