Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Słuchajcie, taki ładny śnieg :p co powiecie na kulig w najbliższy weekend? Czy Gabi tu bywa, albo czy ktoś ma z nią kontakt?

 

Benicio - było nam bardzo miło i masz śliczny domek! :lol:

 

Koral, ja się niestety spodziewam, że może nie być tak różowo :( Wniosek składaliśmy osobiście i od razu w rozmowie z panem u którego składaliśmy wyszło, że tak właściwie to oni mają gdzieś te ustawowe 14 dni :evil: Tylko szczerze mówiąc miałam nadzieję, że pan tylko tak sobie gada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:

 

BARTI

Twój domek wizulanie wygląda bardzo ładnie. Garaż super. Dodatkowy pokój na parterze - duży +!

Podoba mi się parter. Pewne zmiany zawsze można wprowadzić, łazienka jak dla mnie nie jest za mała na parterze (w końcu docelowa jest na piętrze).

Piętro - fajny układ. Duża łazienka z miejscem na mini-pralnię. Osobiście nie lubię wąskich korytarzy, bo czuję się w nich jak w bloku. Przynajmniej nikt się nie będzie przeciskał. Widziałam kiedyś wąski korytarz ....a feee...jak w klatce się czułam.

 

ps. Osobiście wolę swój :wink: ale twój też jest b.ładny! :lol:

 

Kingaa - popieram pomysł kuligu....tylko że mój staruszek zapomniał zapytać się o ceny....może Gabi sie odezwie......

 

PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti - całkiem nowa tu jestem, za dużo o projektach powiedzieć nie mogę, poza tym, że zdążyłam się zorientować, co w budowaniu jest drogie a co trochę mniej drogie :wink: .

Huragan bardzo mi się podoba.

Sama bardzo lubię wielospadowe dachy, duże przestrzenie, osobne pomieszczenie na pralnię, garderoby, duże przestronne sypialnie, duże okna, wykusz, lukarna...

Ale w kategorii "tani w budowie" - zero punktów.

Bierzesz to pod uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Barti - nie moge znaleźć informacji jak głęboko mam fundamenty. Pamietam, że ściany fundamentowe były bodajże o dwa bloczki wyższe niż zakładał projekt. Poza tym musiałem uwzględnić to, że teren jest u mnie lekko pochyły - różnica poziomów 1,2 metra. Powyższa odpowiedź jest chyba rażąco niespójna i niepełna - sorry. Architekt robiący adaptacje powinien cie wybawić z tego problemu - tak mi się wydaje przynajmniej.

 

Adamski - a co, haremik sobie organizujesz czy jak?? :wink: :D

Spoko, pstrykne i wrzuce linka.

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Martag - mój prawie domek będzie wyglądał mniej wiecej tak: Mój projekt

Na piętrze zostały wprowadzone małe zmiany, tj. ze stryszku nad garażem zrobił się pokój (po poszerzeniu garażu) i do tego ma niezależne wejście z korytarza - myślę iż będzie to pokój jak u Benicia :wink: :lol: : show must go on......

 

Pozdr...Groszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grody - miałem kolesi z Serwis Okno. Gadalismy już o tym. Koleś miał przedstawicielstwo M&S, ale ostatnio popsztykali się i juz sprzedaje inną firmę. Generalnie zapłaciłem za 11 okien 500zł. 4 osoby zamontowały okna w 1,4h. Byłem pod wrażeniem. Popytaj tak gdzie kupujesz okna.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki MarcinU. Telefon zatrzymam ale wciąż szukam również innych osób z podobną usługą.

Wakmen - znam tylko firmę - która wypozycza takie sprzęty. Firma mieści się w Miszewie. Z tego co pamiętam /mogę się mylić/ to cena 600zł wraz z operatorem - pewnie za dobę, choć nie przypuszczam, aby koleś przez 24h pracował non-stop.

Domyślam się, że człowiek nie robot i spać musi, więc może jakieś namiary. Będę wdzięczny.

 

Mam kolejne pytanie dotyczące ekipy budowlanej, która budowała z silikatów ale na klej. Czy ktoś ma namiary na taką lub wie gdzie szukać. Wiem, że Wlowik ma taką ekipę a czy ktoś jeszcze? Ja bym potrzebował ekipę na lipiec ale zaklepać chciałbym już teraz.

Dajcie znać gdy coś wiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakmen - czy ten domek obok Twoich postów to Twój projekt? Mogę prosić o jakiś link :) .

Ciągle jeszcze nie kupiliśmy projektu. Czaruś z Archetonu na razie na pierwszym miejscu, ale ciągle szukam. Może jednak znajdę gotowy najbliższy ideału :D

Niestety nie uda nam się rozpocząć budowy w tym roku. No może rozpocząć się uda, ale założony stan surowy dopiero na przyszły sezon. Szkoda, ale zawsze sobie myślę, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Tak więc mam jeszcze trochę czasu na poszukiwania "idealnego projektu gotowego".

 

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...