Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

W sobotę w końcu pstryknęliśmy parę zdjęć naszej działeczki i okolic, więc poćwiczę sobie wklejanie :oops:

 

To nasza działka z naszym samochodem :wink:

http://www.gizmo.pl/~skudi/budowa/2004-01-24//IMG_0964.JPG

 

A to nasza droga nad morze, czyli jakieś 3 minutki od nas :D

http://www.gizmo.pl/~skudi/budowa/2004-01-24//IMG_0967.JPG

http://www.gizmo.pl/~skudi/budowa/2004-01-24//IMG_0968.JPG

 

A to "nasza" plaża :p

http://www.gizmo.pl/~skudi/budowa/2004-01-24//IMG_0969.JPG

 

P.S. Nauczyłam się już wklejać, to teraz zamieniam obrazki na linki, coby się strona tak długo nie ładowała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kores!!! Dostałeś moją wiadomość na priva? Odezwij się pliiiizzzz!

 

Gierga - najlepiej wejdź sobie na stronkę jakiegoś producenta - na pewno Sokółka i Urzędowski mają na swoich stronach cenniki dla szyb zwykłych i P4 z okuciami antywłamaniowymi.

 

Benicio - mi też się wydaje, że to nie dom Docenta :wink: ale ja tam się nie znam :oops: A widoczki faktycznie masz śliczne :p

 

Aha, jeszcze troszkę zdjęć na stronce

http://www.skd.z.pl/budowa/

 

Jeszcze zeskanuję nasz projekcik i też będzie do obejrzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :D

jestem nowa na forum. mój mąż wprawdzie już od dłuższego czasu czytuje wiadomości z waszej grupy, ale nie miał nigdy czasu na pisanie. postanowiłam przejąć inicjatywę.

wczoraj zaglądając mu przez ramię dostrzegłam że pare osób jest z Bojana :D :D :D

szukam przyszłych sąsiadów. razem reźniej, no i można coś ciekawego się dowiedzieć :wink: (co , jak , gdzie i z kim załatwić).

my ruszamy z budową późną wiosną i jesienią 2005 chcemy zamieszkać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kingaa.....sprawdzę ;)....zastanwiam się nad tą firmą M&S, bo tu tyle o niej piszą....ciekawe czy dobre mają okna...opcjonuje raczej za plastykami, bo nie wiem czy będzie mnie stać na drewienko ;((

 

Hej Lusia!!!!!!!!!!!

 

Ja też z Bojana (no prawie), bo budowę również rozpoczynamy późną wiosną lub latem ;).. Nie znam się jeszcze tak dobrze na Bojanie i nie wiem gdzie jest ujęcie wody (mam nadzieje, że z czasem poznam). Moja działeczka jest blisko ulicy majora Bojana i Leśnej ;)

 

Ano sąsiadów trzeba zapoznawać ...nie ma co ;) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziękuje za miłe słowa odnośnie widoczków.

 

lusia - witam serdecznie.

 

Kingaa - a będziecie mnie zapraszać na Waszą plaże? miau :roll:

 

Marjo - wysłałem Ci kiedyś privem namiary na fachowców, siedzi u mnie w folderze DO WYSŁANIA, co oznacza, że musisz ją u siebie odebrać.

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamietam, to dane kierownika budowy należy dostarczyć w momencie złożenia papierków o rozpoczeciu prac budowlanych (7 dni przed) i wtedy też otrzymuje (kupuje) się tablicę informacyjną, dziennik budowy (razem 19 zł). I potem legalnie mozna rozpocząć prace budowlane :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wakmen już zdążyłam dotrzeć do Twojego dziennika budowy - tylko jeszcze nie zdążyłam się pochwalić :oops: . Bardzo mi się Orzeszek podoba. W tym typie domu szukam. Niestety dla nas będzie trochę za mały :( . Brakuje przynajmniej jednej sypialni na górze. Nas już jest czwórka, a może jeszcze jak się uda... 8) Taki ok. 9x9 to minimum. Z możliwością rozbudowy oczywiście 8) .

Kodi - Tobie też wielkie dzięki za odpowiedz. Mam już pewną wiedzę na temat Twojego projektu przed zmianami. Wyobraź sibie, że pożyczyłam dziś od sąsiadki kilka ostatnich numerów Muratora, a w jednym z nich artykuł o Tobie i Twojej budowie! W związku z czym jestem pod ogromnym wrażeniem Twego czynu!!! Trochę już wcześniej wiedzy nabyłam z Twojego dziennika budowy i innych postów, ale takie informacje zebrane w jednym tekście dają bardziej zamknięty obraz.

Jeszcze raz WIELKI POKŁON - naprawdę PODZIWIAM.

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie złożyłem wniosek do ZE, ale co to było... :o

Zasięgnąłem rady w ZE, gdzie mam składać wniosek (działka w Tuchomiu). Facet przekonującym głosem odpowiedział - ZE Kartuzy. Przygotowałem wniosek, pojechałem a tam jak w amerykańskim filmie: "Pan spocznie, Pan usiądzie, my wszystko załatwimy...." Zapytałem o warunki: rozmatrzenie max 2 tygodnie, przyłaczenie bez problemu -no to świetnie. Po pietnastu minutach...ups. Moja działka leży "nie wtej części Tuchomia".... i musze jechać do ZE Wejherowo :evil:

Przyjechałem. Facet spojarzał i mówi. Oj Panie, ciężka sprawa. Wniosek to my rozpatrzymy ale w najlepszym przyzpadku minimum 2 tygodnie, no może uda sie w cztery ... Podłączenie docelowe - to jeszcze trudniejsza sprawa - może uda się w ciągu roku :o

Złożyłem, pokłoniłem się i wyszedłem i... się pytam sam siebie, o co chodzi? Dwa ZE obok siebie a przepaść w w obsłudze i podejściu do klienta i jego potrzeb dramatycznie różna :o Zobaczymy. Aby nie okazłao się, że "mam pecha".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...