Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Adamski, Kinga, greg 98 Marcin U - dzięki za odpowiedzi - zwiedziłem już 4 banki - jednak najkorzystniej wypada PKO BP - mój osobisty bank PeKaO SA rozwalił mnie stwierdzeniem, że na wszystko trzeba mieć rachunki - w PKO BP zaproponowali mi oproc. 6,72% no i oczywiście to o czy wspomniał Adamski prowizja w wys. 0,5 % - co bardzo kusi.

 

Adamski - dlaczego nie M&S - możesz wyrazić swoją opinię. Byłem dziś w GFO - zasmuciło mnie to , że nie mają półzlicowanych okien - a o takie raczej mi chodzi. Zastanawiam się raczej nad M&S oraz WIndows 2000. Cena jest prawie ta sama - wybór trudny - chyba zwalę to na żonę - niech wybiera :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docent: od jakiego producenta profile bierze M&S? Bo Veka to chyba nie jest? Jakie mają okucia? Jakiej grubości jest ten profil 4-komorowy?

 

Greg98: mógłbyś coś więcej o tych drzwiach z Dierre'a? Czemu takie złe?

 

Jakis czas temu spotkałem się z opinią, żeby nie brać wejściowych drzwi pełnych z drewna bo sie wypaczają. Co o tym sądzicie?

 

Pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po długaśnej przerwie!

Zauważyłam duzo nowości i pytań ale w tym chaosie trudno wyłapać co komu mozna pomóc. Może ktoś zrobiłbu jakąś stronkę gdzie mozna byłoby wpisaywać kontakty? była taka próba Jacy ale temat upadł a był to dobry pomysł!

jeśli chodzi o bramy garazowe to polecam Big Tour Rumia Zachar był pierwszy my za nim i jesteśmy zadowoleni (wjazdówka przesywana i garazowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim Trójmieszczanom i okoliczanom.

Jestem tutaj prawie nowy. Miałem małe wystąpienie w tym wątku, ale to było bardzo, bardzo dawno i pod innym nickiem. Jako że od tego czasu mineło ze dwadzieścia stron, przedstawię sie jeszcze raz. Mi na imię Wojtek, żonie Katarzyna, a synowi Stach. Na razie mieszkamy w "centrum"Gdyni, a mamy zamiar wybudowac sie w Wiczlinie. W tej chwili jest bolesny okres wyczekiwania na pozwolenie na budowę, a dokładnie oczekiwanie na pismo z UM z wykazami braków ( bo pomimo że jestem niepoprawnym optymistą to nie liczę, że takich nie będzie :lol: ).

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo - jeżeli chodzi o bramę to producent to Bigtor dosyć znana firma robią panele ocieplane 4cm o szerokości standardowej do 3m. Z bramy jestem bardzo zadowolony. Moja 3x3m kosztowała z napędem i montażem około 5tys.

rafalg - jest fabryka silikatów w Ostrołęce - kawałek drogi ale jak jakiś czas temu sprawdzałem ceny to były atrakcyjne - niestety nie mam namiarów ale jak będziesz zainteresowany daj znać to poszukam.

seba - jak wychodzicie z ogrzewaniem? Ja ostatni miesiąc monitoruje zużycie gazu i wychodzi mi maksymalne 22 m3 na dobę przy -16 C - średnie za miesiąc 14 m3. Ogrzewane 100m2, dom bez elewacji i temp wewn 21-22 C (żeby mały miał ciepło :) ) Dodam, że niestety ale bardzo mało paliłem w kominku - po prosty nie było kiedy.

adamski Jak chcesz dobre drzwi wejściowe to mam gościa który tym handluje ale ceny od 2 tys w górę. Drzwi naprawdę super. Co do drewnianych pełnych to niestety mam takie i się wypaczyły -niewiele zaledwie o,5 cm ale wystarczy by wiało.

 

Witam i pozdrawiam nowych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...