Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

... możebymtakwpadłnachwilę, ale nie znam miejsca i czasu. Podaj jakiś namiar.

.... No to zapraszam. Czas ? W południe zaczynamy, bo to jeszcze ciepło od słońca, ale dogrzejemy jakąś kozą i ogniskiem z kiełbasą...

Trafić z Bojana do Kielna prosto... drogą na Kielno. Przejechać Kielno w kierunku na Szemud (główna) , i 1,6km od końca terenu zabudowanego (znak),(restaurasja Gosia), po długiej prostej jest łuk w prawo i "uliczka" w lewo oznakowana widocznie "Piękna" , "Słoneczna". Tą uliczką prosto i widać zielone belki krokwi małego domku. Prosto jakieś 50m, i przed samym domem Drawca , w lewo przez wąwóz do nas... Już od drogi asfaltowej widać budowę i domki sąsiadów a wjazd może nie wygląda najlepiej, ale jest przejezdny (w razie czego, co 20m stoi łopata, można się wykopać). Telefon? 0601-613-083

Ludzie ! nie pytajcie tylko w dym na kiełbasę ! (i C2H5OH)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

]... - w salonie na Zaspie - Windows 2000 daje upust 29% - spróbuj - tak było 2 tyg. temu. Czy możesz podać namiary na rurarzy i kominkowca[/color]?.

... Hi Hi ... nawet 30... A wszystko razem za tyle samo co w Rumii, tylko transport jakoś tak bez entuzjazmu... ( no i 2 tyg temu, bo była jeszcze konkurencja na Pilotów, teraz nie ma...). Co do kominkowca, to jeszcze go nie upolowałem, kanalizę i rozprowadzenie wody oferują wszyscy od ogrzewania i pieców, zobaczę co zaproponuje gość z Windows2000 (podłogówka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlowik- czyli decyzję już podjąłeś na 100 % , że Windows 2000 ? Ja chyba jednak postawię na M&S - też w każdym biurze podają inne wyceny - no cóżkażdy chce jak najwięcej dutków pozostawić sobie.

 

BARTII- OTO NR DO PANI STARK 681-83-97 KOM. 691-939-843 ale musisz wiedzieć, że pracuje od pon do środy od godz. 09.00 do 12.00 i raczej nie odbiera telefonów - jest b. b. zchorowana a jej usługa kosztuje z proj. szamba 1440 zł - w gminie załatwi sprawę szybko - jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to zadzwoń do mnie bądź skontaktuj się na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My będziemy dopiero kłaść deski na podłodze. Bierzemy stolarza z Bojana. W sobotę przychodzi wymierzać schody, podłogę itp. A współpracuje z nim stolarz meblowy - baardzo fajnie zrobił meble kuchenne rodzicom i nie jest drogi. Jak zrobi u nas to go polecę dalej (bo inaczej się do niego nie dobiję) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do budujących z silikatów - okazuje się, że na rynku Trójmiejskim jest alternatywa do cegieł silikatowych Silki, a mianowicie Silikaty Ostrołęka. W trójmieście jest przedstawiciel handlowy tej firmy oraz z trzy składy cegieł (główna w Pruszczu na ROtmance). Dla chętnych podaje numer przedstawiciela handlowego Silikatów Ostrołęka: Tomasz Nowak, tel kom. 0608 344 220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do budujących z silikatów - okazuje się, że na rynku Trójmiejskim jest alternatywa do cegieł silikatowych Silki, a mianowicie Silikaty Ostrołęka.

 

Dziękujęmy, już z nich nie budujemy (bo mamy już zbudowane :) ) My właśnie z Silikatów Ostrołęka mamy domek :) No, jeszcze zostały ścianki wewnętrzne, ale co do tych silikatów - u nas jedna partia okazała się innej wysokości niż poprzednia i było troche zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się miały ceny Silikatów Ostrołęka do Silki ? i Dlaczeog je wybraliście ?

 

Nie wiem :) Nasz pan budowlaniec pewnie wlowikowi tłumaczył, ale ja starałam się nie za dużo słuchać, oni to wszystko ustalali. Myślę, że wlowik wyjaśni, jak wróci, bo ja to tylko z doskoku tutaj się wiedzą (a raczej niewiedzą) popisuję :) Chcę zaistnieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czytałem wiadomość od Ciebie. Postaram Ci się odpisać dzisiaj.

Ostatnio pożegnałem się z pokaźna literaturą i nie wiem czy wszystkie adresy będę miał.

 

Dziadka kupowałem w salonie w Gdańsku na wysokości Spacerowej w Oliwie koło dealera Mercedesa. Wiem że jest też punkt w Gdyni.

 

Bardzo dziwne że nie ma na www. przedstawicieli?

 

Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dluzszej przerwie :-)

 

KINGAAA - moze faktycznie prowizorka budowlana to najlepsze rozwiazanie dla ciebie??? Prad masz od zaraz i mozesz spokojnie walczyc z ZE.

 

PYSIEK - witam serdecznie "sasiada". Sasiad to pewnie za duzo powiedziane bo ja buduje w Tradbak Wielkich, ale to juz moje okolice.

 

ALL - mam szybkie pytanie w sprawie okien: bylem zdecydowany na okna z gdanskiej fabryki okien na 99,99 % i... dostalem ostatnia kalkulacje z firmy EUROOKNA z Gdyni z atrakcyjniejszymi cenami - o 1,5kzl taniej. /okna 5-komorowe, plastikowe, biale/ Czy ktos spotkal sie z firma EUROOKNA ????

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kores: sorki nie dodalem zadnego powodu takiej decyzji. Zadecydowalo jednak lepsze wykonanie okien z GFO: najwazniejsze dla nas - jak to okreslila moja zonka - są "bielsze" oraz lepiej wykończone profile, porządnie wykonane połączenia w narożnikach. U niektorych firm połączenie profili wyglądało jakby było cięte nożem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...