Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Grody - jeśli można wiedzieć - jakie drzwi wejściowe i bramę garażową zakupiliście - właśnie jestem na etapie poszukiwania i trudno jest sie zdecydować na coś co jest porzadne , a zarazem niezbyt drogie - a może jedno wyklucza drugie?

 

Barti - z przyjemnością poleciłbym Ci moje ekipy - były niedrogie - lecz jednak wymagały ciągłego nadzoru na budowie - więc sam rozumiesz , że nie sa one do polecenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Docent- jeśli chodzi o drzwi i bramę garażową to dopiero jestem na etapie szukania, więc będziemy mogli się powymieniać informacjami.

Drzwi oglądałem u Zielińskiego (tam też kupiłem okna) i w marketach ale jak narazie to więcej czytam na ten temat.

Chyba wybiorę PCV ze wzmocnieniem stalowym a do garażu segmentowe (mam podjazd więc mało miejsca) z ociepleniem.

Grody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinU- u mnie majster sam wybudował sobie szałerek (nawiasem mówiąc z moich desek szalunkowych) dwa lata temu i stoi do dziś- najtrwalsza w Polsce jest nadal prowizorka. Ale pamiętaj, że tak naprawdę najważniejszy jest kibelek, bo gdzieś muszą się załatwiać.

Póżniej, jak zamkniesz obiekt to te deski wykorzystasz np. do szalunku ogrodzenia.

Grody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam all!

 

Co do "budowlanego WC" my przystawiliśmy go do garażu blaszanego (nic a nic nie czuć), ale musieliśmy go na zimę zabić deskami (kłódkę zerwali), bo wszędobylscy murarze ze wszytskich budów zrobili sobie u nas na działce szalet miejski + nawrzucali pełno puszek od piwa :evil: .

 

Taki niestety jest polski naród. Takze stawiajcie sławojki aby wasi murarze nie chodzili do waszych przyszłych sąsiadów.

 

MarcinU- my robilimy WC z jakiś płyt pilśniowych. Daszek ze spadem w tył, a w środku drewniana półka ala muszla. Do tego naprawdę nie potrzeba projektu.

Stare dechy, kilka gwoździ, 2 zawiasy i działa :lol:

Obowiązkiem inwestora jest zapewnienie WC.

 

Pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...