Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja wylewam ławy w sobotę. Byłem w Uniconie - pogadałem z Dawidem. Super gość. Załtwiony beton na sobotę. Ale mam stracha. Oby nic się nie spieprzyło. Pozdrawiam

 

Erbi - kubek to ja już jeden mam. Teraz będzie drugi. Do pracy i do domu. A katalog się przyda choć czekam na jeszcze jeden o łazienkach. Tyle atrakcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Kodi gratuluję "wygranej" :wink: kubka i katalogu. Dzięki za odzew -mogę prosić o cenny jakie dostaliście? Najlepiej na priv lub mail. Będę wiedział od czego zacząć albo gdzie skończyć negocjacje hihihi.

Seba ile w końcu kosztowała Wasza dachówka -przeleciałem x firm ale się zastanawiam czy na tym co uzyskałem skończyć? Z góry dziękuję -odezwali się cieśle i chcą wejść 1 sierpnia. Ale tempo się zrobiło tylko kasy brak :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellou wszystkim,

odpisuje dopiero dzis bo mam biegania od groma :smile:

 

Widze ze pisaliscie o betonie. Jeszcze nie robilem rozeznania ale widze ze na razie UNICON i RMC rulez - napisz Kodi co jest nie tak z tym RMC. Ciekaw jestem co zalatwil Kodi bo u mnie chlopaki gna prety, szaluja. Zaraz wiec bede lal lawy. Mam juz obrys chalupy wygrzebany w ziemi i stalem w salonie - ale wrazenie!

 

Bronek - ksywa jest juz stara a pochodzi z innej listy dyskusyjnej, wiec choc nie w tematyce, to jednak zostawilem. Ciesze sie ze Ci sie podoba - a tak na marginesie - z czym sie skojarzyla?

 

Zachar: ktos kiedys opowiadal mi o Terivie z Osowy, ale przeprojektowalem strop na lany. Bedzie taniej i cienszy strop. Zawsze wiecej miejsca w chacie :wink:

Ceny mam z lutego wiec nawet Ci nie podaje, bo to bez sensu.

 

U mnie cenowo to wygladalo tak - tartaki wszystkie cholernie drogie i stanelo na Osowej (1m3 drewna szalunkowego 409+20 dowoz Banino).

Materialy typu cement, stal z Zukowa (firma Ajlant - dowoz nawet 3 workow w cenie).

Zwir z hurtowni z Pepowa 170+VAT za wywrotke 15t.

 

Pozdrawiam w ten upalny dzionek.

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas idą w górę sciany kolankowe, dach póki co się suszy. Jak nas szybko nie odwiedzicie to będę musiala uaktualnić wyglad budowy :wink: W salonie narazie las ale planuję boisko piłkarskie może za kilka lat wygramy mundial! (tylko co z oknami) Jacek w jakim wieku masz chłopaków? montujemy drużynę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

jaca V40 - u mnie zrobione super wykopy, zrobiony chudziak i zbrojenie. W czwartek wkładam to z ojcem do wykopu a w sobotę mam zamówiony beton z Uniconu.

Co do RMC to nie zachwycili mnie ceną. Beton po 170zł + 7%vat oraz pompa za 135 zł + 22vatu. Niby ok. tylko dojazd z Gdańska Głownego do mnie to kawał drogi a za pompę liczą z dojazdem, więc odpada.

Byłem w Uniconie, pogadałem - mam super upust, w cenie małej mam dużą pompę i liczy się tylko czas wylewania. Pozatym Unicon to sprawdzony partner, więc tak jak by nie było wyboru.

 

Gabi, Sebo postaram się wpaść do was w tym tygodniu. Cholernie mało czasu.

 

 

CZY KTOŚ Z WAS ZAGĘSZCZAŁ BETON W ŁAWACH?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodi, jutro (sroda) zamawiam beton, zupelnie niezaleznie tez wyszlo mi na UNICON a sprawdzilem kupe tego talatajstwa :wink:

Zaplace ok. 185+VAT7% (cena z dowozem do Banina i pompa przy ok. 15-18m3, zwroc uwage ze pompa wliczona w cene betonu).

Moge zaplacic karta co dodatkowo odracza mi termin platnosci i nie musze wozic kapuchy.

W przyszlym tygodniu chlopaki wejda na sciany fundamentowe. Jeszcze sie zastanawiam skad brac...

 

Czy Wy tez macie niejasne wrazenie, ze ten caly interface uzytkownika w Forum Muratora jest kompletnie do d***? Zagladam tylko tytaj, a i tak musze sie naklikac... To skakanie na koniec. Koszmar. Browsing po tematach to tez jakas herezja :sad:

Chyba ze czegos nie doczytalem i to wszystko da sie poustawiac

a ja niepotrzebnie sie odzywam - i tak bywa?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomgor - nic specjalnego, wykorzystali ten mały tekst o oszczędzaniu stąd też dostanę katalog jak urządzić kuchnię i łazienkę, a także przyznali mi kubek. Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego - chyba za całokształt. Dostałem już katalog o łazienkach - fajna sprawa. Beata miał uciechę bo ja wolę konkrety, beton i jeszcze raz beton. Katalog o tyle sympatyczny, że można coś przenieść na swój grunt. Jedno co zauważyłem to modne są kafelki prostokątne, lecz układane na ścianie dłuższym bokiem w poziomie. Proporcje kafli na oko np. 10cmx20cm. Super to wygląda.

 

Jaca_V40 - bierzesz więcej betonu niż ja - u mnie wyszło góra 11m3. Powiem ci w sekrecie, że mam większy upust, choć za pompę płacę osobno, ale też dobra cena.

Ja zamawiam na sobotę, choć podobno ma padać - jestem załamany. Co do bloczków to oglądałem w Pępowie. Ich własny wyrób, ale ok. Cena 2.35zł za sztukę. Przejedź się to zobaczysz. Cenny u innych hurtowników zaczynają się od 2,7zł za szukę. Można więc zaoszczędzić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-06-26 08:20, sebo wrote:

Tomgor - pasuje mi każdy termin. Tylko gdzie ?

Na budowie czy na piwie na plaży :wink: ?

Możemy na piwie. Tylko z tą plażą może się nie udać :sad:.

Nie wiem co chcesz ustalić, ale wydaje mi się, że lepsze są rozmowy na budowie bo tu wszystko widać i można palcem pokazać a nie tłumaczyć

Dzisiaj pewnie nie zdążę. Podaj mi swoja komórkę to się spikniemy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomóżcie!!!!!! Już sama nie wiem z czego stawiać ściany. Każdy mówi coś innego. Jeszcze do niedawna zdecydowana byłam na silkę w ścianie trójwarstwowej ocieplonej wełną , ale teraz mam jeden wielki mętlik w głowie. Z czego Wy stawiacie? Czy coś wiecie o silce czego ja nie wiem ? Właśnie przeczytałam ,ze jest to bardzo niezdrowy materiał, że bardzo chłonie wilgoć, choć do tej pory byłam święcie przekonana, że to własnie gazobeton jest taki( z tego powodu już w przedbiegach odpadł) , a może powinnam jeszcze raz zastanowić się nad gazobetonem :???: ? A może max ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...