Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wlowikowa - cofnęlam się kilka stron ale chyba przeoczyłam adres na Windows :oops: Czy możesz podać?

...Windows 2000 Rumia ul. Sobieskiego 23 , tel: 058 671-31-91, 671-29-61. (jadąc z Gdyni , na początku Rumii po prawej, między światłami a skrętem na Łężyce). Salon firmowy na Zaspie ul. Startowa 30, ale tam preferują okna do blokowisk...

Rafalg - nasz wykonawca zaopatruje się w hurtowni swojego kumpla w Gdyni na Hutniczej, więc do rabatów się nie przyzna. Druga partia przyjechała prosto z Ostrołęki, więc może tam prościej...

To jak ? - ma ktoś pojęcie jak pogodzić Ulricha z Makrotermem, solarem i podłogówką ? Może znacie kogoś kto wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wlowikowa - jak złożyłem wniosek o wpis to mniej więcej po 2-3 tygodniach przyszło pismo o wpłacenie stosownej sumy na podane konto sądu tytułem opłaty sądowej za wpis (około 270 zł o ile pamiętam) oraz ... na osobne konto jakieś kilkanaście złotych za opłaty wysyłkowe czy coś takiego :evil:. Koszmar!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlowikowa - mnie także poinformowali w sądzie , że od wpisów do księgi wieczystej nie pobiera sie opłat, gdy jest to kredyt na dokończenie budowy ( Kartuzy) tak wiec jestem dobrej myśli, bo pan z banku postraszył mnie , że będę płacił jak za zboże. Jesli chodzi o okna to także dobra wycene dostałem na okna Aluplast ( Ideal Intertec 4000) od firmy Anpol tel. 558-53-22 z ul. Beniowskiego 34 - za całość 6500 zł z montażem - 4 komorowe półzlicowane- w Windows 2000 - podobna wycena, w M&S wycena ok. 7400 zł z montarzem.

 

Rafalg - więc sprawa się sama wyjaśniła - w zwiazku z tym raczej juz nie sprzedawaj działki - tylko szybko składaj kwity o pozwolenie na budowę. :lol:

 

Benicio - oczywiście dam znać jak będę - wszystko zależy od pogody. A jesli chodzi o ogrzewanie to jest b. dobry wynik - ale chyba wziałeś pod uwagę tylko 6 m-cy , a nie 7 - mimo wszystko wyglada to przyzwoicie biorac pod uwage, że dom ma dość duża powierzchnię i jest parterowy. Czy mozesz mi powiedzieć - gdzie zamawiałeś cały system ogrzewania i podac namiary na twoich wykonawców. Robiłem już rozeznanie i do mojego domu proponuja mi piec jednofunkcyjny Vaillant o mocy 12 kW oraz zasobnik 120 l firmy VRC - wstepna wycena materiałów ok. 12-13 tyslub inny wariant z piecem dwufunkcyjnym z wbudowanym zasobnikiem wody 42 l firmy Saunier Duval ISOTWIN C 24E - wycena zbliżona.

 

Wlowik - czy będziecie od razu teraz wstawiać okna - przed tynkowaniem, czy później?

 

PYSIU- potrzebuję nr w którym był harmonogram prac budowlanych dotyczacych mojego projektu. A co do LMP 14 to najpierw muszę wejść na tą strone i sobie go obejrzeć - wygodniej by było gdybys wstawił link.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYSIU - obejrzałem projekcik - jak dla mnie jest super - choć nie jest to dom mały - 166 m2 x srednio 1500 zł za m2 to już daje niezły wynik - nalezałoby wybudować trzeci komin do kominka. Rozkład pomieszczeń rewelacyjny - sam bym sie na coć takiego pisał - ale czy nie jest to za duży domek?- każdy metr kosztuje. Podoba mi sie to, że na parterze jest drugi pokój o przyzwoitej powierzchni, oraz duży salon - myslę, że jest to bardzo funkcjonalny projekt i praktycznie nie trzeba by było nic przerabiać. Pogadamy później na ten temat. Cześć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Chciałm przeczytać wszystko na tym forum, ale chyba mi to jeszcze trochę zajmie :o

 

Zaczynam budowę w Pruszczu Gdańskim, projekt LMP 96 z pracowni Lipińskich. Jestem na początku drogi :lol: więc będę uważnie śledzić tematy i podpytywać o co się da 8)

 

Pozdrawiam wszystkich, no i szukam sąsiadów zza miedzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...