Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!!!!

Szukam namiaru na wykonawców sieci wodociągowej (kompleksowo razem z projektem ) ok. 200mb. w Bojanie.

Pozdrowionka Mirek.

 

W Bojanie monopol ma Grablowski :wink: /u mnie tez robił/.

Telefon domowy: 676 0065 albo mobile: 603 642 014

Średnia cena to 30-35 PLN za mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochanieńcy! Rzuciłem wcześniej pytanko o bloczki, ale bez echa. Czy ktoś może mi zasugerować, gdzie to ja mógłbym nabyć po baaardzo atrakcyjnej cenie bloczki betonowe. Wszystkie wskazówki będą na wagę złota :lol:

 

Ile to jest baaaaardzo atrakcyjna cena? Podawałem wcześniej, że bardzo dobre jakościowo bloczki można kupić po 2.40 w OL-TRANS Mrzezino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markus- widziałem gdzieś wgazecie informację o targach w tym tygodniu- ale spotkałem znajomego budowlańca, który mi mówił że to już nie te targi i nie ma tam nic ciekawego- jak znajdę czas to jednak podskoczę -chyba w Olivii;

Adamski- dzieki za podpowiedź, tak mam właśnie zamiar zrobić okna plus alarm- ale i tak się boję.

Docent- ja właśnie tzn. tydzień temu kupiłem styropian w Pępowie, co do niższej ceny to obdzwoniłem kilka hurtowni i wszędzie było podobnie (pamiętaj o kosztach dowozu); natomiast na pustaki załapałem się jeszze po starej cenie. Mam nadzieję że wreszcie mój majster znajdzie czas na ścianki działowe i przygotowanie otworów pod okna, bo już czekają.

Grody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!!

Widzę że bloczki to ostatnio bardzo chodliwy towar .

Interesuje mnie biższy namiar na to Jagatowo , oraz wymiary bloczków.

Czy można negocjować ceny , 2,30 to cena zVAT oraz czy można kupić taniej bez faktury. Dużo tych pytań ale myślę że pomożecie , z góry dziękuje za odpowiedź - pozdrówka Mirek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...