Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witaj Tomi_3miasto :)

 

chyciu wielkie dzięki ale w OL-TRANSIE mieli za daleko do Pruszcza, ale ... dali mi namiary na bliżej , no i jestem bliżej niż dalej sfinalizowania transakcji betonowej :wink:

 

No i zapytanie do wszystkich :D Jeżeli ktoś ma stemple na zbyciu to jestem chętna 8) Ile i kiedy i zabieram :p

I bardzo chętnie kupię też betoniarkę max 150, może być zepsuta - mam smykałkę do remontowania sprzętu :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam po dłuższej przerwie - zwłaszcza duże grono nowych trójmiejskich forumowiczów :)

 

adamski - jeszcze raz dzięki za rozmowę i wymianę info o oknach i nie tylko... :) :) :)

A jak pozostałe oosoby, które w ostatnim czasie planowały zakup okien - umowy podpisane? Gdzie?

 

All - pytanko o bramę garażową - czy ktoś z Wam ma bramę z tych firm: BEDITOM, BIGTOR lub KRISPOL? Warte polecenie? A jeżli tak, to w którym miejscu roniliście zakup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IVO - chyba zamówię okna tam gdzie Ty u p.Pawełka K (GFO). :wink:

Szkoda tylko że szyby P4 są tak drogie, wychodzi 60% ceny drożej, a wtedy to się robi już bajońska cena.

I do tego znajoma powiedziała mi że znowu jej znajomej wyłamali nawet szybę P4 więc....chyba dam se spokój i za te pieniążki kupię coś innego.

 

Jestem już bliska zamówienia, nie ma sensu szukac dalej, tam ceny były najbardziej OK. :lol:

 

Acha nie mam bramy jeszcze ale oglądałam z Beditomu i jest niczego sobie, dobrze wykonana, ocieplona, chyba taką kupię (sąsiad ma taką i jest OK)!

A czy możesz tak z ciekawości podac namiary na pozostałe firmy, które wymieniłaś?

 

Anekri, Chyciu - jak coś to możecie sobie te stempelki obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anekri - gdzie zamawiasz beton i za ile, ja buduje rzut beretem od pruszcza, w sobote bede rozmawial z miejscowym koparkowym - dam znać ile sobie zyczy.

 

Jestem w trakcie negocjacji i w przyszłym tygodniu będę mogła ci już zdać szczegółową relację. Wstępna propozycja to 185 zł za m3 plus pompa na godziny, ale będę walczyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znak rozpoznawczy: długi płaszcz z popmonikami przy paskach w pasie! (ale to zabrzmiało, da się zrozumieć? :lol: :wink: ).

quote]

 

Ja to rozumuje tak: szlafrok czy co ? :D :D :D

 

Pozdrowienia

 

Hmmm.......może i ten płaszcz wygląda jak szlafrok?!? Kurcze zabiłeś mi ćwieka :wink: teraz nie zasnę :wink: :lol:

Rozumiem że też będziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o beton to polecam firmę Tomi -Gdynia ul. Hutnicza (i nie robię tego bynajmniej przez zbieżność mojego nicka z nazwą firmy, ani też nie pracuję w tej firmie). Udało mi się wynegocjować cenę 155zł netto (165,80 brutto) za B20 wraz z dowozem i pompą, tyle, że zapłaciłem z góry za beton na cały dom. Będą dowozić w partiach (jedną już przywieźli).

W Ol_transie płaciłem za bloczki betonowe 12x24x49 - 2.48brutto z transportem.

Pozdrawiam

Tomi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich (zwłaszcza nowych)!

 

Dzwonił do mnie miły pan z informacją iż wygrał przetarg na założenie szafki i licznika el. Zaoferował też iż może od razu podłaczyć mi skrzynką odbiorczą z bezpiecznikem różnicowoprądowym i gniazdem za 420 zł. Cos mi ta cena nie pasi. Macie takie skrzynki? Co w nich dokładnie jest?

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do targów to byłem rok temu w Hali Olivii - w zasadzie developerzy i bankowcy. Nie pamietam nikogo od materiałów. Wtedy szukałem jeszcze mieszkania i po targach mi przeszło. Fajne miejsce na spotkanie towrzyskie, ale niestety w niedzielę wyjeżdżam. "Zawodowo" targi nieceikawe czyli interesujących nas tematów (budowalno-inwestorskich) to tam nie znajdziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amys, Anekri - beton prawdopodobnie będziemy zamawiać w Wiślince w Margopolu (od Was z Pruszcza to w sumie dość blisko) - cena wywoławcza to 175 zł netto za B20, mam nadzieję, że zejdzie niżej, jak nie to i tak jest chyba najtaniej na razie.

 

Amys - skąd jest Twój koparkowy? Dasz znać jakie ceny wynegocjujesz i jakieś namiary?

 

All - ponawiam pytanie o ceny piasku i żwiru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pytanko jakie ceny piasku i zwiru i gdzie proponujecie w przystępnej cenie.

Interesują mnie ceny też i tu spis treści: :)

-Pustak gazobeton 60*24*24/8/6

-cegła pełna ceramiczna 24*12*6

-Porotherm 50P+V

 

Interesuja mnie ceny z okolic gdańska lub bardziej w stronę Żuław-Nowy dwór Gdański, z góry dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...