Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na wtorek mamy umówionego geodetę i jak dobrze pójdzie to pod koniec przyszłego tygodnia zaczynamy kopać, tak więc zaklinajcie ze mną pogodę :wink:

 

Na mnie możesz liczyć :wink: Zaklinam pogodę razem z tobą, bo też lada moment ma wejść na działkę geodeta- prawdopodobnie w sobotę (a przecież zapowiadają śnieg i deszcz!!!! :evil: )

Jeszcze policzy mi za pracę w szkodliwych warunkach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kingaa: popytaj wsrod znajomych o duze plastikowe zbiorniki , taki z 1000l i wiecej. Nam udalo sie taki pozyczyc od znajomych mojego tescia. Poza tym kupilismy kilka beczek na zlomowcu.

Ewentualnie moze pomysl o duzym plastikowym zbiorniku ktory pozniej zakopiesz i odprowadzisz do niego wode z rynien. Zawsze tansza woda do podlewania trawki.

Mysleliscie juz moze o jakims systemie do zagospodarowania wody z rynien na dzialce? Jakies zbiorniki, studzienki, kratki, rury? Moze ktos robil cos takiego u siebie?

 

Pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agawa - no właśnie. powiedz, gdzie i za ile kupujesz BK?

Chcę też już zamówić bo hurtownie straszą mnie, że będą kłopoty z dostawami bo wszyscy teraz już kupują aby zdążyć przed VAT-em a i ceny znowu maja pójść do góry.

Pozdrawiam

Tomi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na budowie na pewno nie jestem ale zbieram kase bo jutro mam wpłacic zaliczke na BK więc chwilowo zajęta. :)

 

:D Powiedz gdzie zbierasz kasę?? Ja też pójdę pozbierać :lol:

 

Oczywiście żartuję, ale naprawdę jestem ciekawe czy załatwiłaś z tą hurtownią w Pruszczu czy znalazłaś coś korzystniejszego :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

melduje że z różnymi przygodami zacząłem demolkę na działce przy pomocy niesłownego koparkowego (po cenie standartowej) , któremu akurat najbardziej pasowało w czasie czwartkowego załamania pogody. początek był niezły aż do momentu jak sie zaczęło mielenie błota pod oponami przy podbieraniu gliny, krótko mówiąc po trawce zostało tylko wspomnienie :( . dziś zabawa w wytyczanie oraz konkurs ślizgów na glinie do wykopu

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym już być na budowie , ale narazie walczę z geodetami , potencjalnymi wykonawcami domu , przyłączy wody i prądu ,projektantami ,ofertami na materiały . Te papierki mnie wykończą .

Myślę że już w następnym tygodniu papierkologia się skończy i zacznie się prawdziwa robota , czyli zacznę was zamęczać pytaniami o najtańsze mateiały . Główny wykonawca już znaleziony ,udało się wynegocjować niezłą cenę . Mam dobry namiar na wykonawcę robót ziemnych.

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...