Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ucichło tu jak nic.....widać, że wiosna i ludzie budują hihi;)

 

 

Moi drodzy ponawiam moje ogłosznie o stemple wysokość 2,60 100szt, ktoś ma odsprzedać na miesiąc lipiec/sierpień????Najlepiej w okolicach Chwaszczyno, Bojano, Kielno itp.

 

 

 

Gdzie mozna tanio kupić stal ????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucichło tu jak nic.....widać, że wiosna i ludzie budują hihi;)

 

 

Moi drodzy ponawiam moje ogłosznie o stemple wysokość 2,60 100szt, ktoś ma odsprzedać na miesiąc lipiec/sierpień????Najlepiej w okolicach Chwaszczyno, Bojano, Kielno itp.

 

 

 

Gdzie mozna tanio kupić stal ????????????????

 

GIERGA

 

Wysłałem Ci wiadomość na priva, że stemple będę miał. Co prawda nie od BEA3, ale od sąsiada i za tydzień będą u mnie na działce. Pod koniec czerwca do zabrania ode mnie.

 

Stali nigdzie nie można kupić tanio, a w kwietniu ma znowu zdrożeć i to solidnie.

 

Czy ktoś ma w Bojanie blaszaka do odsprzedania, bo mój pofrunął z ostatnią wichurą i stanowi obecnie surowiec wtórny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tą stalą , czy można ją dostać i ile teraz kosztuje tona.

Czy można ją gdzieś kupić i zostawić w magazynie na jakieś dwa tygodnie. Wyśle parę maili do hurtowni może się czgoś dowiem .

 

Tydzień temu kupiłem za jednym razem stal na cały dom w hurtowni, w Koleczkowie. Będę odbierał sukcesywnie partiami. Rzut na ławy fundamentowe juz leży zabetonowany w ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucichło tu jak nic.....widać, że wiosna i ludzie budują hihi;)

 

 

Moi drodzy ponawiam moje ogłosznie o stemple wysokość 2,60 100szt, ktoś ma odsprzedać na miesiąc lipiec/sierpień????Najlepiej w okolicach Chwaszczyno, Bojano, Kielno itp.

 

 

 

Gdzie mozna tanio kupić stal ????????????????

 

GIERGA

 

Wysłałem Ci wiadomość na priva, że stemple będę miał. Co prawda nie od BEA3, ale od sąsiada i za tydzień będą u mnie na działce. Pod koniec czerwca do zabrania ode mnie.

 

Stali nigdzie nie można kupić tanio, a w kwietniu ma znowu zdrożeć i to solidnie.

 

Czy ktoś ma w Bojanie blaszaka do odsprzedania, bo mój pofrunął z ostatnią wichurą i stanowi obecnie surowiec wtórny.

 

Markus nie dostałam nic na pria ;-(((

 

Ale ok. jak będziesz miał do odsprzedania to SUPER!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus przyszły Sąsiedzie bardzo proszę dokładniej gdzie ( adres ) i za ile ta stal oraz czy dowóz w cenie ??????

 

 

MIROSŁAW

 

Polecam hurtownię A&Z w Koleczkowie /przy samym skrzyżowaniu dróg Chylonia-Koleczkowo i Wejherowo-Chwaszczyno/. Telefon 676-2010. Wszystkie ceny negocjuje się z właścicielem. Z mojego dotychczasowego doświadczenia wynika, że jest on bardzo "negocjowalny".

 

Stal kupowałem u nich 19 marca, od razu na całą budowę. Ceny tamtego dnia były następujące:

- stal żebrowana 12mm 2.53 PLN/kg

- stal gładka 6 mm 2.55 PLN/kg

 

 

WLOWIKOWA - zazdroszczę Ci postępów na budowie. Ja w czwartek umówiłem wyprzedzająco elektryka na sierpień, a wczoraj doszedłem do wniosku, że na dzień dzisiejszy nie będę miał mu czym zapłacić. Ot dola inwestora.

 

 

Wszystkie ceny obejmują transport na teren budowy /oczywiście w rejonie Koleczkowo-Bojano/. Dostawa na telefon, nawet worek cementu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po tyg. nieobecności spowodowanej niestety ciężką pracą. :lol:

 

Griega - moja pow. okien to ok. 21 m2 - okna z M&S. Stęple są nadal u mnie aktualne .

 

Kinga - mam do oddania 2 beczki 200 l - jak chcesz to przyjeżdżaj po nie w środę lub czwartek - będę na budowie tylko trzeba je wykopać z ziemi.

 

U mnie ścianki działowe na poddaszu już gotowe oraz wylany taras i podejście do domu , od środy elektryka w cenie 22 zł za punkt z materiałem wykonawcy - chyba dobra cena? Jak sądzicie?

 

Może wiecie jak kształtują się obecnie ceny styropianu FS 20 za m3 - niedługo będę go potrzebował w wiekszych ilościach do posadzek.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie jak kształtują się obecnie ceny styropianu FS 20 za m3 - niedługo będę go potrzebował w wiekszych ilościach do posadzek.?

 

 

Z ogłoszeń wynika, że jakieś 150-155 PLN / m3, ale myślę że da się z tego jeszcze coś ugryżć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irys - witaj i napisz coś więcej o sobie :)

 

Docent - dzięki, przekręcę do Ciebie :) w tym tygodniu już chyba będziemy wiedzieli mniej więcej kiedy będzie woda i czy będziemy potrzebować beczki, czy nie. A swoją drogą chętnie bym zobaczyła jakie u Ciebie postępy, tylko, że nie wiem jak z czasem, bo ostatnio już zaczynam się odzwyczajać od snu :(

 

Melduję, że pierwsze pieniążki na materiały zostały wydane. I rada dla tych co zaczynają: jak będziecie kupować stal, to zróbcie to odpowiednio wcześniej, nam się wydawało, że to nie problem, a okazało się, że fi6 w hurtowniach nie ma :o dostaliśmy w końcu w Metalzbycie, ale tu z kolei okazało się, że jest problem z transportem, bo wszystkie samochody są zaklepane na parę dni wcześniej - na szczęście udało się tylko pół dnia później niż planowaliśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan surowy bez dachu ( mam zamiar zrobić sam po tym jak zrobiliśmy w zeszłym roku takowy u teścia) tzn. jego wykonanie będzie nas kosztować 12 000zl. woda i kanaliza w trakcie- starszy Pan z Oliwy za 450zl robi nam projekt przyłączy( proszę o polecenie wykonawcy przyłączy z okolic Kielna), prąd- prowizorka juz dogadana (stałe przyłącze to kwestia toszkę bardziej odległa) bedzie w tydzień po telefonie do człowieka który robi takie fuszki pracując w ZE. Kredyt też już w trakcie, czekamy na wypis z ksiąg(czy ktoś jeszcze ma takie "miłe wrażenia" po kontakcie w księgach wiczystych w Wejherowie z tą starą raszplą- żona po wyjsciu aż się ze złości rozpłakała? Staramy sie teraz załatwić wycenę potrzebną bankowi jak najtaniej, w poniedziałek dzwonię do rzeczoznawcy poleconego przez znajomego (a może ktoś ma jakiegoś godnego polecenia?) Kredyt załatwiamy w Multi - polecam Ingę w oddziale w Gdańsku - zdecydowanie nie polecam wizyt w poważniejszych sprawach w oddziale we Wrzeszczu- tam ciągle ktoś się uczy będąc zielony jak wiosenna trawka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...