Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Koral - to ja dochodzę do wniosku, że moja budowa idzie jednak z górki :wink: mam nadzieję, że się nie załamujesz! Powodzenia :)

 

Benicio - dzięki za pocieszenie :D wiem, że wszystko się ułoży, ale czasem trzeba się wyżalić :oops:

 

Wiem, że nie należy się spoufalać, ja jestem twarda, tylko wkurza mnie to, że ciężko jest uzyskać odpowiedź na najprostsze pytanie, typu "na kiedy beton". Ale jak mówiłam: najważniejsze, żeby dobrze robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W związku ze zwijaniem interesu w Polsce, CADENA sprzedaje za bardzo dobre pieniądze działki w Koleczkowie /mają tego jakieś 290 sztuk/. Działki sa położone moim zdaniem w bardzo fajnym miejscu, nie znam natomiast szczegółów co do uzbrojenia.

 

[b]LUDZIE!!!! [/b]Nie nabierzcie się na Cadenę- cena działek w Koleczkowie jest rzeczywiście szokująco niska ale są to działki z wpisem do hipoteki na rzecz Banku!!!! Właścicielem nie jest więc tylko Cadena. Pani w Cadenie (ciekawe czemu jest tylko numer komórkowy- Cadena upada, ma kupę spraw sądowych od wierzycieli-naciąga jak może) mówi że gwarantuje odciążenie hipoteki po zakupie działki. Baju baju będziem w raju.

Znajomi tak kupili mieszkanie- a potem spłacali dodatkowo bank. Zauważcie jak bzdurne jest ogłoszenie Cadeny : W związku z wprowadzeniem od 1.05 VAT ...." A co to ich jako włąsciciela obchodzi, że VAT ? Oni po prostu wyprzedają te działki przed Syndykiem nie informując ludzi o wpisie na rzecz banku. To OSZUSTWO!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest na budowie. mnie też już głowa boli od tego wszytskiego chcem jak najszybciej to zakończyć - a tu dopiero strop będą zalewac lada dzień.

właśnie majster kazał kupić 25 kg gwoździ równej wielkosci - na szalunek, ale mam nadzieje, ze to tez na konstrukcję dachu - bo chyba zupy z tego nie robią.

 

a najgrosze, że wciąż nie mogę w okolicy znaleźć stempli - jak są to albo za krótkie albo koszmarnie drogie.

no i ta stal... :evil:

 

ale generalnie idzie do przodu. nikt nie mówił, że będzie łatwo. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się - zmieniamy wykonawcę :evil:

Grrrrr... Pan Malinowski chciał nam posadowić ławy na gruncie organicznym :o No nie całe, miejscami pojawiły się soczewki jakichś torfów czy innego licha :-? I pan M. obraził się na kierownika gdy ten stwierdził, że to trzeba będzie wybrać... I jeszcze usiłował mi wmówić, że to kierownik ma jakieś dziwne fanaberie, żeby nas narazić na koszty,a to przecież jest piasek, tylko taki trochę inny :o Tylko że ja potrafię odróżnić grunt organiczny od mineralnego! I że kierownik powinien mu wcześniej powiedzieć, że ma takie dziwne wymagania :o Kurka, przecież w projekcie jest jak wół napisane, że mogą wystąpić soczewki gruntów nienośnych i że wtedy trzeba ten grunt zastąpić zagęszczoną podsypką albo chudziakiem!

W rezultacie pan M. stwoerdził, że nie widzi dalszej współpracy z takim upierdliwym kierownikiem, a ponieważ ja nie widzę dalszej współpracy z panem M., a i kierownik jest podobnego zdania, więc się pożegnamy... A przy okazji wyszło z pana M. i jego syna takie chamstwo...

Grrrrrrrr!!!!!

Tak więc, może znacie jakąś solidną, jeszcze nie zajętą ekipę? Przyjmę od zaraz...

I jeszcze szukam kogoś, kto pójdzie się ze mną upić... :wink: Bo chyba z mojej pracy dzisiaj już nic nie będzie, raczej poużalam się nad sobą :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku ze zwijaniem interesu w Polsce, CADENA sprzedaje za bardzo dobre pieniądze działki w Koleczkowie /mają tego jakieś 290 sztuk/. Działki sa położone moim zdaniem w bardzo fajnym miejscu, nie znam natomiast szczegółów co do uzbrojenia.

 

[b]LUDZIE!!!! [/b]Nie nabierzcie się na Cadenę- cena działek w Koleczkowie jest rzeczywiście szokująco niska ale są to działki z wpisem do hipoteki na rzecz Banku!!!! Właścicielem nie jest więc tylko Cadena. Pani w Cadenie (ciekawe czemu jest tylko numer komórkowy- Cadena upada, ma kupę spraw sądowych od wierzycieli-naciąga jak może) mówi że gwarantuje odciążenie hipoteki po zakupie działki. Baju baju będziem w raju.

Znajomi tak kupili mieszkanie- a potem spłacali dodatkowo bank. Zauważcie jak bzdurne jest ogłoszenie Cadeny : W związku z wprowadzeniem od 1.05 VAT ...." A co to ich jako włąsciciela obchodzi, że VAT ? Oni po prostu wyprzedają te działki przed Syndykiem nie informując ludzi o wpisie na rzecz banku. To OSZUSTWO!!!!

 

 

NO TO JA WIELKIE SORRY.

WIEDZIAŁEM ŻE MAJĄ PROBLEMY Z KASĄ ALE ŻE AŻ TAKIE TO NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kupilem anonse i zaczynam szukac... gmeram tez po roncy www urzedow gmin, ale chwilowo nic ciekawego nie znalazlem...

I juz wiem zeby nie kupowac w koleczkowie ;-(((

 

Teraz to muszę zaprotestować.

Nie należy kupować w CADENIE ale Koleczkowo, a tym bardziej Bojano to sympatyczne okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się - zmieniamy wykonawcę :evil:

Grrrrr... Pan Malinowski chciał nam posadowić ławy na gruncie organicznym :o

 

Współczuję i gratuluję szybkiej reakcji.

Ja mam ten sam problem i to z nawiązką bo muszę wymieniać cały grunt pod dom. Wszystko na głębokości do 2 m -okazało się po zdjęciu humusu- że jest metr torfu. I teraz wykopliśmy torf, kupiliśmy 10 wywrotek piasku do wymiany, musimy wylać chudy beton i robić mocniejsze zbrojenie.

A z wydatku 500,0 zł na koparkę zrobiło się kilka tysięcy :cry:

A pośredniczka nieruchomości :evil: mapkę nam dała z robionymi sondami, że w tym miejscu nie ma torfu :x . Trzeba uważać na każdym kroku, bo inwestor narażony jest na ciągłe oszustwa !!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...