Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hejka z rana ! Czy możecie mi polecić kogoś od tynków gipsowych ? Bo trzeba nam będzie szybciutko kogoś porządnego załatwić, bo to już bardzo niedługo....

 

SZLAS & PLOTZKE Ltd.

tel: 601 636 744

 

Obaj Panowie robili u mojego kolegi i za kilka miesięcy będą prawopodobnie robić u mnie. Kolega jest wredny i upierdliwy w kwestii wykonawców. Jeśli jego zadowolili to powinni zadowolić każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie kochani!

Dawno nie odzywałam się bo musiałam dojść do siebie po tym jak otrzymałam pismo z urzędu w Zukowie. Wniosek o decyzję o warunkach zabudowy złożyłam 4 listopada. I tak sobie cierpliwie czekałam szukając ekipy a tu (sruuuuuuuuu!!!!!!!) z urzędu pisemko że załatwienie sprawy przedłużone zostaje do 31.07.2004. Fajnie, nie?

 

pozdrawiam wszystkich budująch - dołączę do Was troszeczkę później niż się spodziewałam 8)

Basiek - Banino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus...zdaje mi się , że widziałm dziś Twoje fundamenty i materiał na działce + taki jakiś dziwny blaszak...to Twoja działka???, masz na Chrobrego ????

 

Na szczęście ten blaszak nie jest mój :wink:

Działkę mam też na Bolesława tylko tylko że Krzywoustego. W sobote mam zamiar poprzenosić stemple od sąsiada do siebie i skręcić blaszaka jak mi dowiozą, bo przedwczoraj zamówiłem.

 

Podaj mi jeszcze raz namiary na swoją działkę.

 

Markus moja działka jest na ul. Czarna Góra....teraz jest całkowicie zrównana także rzuca się w oczy .......;) obok sąsiad grodzi ogrodzenie, a na przeciwko za domami znajduje się piękne jezioro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus...zdaje mi się , że widziałm dziś Twoje fundamenty i materiał na działce + taki jakiś dziwny blaszak...to Twoja działka???, masz na Chrobrego ????

 

Na szczęście ten blaszak nie jest mój :wink:

Działkę mam też na Bolesława tylko tylko że Krzywoustego. W sobote mam zamiar poprzenosić stemple od sąsiada do siebie i skręcić blaszaka jak mi dowiozą, bo przedwczoraj zamówiłem.

 

Podaj mi jeszcze raz namiary na swoją działkę.

 

Markus moja działka jest na ul. Czarna Góra....teraz jest całkowicie zrównana także rzuca się w oczy .......;) obok sąsiad grodzi ogrodzenie, a na przeciwko za domami znajduje się piękne jezioro ;)

 

 

No nareszcie dałaś głos, bo już zwątpiłem. Ramiona mi dzisiaj odpadają od noszenia stempli, a i tak jeszcze troche zostało.

Miałem dzisiaj gospodarską wizytę innych naszych wspólnych sąsiadów, czyli LUŚKI z rodziną.

W poniedziałek zaczynają u mnie murować ściany fundamentowe, to pewnie zajrzę przy okazji na Twoje włości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam Wasze posty i aż włos jeży mi się na głowie.Matko! wprawdzie nasza ekipa była bardzo powolna ale nam się zbytnio nie spieszyło.Jednak nitk nie krzyczał a jak kierownik polecił coś wykonać to z niewielkim mruczeniem pod nosem ale było wykonane jak trzeba.Tylko nie dopilnowaliśmy jednej ścianki działowej i teraz trzeba ją rozebrać,bo się odchyliła od pionu :evil: .Dlatego uważam,że nie ma dobrych ekip.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia Wlowikowa - postepy na Twojej budowie ogromne, pewnie dzieki imprezie erekcyjnej :D

 

No, przy takiej erekcyjnej pomocy :) Ale tak serio to erekcja jeszcze leży w blaszaku, lada dzień będzie zakopana...

 

Łomatko, coz to za erekcja, ktora mimo ze lezy nadal jest erekcja. Az szkoda toto zakopac. Ja bym jezdzil po kraju i pokazywal to dziwo . Wpadloby troche nieopodatkowanego grosza na budowe domu :D :D :D

Pozdrowienia dla wszystkich Wlowikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zapomniałam dodać Markus..., że jutro po południu będe w Bojanie, to wytropię Twoją działeczkę i zobaczę Twoje fundamenty :lol:

 

ZAPRASZAM, ZAPRASZAM

 

Ulica Bolesława Krzywoustego, w stronę gospodarstwa, ostatnie rozgrzebane poletko po prawej.

 

Ja będę gdzieś parę minut po 16. Mam nadzieję, że nic niespodziewanego nie wyskoczy. Już w sobotę mi podnieśli ciśnienie. Tydzień wcześniej zamówiłem dostawę bloczków betonowych na dzisiaj. Facet miał oddzwonić i podać godzinę. W końcu sam dzwonię do niego w sobotę i pytam o której godzinie przyjadą z bloczkami, a on mi na to że będzie problem - myślałem że szla.. mnie trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz poopowiadam -ponad tydzień temu w sobotę zamówilismy BK w Castoramie (4,97 za szt.) i cegły (0,48 za szt.). W ten piatek zapłacilismy za dostawę-oj ciężko było za to płacić :( , transport z HDS, dwa kursy, jakieś 50 km w jedna stronę i płacimy 78 zeta. No i w Wielką Sobote nam przywiozą :o więc zamist święcić jajka będziemy czekac na ładunek z Castoramy ale co tam fajnie, ze juz cos sie ruszyło :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi-3miasto:

 

stal kupowałem w Kosakowie - jak się skręca w stronę Cmentarza to jest tam skłąd opałowy i jednoczesnie hurtownia materiałów. Tak więc bliko i do Ciebie.

Na Hutniczej - w Metalwiem - były te same ceny - a i chyba za transport trzeba tam zapłacić.

 

Stemple to będę zdejmował chyba dopiero w maju - stropd na garażem mam zalany, ale dopiero po świetach zaleję strop pod resztą.

szukaj ogłoszeń w anonsach - na pewno coś się tarfi. a jak nie to zrób objazd po okolicy - Mosty, Kosakowo, Pierwoszyno - i poszukaj budowy gdzie są stemple - czasami juz zdjęte i złożone na boku - zostaw tam numer do siebie i napisz, że byłbyś zainteresowny ich kupnem. ja tak zrobiłem i tak włąśnie znalazłem.

 

wczoraj otrzowyłem sezon glilowy - tym razem na swojej budowie. bylo super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i urodził się mój problem - a raczej 6 małych, grubych, piszczących problemików! :( Teraz szybciutko czekam na zgłoszenie się 5ciu chętnych do adopcji za jakieś 2-3 miesiące. Acha - chodzi oczywiście o szczeniaki :) Są małe, grube i prześliczne. 2 czarne i 4 brudne brązowe, w tym 2 z czarnymi uszkami. Niestety decyzję muszę mieć szybko (najlepiej jeszcze dzisiaj). Jutro mnie nie będzie w pracy więc jakby co to proszę o smsa/tel (0505-116-018). Maluchy i matkę można oczywiście wcześniej obejrzeć.

E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Długo mnie tu nie było, a to za sprawą ... przeprowadzki. Sprzedałem mieszkanie (za cos trzeba dom wybudować :wink: ) i przeprowadziłem się do wynajętego. Teraz mogę wrócić do tematu budowy.

 

Markus Byłem wczoraj w Bojanie - Twoje fundamenty wyglądają OK. Robiłeś widzę bez deskowania - jak to wyszło? Nie było problemów z osuwaniem się ziemi? Troche się nasłuchałem o ryzyku z tym związanym - chyba jednak zdecyduję się na deskowane. Te 2 góry piasku po lewej od domu to z wykopu czy nawiozłeś? Jezeli nawiezione to skąd i za ile?

 

Gierga - faktycznie -działkę wyrównałaś "na blachę" :lol: Nie lepiej jednak było trochę zostawić tych górek - wyglądały bardziej naturalnie. No ale robota imponująca - kto Ci równał?

 

A u mnie wciąż dzieciaki grają w piłkę. Pewnie się trochę wkurzą jak ogrodzę działkę. C'est le vie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i urodził się mój problem - a raczej 6 małych, grubych, piszczących problemików! :( Teraz szybciutko czekam na zgłoszenie się 5ciu chętnych do adopcji za jakieś 2-3 miesiące. Acha - chodzi oczywiście o szczeniaki :) Są małe, grube i prześliczne. 2 czarne i 4 brudne brązowe, w tym 2 z czarnymi uszkami. Niestety decyzję muszę mieć szybko (najlepiej jeszcze dzisiaj). Jutro mnie nie będzie w pracy więc jakby co to proszę o smsa/tel (0505-116-018). Maluchy i matkę można oczywiście wcześniej obejrzeć.

E.

 

Ojej super. Cały czas się zastanawiam.

Powiedz jeszcze czy masz suczki czy pieski i które są czarne??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...