Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

MarcinU - witam z powrotem na forum.

 

Dzisiaj właśnie ekipa zabrała się za stawianie ścian fundamentowych. Ławy jak sam widziałeś były robione w gruncie. Osobiście miałem trochę wątpliwości czy ten cały piasek nie będzie się osuwał, ale nawet Kierownik Budowy sugerował aby lać prosto w ziemię. Dodatkowo pomógł mi deszcz. Sam byłem zaskoczony jak elegancko to wyszło. Wykop pod ławy wyglądał jak wycinany nożem.

Te obie góry piachu to z mojego wykopu, ale i tak będę musiał sporo nawieźć. Jeżeli zwróciłeś uwagę na profile geodetów, to lewa strona wymaga podniesienia terenu o jakieś 60-70cm. Oj, będzie to bolesne dla portfela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzisiaj pan M. trochę się uspokoił i spokorniał. Zresztą okazało się, że tego organicznego czegoś było malutko.....

 

Hello

Może jednak warto go zostawić. jak widze masz czujnego kierownika budowy - to dobrze. Ciężko by Ci było znaleźć od reki nowa ekipe. A skoro raz spokorniał i to WY postawiliście na swoim, to powinien być pokorniejszy w przyszłości. Czego Ci oczywiście życzę :)

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podzięce za przechowanie materiałów na dach w hurtowni przez kolejne dwa miesiące OBIECAŁEM KRYPTOREKLAMĘ i teraz sie z niej wywiązuję:

 

Jak dach to tylko w MATELBUDZIE, Gdynia, róg Hutniczej i Piaskowej - a zwłaszcza robić interesy z Rafałem OBIDZIŃSKIM (niech mu wskaźnik sprzedaży wzrośnie) tel: 600 043 107.

 

To byłem ja, Wacław Jarząbek, trener III klasy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello

Może jednak warto go zostawić. jak widze masz czujnego kierownika budowy - to dobrze. Ciężko by Ci było znaleźć od reki nowa ekipe. A skoro raz spokorniał i to WY postawiliście na swoim, to powinien być pokorniejszy w przyszłości. Czego Ci oczywiście życzę :)

 

Pozdrowienia B.

 

Niestey, Pan M. zapytany, co z dalszą współpracą, powiedział, że może dalej budować pod warunkiem, że zmienimy kierownika :o Rany, co on sobie wyobraża :-? Tak więc poszukujemy ekipy od zaraz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grody - ja u nich kupiłam brame tydzień temu, ale jest jeszcze nie zamontowana. U mnie na osiedlu ma ją kilku sąsiadów i są zadowoleni. Kupiłam ją na targach więc dostalam większy upust + za płatność gotówkową w sumie -12%. Dokupuję u nich jeszcze drzwi garażowe, też opuścili, ogólnie można się z nimi targować. Jak do tej pory jestem zadowlona ze współpracy z nimi.

ps. no i są z Gdyni, więc sprawa serwisu też ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamski - niestety nie mam cyfrówki a w "zwyczajnym" jestem na początku kliszy. Zresztą szczeniaki wyglądają typowo. Są małe i grube, mają pomarszczone mordki i klapnięte uszka. Czyli ogólnie cudeńka.

anekri - Nie sprawdziłam jeszcze płci. Przypadkiem zauważyłam, że jeden czarny to chłopak. Suczki pewnie też jakieś są.

Najlepiej przyjedźcie, zobaczcie i zakochajcie się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus - wieść tym razem międzygminna :) niesie, że dziś przywieźli Ci bloczki z Ol-Transu. Nie masz nic przeciwko abym pod wieczór wpadł na Twoją budowę je obejrzeć?

 

Prawdę ludziska gadają. Jesteś lepszy od CNN.

Wykonawcy chwalą, że bloczki robią lepsze niż KOMBUD.

Przy okazji ciężarówka się zakopała w tej "Pustynnej Burzy" i ku rozpaczy mojego majstra nie był w stanie wrzucić im tego HDS-em do środka ale na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamski - matka to mały, czarny wilczur. O ojcowstwo podejrzewam jednego delikwenta :) Też nie jest duży i brązowy (małe są brązowe więc to pewnie on). Maluchy dopiero się urodziły więc mogłabym je oddać za jakieś 2-3 miesiace. Czyli w lato. Akurat żeby szczeniak przyzwyczajał sie do nowego domu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestey, Pan M. zapytany, co z dalszą współpracą, powiedział, że może dalej budować pod warunkiem, że zmienimy kierownika :o Rany, co on sobie wyobraża :-? Tak więc poszukujemy ekipy od zaraz!!!

 

http://www.gadu-gadu.pl/img/emots/2/wow.GIFhttp://www.gadu-gadu.pl/img/emots/2/wow.GIFhttp://www.gadu-gadu.pl/img/emots/2/wow.GIFhttp://www.gadu-gadu.pl/img/emots/2/wow.GIF

 

Co za typ, tupet to on ma.

 

Mimo wszystko pozdro i trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamski, Markus

 

a wracając do Matelbudu - dają mi niezly rabat na wełnę na poddasze - 25%. Zastanawiam się tylko jaką wybrać - czy Rockwoola (Damrock) czy Ursę. w sumie Rockwool wychodzi taniej - co bardzo mnie zdziwiło. :o

Nie wiem też, czy kupić 20 czy 18 - krokwie będą 18 - ale ponieważ nie będzie deskowania to mogę "napchać" 20 i będzie git - tak mówi znajomy dekarz.

z tego co czytałem na Forum - to opinii na temat docieplenia poddasza jest tyle ile forumowiczów :( :) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestey, Pan M. zapytany, co z dalszą współpracą, powiedział, że może dalej budować pod warunkiem, że zmienimy kierownika :o Rany, co on sobie wyobraża :-? Tak więc poszukujemy ekipy od zaraz!!!

 

Hmmm............wiesz tak zastanawiam się jak Kores się z nim dogadywał i czy też tak wojowali? :roll:

U mnie on był tylko 4 dni........i tylko raz go widziałam....ciekawe... :o - to masz Kingaa mały problem. Życzę szybkiego znalezienia nowej ekipy! :lol:

Dobrze że to ja ci go nie polecałam :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamski, Markus

 

a wracając do Matelbudu - dają mi niezly rabat na wełnę na poddasze - 25%. Zastanawiam się tylko jaką wybrać - czy Rockwoola (Damrock) czy Ursę. w sumie Rockwool wychodzi taniej - co bardzo mnie zdziwiło. :o

Nie wiem też, czy kupić 20 czy 18 - krokwie będą 18 - ale ponieważ nie będzie deskowania to mogę "napchać" 20 i będzie git - tak mówi znajomy dekarz.

z tego co czytałem na Forum - to opinii na temat docieplenia poddasza jest tyle ile forumowiczów :( :) :(

 

No to chyba sam będę musiał tam zajrzeć po wełnę. W planie miałem URS-ę ale teraz skłaniam się (finansowo) ku ROCKWOOL UniMata.

W projekcie mam krokwie 17,5. Wełny planuję 18 cm + 5 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę ludziska gadają. Jesteś lepszy od CNN.

Wykonawcy chwalą, że bloczki robią lepsze niż KOMBUD.

Przy okazji ciężarówka się zakopała w tej "Pustynnej Burzy" i ku rozpaczy mojego majstra nie był w stanie wrzucić im tego HDS-em do środka ale na zewnątrz.

 

Eeeee tam! CNN to dzieciaki ! :roll: U ciebie faktycznie burza piaskowa jest głównie za sprawą tego świerzo zoranego poletka. Ciekawe, że wygląda na podziałkowane (są skrzynki) a gościu wciąż orze i pwenie zasieje. Zeszłego lata rosło tam piekne zborze! W końcku Bojano to wieś ... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę ludziska gadają. Jesteś lepszy od CNN.

Wykonawcy chwalą, że bloczki robią lepsze niż KOMBUD.

Przy okazji ciężarówka się zakopała w tej "Pustynnej Burzy" i ku rozpaczy mojego majstra nie był w stanie wrzucić im tego HDS-em do środka ale na zewnątrz.

 

Eeeee tam! CNN to dzieciaki ! :roll: U ciebie faktycznie burza piaskowa jest głównie za sprawą tego świerzo zoranego poletka. Ciekawe, że wygląda na podziałkowane (są skrzynki) a gościu wciąż orze i pwenie zasieje. Zeszłego lata rosło tam piekne zborze! W końcku Bojano to wieś ... 8)

 

Dawidowski (to znaczy gospodarz) w jajo leci - bo tam gdzie orze to jest droga wytyczona.

Potwierdzam co pisał CHYCIU - MATELBUD daje 25% na wełnę. Chyba się skuszę.

Odpalam wrotki i na budowę.

No czas pędzić na budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...