Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tak mi ładnie ściany fundamentowe zrobili, że aż żal będzie zasypywać. Już się ekipa pytała czy w piątek /przed drogą krzyżową - ich słowa/ będę gotów do wypłaty za ten etap.

 

No bez żartów! Już masz całe ściany?!?! Zaizolowane ?!?! :o :o :o No to nieźle! Muszę podjechać spojrzeć.

 

Ja jutro jadę negocjować bloczki i beton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz podać przykładową cenę?? Przed i po negocjacji?

 

Anekri, brałam beton z Uniconu parę dni temu, ale z Oruni - Tobie też tam będzie bliżej... Ogólnie bardzo dobre wrażenie, bardzo miła obsługa. Cen wyjściowych nie pamiętam, jak chcesz to poszukam w dumu cennika. Ostateczne ceny to: za B7,5 155zł i zero dopłaty za niepełną gruszkę (większość wytwórni sobie liczy), za B20 185zł plus pompa "gratis". To ceny netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Adamski - mam tynki cementowo - wapienne. Potem oczywiście wycekolowane. W zasadzie proste i równe były bez cekolowania, ale gładkość nie ta.

 

Wczoraj Catepillar elegancko wyrównał mi działeczke, tam gdzie miał zrobic skarpe, zrobił skarpe, tam gdzie nasyp - tam zrobil nasyp. Poza tym mam wkopane dwa kręgi betonowe, gdzie będę odprowadzał deszczówke. Zostałem też szczęśliwym posiadaczem 300 sadzonek świerków (z przeznaczeniem na żywopłot).

Przy okazji moge polecic koparkowca z Chwaszczyna Henryk Fularczyk 552 84 96 lub 501 103 864 (namiar dostałem od Docenta). Gość sprawny, szybki i pracowity (jak trzeba było to i za szpadel złapał).

 

Sezon OGRÓD 2004 uważam za OTWARTY. :D

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro jadę negocjować bloczki i beton.

 

A gdzie będziesz negocjował?

 

 

Jadę do Ol-Transu do Mrzeizna. Anekri, Kingaa - podajcie jakiś telefon do Uniconu, co?

 

MarcinU

 

Nie chcę nic sugerować, ale dla "Bojanowców" chyba najlepszym rozwiązaniem jest OL-TRANS. Rozmawiaj z Sebastianem Bejnarowiczem. Moje bloczki kupiłem u nich po 2,40. B-10 był po 163zł, a B-15 z pompą w cenie po 175.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi ładnie ściany fundamentowe zrobili, że aż żal będzie zasypywać. Już się ekipa pytała czy w piątek /przed drogą krzyżową - ich słowa/ będę gotów do wypłaty za ten etap.

 

No bez żartów! Już masz całe ściany?!?! Zaizolowane ?!?! :o :o :o No to nieźle! Muszę podjechać spojrzeć.

 

Ja jutro jadę negocjować bloczki i beton.

 

Dziś i jutro izolacja. Jutro również wprowadzenie wody do środka, a na piątek zamówiona koparka i wywrotki z piaskiem. HOWK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie chcę nic sugerować, ale dla "Bojanowców" chyba najlepszym rozwiązaniem jest OL-TRANS. Rozmawiaj z Sebastianem Bejnarowiczem. Moje bloczki kupiłem u nich po 2,40. B-10 był po 163zł, a B-15 z pompą w cenie po 175.

 

Jak daleko jest to Mrzezino? Słyszałem, że betonu nie należy wieźć dłużej niż godzinę czyli jakieś 30 km. A tak wogle to jak do tego Mrzezina dojechać !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus te bloczki z Ol-Transu jaki mają wymiar?

 

Typowy: 38 x 25 x 14.

Do Mrzezina najlepiej jechać przez Kosakowo i Pierwoszyno. W Pierwoszynie tuż przed kościołem skręcić w lewo /znak na Redę i Puck/ i podążać tą drogą. Jak miniesz po lewej bazę paliwową to wkrótce będzie droga w prawo ze znakiem kierunkowym na Puck. Tą drogą dojedziesz do Mrzezina. Jak w Mrzezinie wjedziesz na samą górę, to tuż przed niewielką wysepką trzeba wykonać skręt w prawo 180 i biuro OL-TRANS będzie na rzut kamieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie chcę nic sugerować, ale dla "Bojanowców" chyba najlepszym rozwiązaniem jest OL-TRANS. Rozmawiaj z Sebastianem Bejnarowiczem. Moje bloczki kupiłem u nich po 2,40. B-10 był po 163zł, a B-15 z pompą w cenie po 175.

 

Jak daleko jest to Mrzezino? Słyszałem, że betonu nie należy wieźć dłużej niż godzinę czyli jakieś 30 km. A tak wogle to jak do tego Mrzezina dojechać !!!!

 

Nie powstrzymałem się, żeby tego nie skomentować. Zwróć kiedyś uwagę na trasie. Jak spotkasz pojazd z OL-TRANS to tak zapier... że osobowym miałem problem za nim nadążyć. Tak, że spoko, beton napewno Ci nie stwardnieje. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...