Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Markus SUPER te Twoje zdjęcia.......robota idzie do przodu :lol:

 

Ale nie omieszkam zobaczyć na żywo i z bliska przy okazji jak będe w Bojanie :lol:

 

Chociaż dzisiaj widziałam jak śmigałeś furą...jechałeś na przeciwko nas i nas nie zauważyłeś :lol: :lol: :lol:

 

Bije sie w piersi i obiecuje poprawę. :oops:

W ogóle to bardzo tłoczno było dzisiaj w Bojanie. Przy Twojej działce też byłem. Podobają mi się drzwi wejściowe u Twoich sąsiadów. Muszę się dowiedzieć gdzie je kupili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus SUPER te Twoje zdjęcia.......robota idzie do przodu :lol:

 

Ale nie omieszkam zobaczyć na żywo i z bliska przy okazji jak będe w Bojanie :lol:

 

Chociaż dzisiaj widziałam jak śmigałeś furą...jechałeś na przeciwko nas i nas nie zauważyłeś :lol: :lol: :lol:

 

Bije sie w piersi i obiecuje poprawę. :oops:

W ogóle to bardzo tłoczno było dzisiaj w Bojanie. Przy Twojej działce też byłem. Podobają mi się drzwi wejściowe u Twoich sąsiadów. Muszę się dowiedzieć gdzie je kupili.

 

Markus mi też się podobają te drzwi....i coś mi się zdaję, że to Porta :o

 

Ale trzeba się podpytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was mógłby mi dać jakiś namiar na kierownika budowy ?????????????

 

Chcesz Kierownika Budowy tak na poważnie, czy tylko do podpisywania Dziennika Budowy?

Bo jak na poważnie to mogę polecić mojego, już się Lusia o niego też dowiadywała. Facet nie jest tani, ale ja drugi raz też bym go wziął.

 

Faktycznie te drzwi to PORTA. Sprawdziłem w katalogu. Model SOPOT wzór 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAFALG i MARCINU - namiary na Kierownika Budowy wysłałem Wam obu na priv-a.

 

Czy w Polsce nadal musi panować głęboki komunizm mentalny ? Czy ktoś słyszał o bezrobociu w Polsce? Bo ja zaczynam miec głębokie wątpliwości.

 

Niby wszystko umówione od wielu dni, a jak przychodzi co do czego, czyli dziś to:

- ekipa dzwoni kiedy przywiozą materiał ? /było umówione na 9 rano/

- ja dzwonię do Hurtowni, żeby się dowiedzieć że koło 11 to oni zaczną ładować pierwszy samochód, czyli na budowie będą koło 13. Pół dnia zmarnowane, a pięciu chłopa siedzi na działce bezczynnie.

 

Ciekawe co mi odpowiedzą na pytanie co z zamówionym na dzisiaj majstrem z YTONG-a do wymurowania pierwszej warstwy. Na razie telefon złowrogo milczy.

Szl.. by to trafił. :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy w Polsce nadal musi panować głęboki komunizm mentalny ? Czy ktoś słyszał o bezrobociu w Polsce? Bo ja zaczynam miec głębokie wątpliwości.

 

:lol: Zgadzam się z Tobą całkowicie.

Wszyscy wokół mówią jak to ciężko z pracą i że chętnie by dorobili. A jak zaproponowałam jednemu z drugim, pracę przy murowaniu, na dniówki to okazuję się, że nie ma chętnych. Ten zaczyna pracę od maja (cały rok był na bezrobociu) więc musi rodzinę odwiedzić i odpocząć, reszta nagle urobiona po łokcie, albo ma tysiące nagłych ważnych spraw.

Proponuj, płać i jeszcze proś :o

 

Cierpliwości

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciąg dalszy paranoi.

 

Hurtownia nie ma swojego transportu /jeszcze/ i podnajmuje od innych. "Mój' transport najpierw miał przywieżć pierwszy rzut do mnie, a potem pojechać do Lęborka, ale jakoś tak bardziej mu pasowało najpierw do Lęborka, a potem do mnie. Mówi że będzie o 13 /czytaj 15/.

W efekcie zrobiłe ekipie wolne w dniu dzisiejszym.

 

Majster z YTONG-a zapomniał :o , że jest na dzisiaj umówiony i aktualnie znajduje się w Lublinie. Będzie w Trójmieście za tydzień.

 

Chce sie wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyć.

 

 

Na szczęście ten pożal się Boże spec z YTONG-a to była formalność, bo moi budowali z tego materiału już nie raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciąg dalszy paranoi.

 

Hurtownia nie ma swojego transportu /jeszcze/ i podnajmuje od innych. "Mój' transport najpierw miał przywieżć pierwszy rzut do mnie, a potem pojechać do Lęborka, ale jakoś tak bardziej mu pasowało najpierw do Lęborka, a potem do mnie. Mówi że będzie o 13 /czytaj 15/.

W efekcie zrobiłe ekipie wolne w dniu dzisiejszym.

 

Majster z YTONG-a zapomniał :o , że jest na dzisiaj umówiony i aktualnie znajduje się w Lublinie. Będzie w Trójmieście za tydzień.

 

Chce sie wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyć.

 

 

Na szczęście ten pożal się Boże spec z YTONG-a to była formalność, bo moi budowali z tego materiału już nie raz.

 

Słyszałem wcześniej o takich paranojach i byłem przekonany, że zdarza się to jak ktos nie dopilnuje, nie umówi się, liczy, że będzie OK itp. Twoja historia zaczyna mnie przerażać. Wygląda na to, że jest to reguła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaskawie, wreszcie się ciężarówka ładuje. Jest szansa że za godzinę będę miał pierwszy transport na budowie.

 

Po trzech latach pracy za granicą, wierzyłem w swojej naiwności, że jak coś jest dogadane, coś jest ustalone to tak będzie. Nie w tym kraju.

 

Muszę iść na odwyk /od porządnej roboty oczywiście/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...