Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

bea3: masz jakis dodatkowy wentylator, czy tylko grawitacyjnie? Jezeli wentylator to jakiej mocy i gdzie umiejscowiony? Na dzien dzisiejszy chcialbym sam rozprowadzic rury i podlaczyc kominek, mam nadzieje tylko ze nie bedzie jakiejs naglej, awaryjnej sytuacji w pracy. Jakimi rurami rozprowadzilas powietrze - spiro czy kanalami, wyloty nad podloga czy pod sufitem?

Pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bea 3 - no..no...to mnie pocieszyłaś, bo też chcemy kupić Tarnawkę....chyba znów będe musiała Cię odwiedzić... :wink: tym razem jednak poczuć ten "gorąc na karku". Którędy puściłaś rury na piętro, bo jeśli masz spiro, to pewnie nie idą po podłodze??? Odezwij się...bo muszę omówić z Tobą to rozprowadzenie, bo nam tyle zaśpiewali, że też chcemy sami zrobić :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO WSZYSTKICH !!!!

 

Czy ktoś brał beton z firmy WAKOZ z Luzina ???

Potrzebna opinia o jakości.

 

Czemu pytasz? Coś nie tak z Ol-Transem?

 

Wyobraź sobie, że już takich czasów doczekaliśmy że nawet z betoniarni chodzą po budowach naganiacze i oferują swój towar. Zaproponowali cenę na B-20 /a będzie potzrebny wkrótce na strop/ niższą o 25 zł za m3. Dlatego chcę sprawdzić czy niższa cena nie oznacza niższej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bea 3 - no..no...to mnie pocieszyłaś, bo też chcemy kupić Tarnawkę....chyba znów będe musiała Cię odwiedzić... :wink: tym razem jednak poczuć ten "gorąc na karku". Którędy puściłaś rury na piętro, bo jeśli masz spiro, to pewnie nie idą po podłodze??? Odezwij się...bo muszę omówić z Tobą to rozprowadzenie, bo nam tyle zaśpiewali, że też chcemy sami zrobić :lol:

Bea3: czy moglbym takze wpasc i zobaczyc Twoje DGP? Moze bedziesz dzisiaj wieczorem na budowie?

Pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Adamski - ja mam wełne Rockwoola (chyba ten system, który wymieniłeś, ale ... nie pamiętam :oops: ). Pamiętaj, że system jest z białym tynkiem i musisz doliczyć koszt farby, jeśli chcesz mieć kolor.

Ja mam farbę silikonową Lotusana - samozmywalną (naprawde samozmywalna, sprawdzone).

 

PS. Ściana oczywiście oddycha :wink: Ba, wręcz serce bije :wink: :wink: :wink: .

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO WSZYSTKICH !!!!

 

Czy ktoś brał beton z firmy WAKOZ z Luzina ???

Potrzebna opinia o jakości.

 

Czemu pytasz? Coś nie tak z Ol-Transem?

 

Wyobraź sobie, że już takich czasów doczekaliśmy że nawet z betoniarni chodzą po budowach naganiacze i oferują swój towar. Zaproponowali cenę na B-20 /a będzie potzrebny wkrótce na strop/ niższą o 25 zł za m3. Dlatego chcę sprawdzić czy niższa cena nie oznacza niższej jakości.

 

 

Jak to przeczytałam to myślałam , że spadne ze śmiechu z krzesła. Jeszcze o takim czymś nie słyszałam, żeby ktoś chodził po budowach i coś reklamował ...zwłaszcza beton .......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Dobre, ale widać mało wiem ;)

 

A co do jakości to rzeczywiście trzeba sprawdzić co i jak, bo mi się ta niższa cena wydaje podejrzanie niska!!! ale być może jestem w błędzie. Popytam się znajomych, może oni coś wiedzą o tej firmie z Luzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Witam

groszek3,adamski-w projekcie wogóle nie miałam kominka,liczy się nie tyle metraż ile kubatura do ogrzania.Rury idą nie po podlodze na piętrze ale pod sufitem na parterze.Trzeba je zabudować plytą KG.Mam Tarnawę 18KW.Jeżeli chcecie zobaczyć -zapraszam.Będę na budowie jutro.

adamski-podaję tel. na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...