Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Moi Drodzy,

 

Dzisiaj pierwszy dzień nowego VATu. Czy ktoś coś kupił? :lol:

 

Ja dzwoniłem do Osławy. Podano mi cenę 5,4 zł netto za BK24.

Pani powiedziała żeby się wstrzymać z zakupami bo będą obniżki. :o

Pierwsza ma nastapić już w przyszłym tygodniu.

Coś takiego? Niesamowite.

 

 

Pozdrawiam

 

Barti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się słyszy w hurtowniach, to takich obniżek będzie wiele.

Ceny były windowane do góry dzieki koniunkturze i teraz producenci mają pewien zapas, żeby coś tam obniżyć dodać VAT 22 i wyjśś z ceną jak przez 1 maja albo i niższą.

 

w sumi ejedno jest pewne (mam nadzieję): rynek się uspokoi i będzie można na spokojnie się rozejrzeć zanim się coś kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy,

 

Pochwalę sie trochę. Ostatniego dnia maja zakupiłem beton B25 po 194,74 zł brutto. Zakupu dokonałem w firmie UNICON w Gdyni. Cena zawiera transport z pompą. Kupiłem także bloczki betonowe KOMBET B20 za 2,51 zł brutto za sztukę.

 

Potrzebuję pilnie namiary na hurtownię stali. Mam zaprojektowane pręty fi 6 i 14. Łącznie potrzebuje ok 3,3 tony. To chyba sporo, więc dobra cena jest dla mnie ważna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko ja tu jestem.

Nikt nic nie pisze.

Budujecie czy co?

 

Wstawiłem widoczki mojego domku na stronę www adres: http://www.bartibudowniczy.republika.pl

 

Bardzo prosze o opinie.

Barti ile to cudeńko ma powierzchni że potrzebujesz tyle stali .

Mój samego parteru ma 220 m2 i w projekcie jest niecałe 3 tony , tyle że fi jest 6 8 10 12 za to 14 nie ma wogóle . Ciężar mb 14 jest dużo większy od 12 zastanów się czy nie można zastąpić 14 12-stką . Z wielu churtowni wybrałem Metalzbyt Szczecinek na Hutniczej w Gdyni . 6 kupiłem w rolkach nie prostowaną to dostałem upust. Bloczki kupiłem w Małkowie po 1,78 .

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - długi weekend się skończył i od razu zrobiło się normalnie :wink: . Do mnie ekipa też wróciła po przerwie technologicznej związanej z wiązaniem stropu, a ja znowu za nimi nie nadążam bo to już by się przydał hydraulik, elektryk, itd, itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...