Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

AnnaRz - odpaliłem kolejną próbę i mam nadzieję że tym razem udaną.

 

mam przykra wiadomosc, matryca laptopika meza padla;( i nie moge u n iego odebrac poczte;(

 

ale moj email juz dziala

 

takze jesli masz ochote sprobowac 3 ra i ostatni to zachecam

i przepraszam,

 

 

 

 

btw. mam do oddania nr 4 budujemy dom, jest ktos chetny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti - potwierdzam, że Docent dzielnie zasuwa na budowie :) tylko patrzeć jak się będzie wprowadzał :D

 

Benicio, Kinga - zapytajcie Docenta o stemple. Podobno ma lub miał do odsprzedania. Potrzebuję pilnie.

 

All - pytałem o stal i tylko jedna osoba mi odpowiedziała. Nikt inny nie kupował ostatnio stali. Pomocy!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej W, witaj. To się kiedyś wyrówna. :)

 

AnnoRz

jeśli chodzi o hol na poddaszu to celowo zostawiłam tam takowe miejsce, planowałam tam stworzyć miejsce komputerowe, tv, biblioteczka

 

zaś jeśli chodzi o ściankę, która łączy jadalnie i oranżerie to planuje tam wstawić 'okno', szybę tak jak w ścianie w kuchni, która będzie wychodziła na salon, za tym okienkiem będzie duża klatka z naszymi szynszylami, będzie super widok:)) co o tym sadzicie?

http://www.adad.pl/grupa/szynszyla/album/ania_rzeuska/album.html

 

a kominek w centrum głownie ze względu na łatwiejsze rozprowadzenie ciepła kominkowego po pomieszczeniach

 

ja tu planuje a moja druga połówka coraz bardziej myśli o Batucie3, głownie ze względu na pokój rekreacyjny na poddaszu:( mnie się tez widzi powoli, ale jak czytam Wasze 'recenzje' to może ten mój jest lepszy:))

 

Ten Twój jest zdecydowanie lepszy!!! (pokój rekreacyjny zawsze możesz mężowi urządzić w garażu ;) )

 

Niunia i Małysz są kapitalne - postawiłabym klatkę zamiast telewizora. :)

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy,

 

Pochwalę sie trochę. Ostatniego dnia maja zakupiłem beton B25 po 194,74 zł brutto. Zakupu dokonałem w firmie UNICON w Gdyni. Cena zawiera transport z pompą. Kupiłem także bloczki betonowe KOMBET B20 za 2,51 zł brutto za sztukę.

 

Potrzebuję pilnie namiary na hurtownię stali. Mam zaprojektowane pręty fi 6 i 14. Łącznie potrzebuje ok 3,3 tony. To chyba sporo, więc dobra cena jest dla mnie ważna.

 

Witam

kupowałem 30.04 w metalzbycie w Gd na ul. Wiesława 1. Tel 301 16 76.

Płaciłem 3.09 netto za 6 i 2.70 za 14. Vat był jeszcze 7%

 

A może ktoś ma namiary na gruz do utwardzenia drogi?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Poszukuje w miare solidnego i taniego murarza do ścian fund. na 2-3 dni. Jeżeli możecie kogoś polecić to bardzo poproszę.

Moje samobudowanie chyba na razie przerwę. Zabrałem się za murowanie ścian ale moje tempo żółtodzioba jest powalająco słabe :( .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam gorącą prośbę.

 

Poszukuje dobrego fachowca,

 

do poprawy dachu pokrytego dachówka ceramiczną - karpiówką, powierzchnia dachu ok. 260 m kw., 3 małe "wole oka" (kupiłem dom w stanie surowym koło Władysławowa, projekt Gniewko, wersja mała, Archipelagu). Problem jest w tym, że poprzedni właściciel nie dopilnował ekipy, która kładła dach i zrobili to fatalnie. Stąd mimo, że dach jest nowy to dachówkę trzeba kłaść od nowa.

 

Zakres prac będzie obejmował zdjęcie wszystkich dachówek. Chcialem to zrobić sam, ale facet, który mi robił wycenę powiedział, że on to musi sam zrobić i wycenił całość prac na 10.000 zł (mówiąc szczerze nie za bardzo wiem dlaczego ja nie mógłbym zdjąć sam tej dachówki, ale mi to odradzał).

 

Jeśli, ktoś zna dobrego fachowca to będę wdzięczny za pomoc.

 

pozdrawiam

Darek

 

 

Dałem do wyceny 1 frimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Twój jest zdecydowanie lepszy!!! (pokój rekreacyjny zawsze możesz mężowi urządzić w garażu ;) )

 

Niunia i Małysz są kapitalne - postawiłabym klatkę zamiast telewizora. :)

[/b]

 

no to jestem w skowronkach:))

 

w garazu napewno bedzie 1 samochod i na stol bilardowy starczy miejsca :lol:

 

a moj maz upiera sie teraz przy batucie3:(

 

moze przerobie ten moj, tzn. trzeba jakis pokoj dodatkowy zrobic dla meza:))

 

 

 

najmocniej przepraszam tych, ktorzy sa wrazliwi na poprawna pisownie:)

ale po 1 nie moge pisac pl literek na www bo mi krzaki sie robia i ja, i moj maz nie mozemy tego zmienic:( bo wszytko jest ustawione tak jak byc powinno i nie dziala:(, a po 2 to moja klawiatura jest juz stara i co niektore klawisze za groma nie chca dzialac, juz nawet spacja przestaje mi dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donos z dzisiejszego rekonesansu - na Bugu w Bojanie :wink:

przybyły profile geodetów u Giergi i o 17.04 nadal tam były; MarcinU - plaża, aczkolwiek zniknęły bramki /jak mogłeś dzieciom to zrobić?/.

Poza tym przybywa cały tłum niezrzeszonych.

 

Przyłaczam się do Nowaczki w kwestii poszukiwania drzwi wejściowych. Wymagania mam skromne. Parametry jak u Gerdy, cena finalna nie przekraczająca 2500 najlepiej wliczając w to montaż :D :D :D

 

No i przybyły nowe zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności,zwłaszcza milutko wszystkich nowych.

Jesteśmy już po podpisaniu umowy z GFO.W czerwcu wstawiamy okna ale jeszcze muszę rozejrzeć się za drzwiami zewnętrznymi.Może ktoś coś w tym temacie podpowie. Pozdrawiam

 

Witam wszystkich!

No cóż......ja kupiłam drzwi Gerdy SX i nawet mam już je zamontowane. Kosztowały: 2422,50 zł. Montaż: 370,00

Wyglądają na bardzo solidne i oby takie były.

 

U mnie mają okna montować w przyszłym tygodniu, mają opóźnienia. Ciekawe jak to u Ciebie wypadnie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...