Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich po dlugiej przerwie.

Oj, szalone te wakacje - ciagle wyjazdy, bieganie, praca ...

Wlasnie jestem na szkoleniu w Warszawie, a moja malzonka podpisuje umowe z Energa o podlaczenie pradu.

 

Docent - widze ze jestes co do projektu w podobnym polozeniu jak ja. Podoba mi sie "Pod modrzewiem" Archonu, ale niestety to duza chata - 190m2. Znajac zycie bedzie trzeba znowu posiedziec i poszukac cos mniejszego. Co do kredytu to 120tys to troszke duzo - odsetki Cie zjedza - sam mysle o tym zeby nie brac wiecej niz 50tys. No ale podobnie jak Kodi dysponuje mieszkaniem ktore bede mogl pozniej sprzedac. W kazdym razie zycze Ci powodzenia!

 

Kiedy spotkanie? Czekam na propozycje - moze uda mi sie w koncu Was poznac :wink:

 

Serdecznie pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ostatnio wpadl mi w rece katalog wydany przez Polskie Sklady Budowlane. Podobno stworzono program (podobny do programu Ytonga) - obejmujacy kupno projektu, zakup materialow i ewentualny kredyt w PKO BP, lub PKO SA. Lista hurtowni jest juz niezla. Wiecej informacji na stronie http://www.psb.com.pl. Czy ktos z Was korzystal juz z tego?

Mam jeszcze jedna prosbe - moze meczaca ale please :smile:

Czy moglibyscie przypomniec Wasze nazwy projektow i obok metraz.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi generalnie pasuje każdy termin - choć widzę, że na forum jest absolutna cisza. Sam już nie wiem, czy to urlopy, czy budowanie, czy wszystko jednocześnie. Tomgor - wspominałeś coś o imprezie u Ciebie. Może to dobry moment.

 

Adamski co do mojego projektu to jest to budynek z katalogu Dom Dostępny o pow. 105m2.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Też jestem nowa - na razie jestem na etapie szukania działki. Mam pytanie na co trzeba zwrócić szczególną uwagę przy kupie działki. Jeśli możecie coś doradzić (np. gdzie najlepiej) byłabym wdzięczna.

 

Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych

Nam w tym tygodniu nie pasuje żaden termin. Pracy dużo i to wszędzie, nie tylko na budowie.

Może w przyszłym najwcześniej.

Amarzena - Gdańsk jest duży, więc najpierw musisz zdecydować się co do okolic w których chcesz mieszkać i odległości od miasta. Potem wystarczy przejechać się i popytać i napewno coś znajdziesz. W ostateczności są jeszcze pośrednicy - w dobrej agencji płacisz dopiero jak podpiszesz akt notarialny. W ogłoszenia do końca nie wierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam ! Mało piszę bo roboty mam przed urlopem jak nigdy ... Co do imprezy to chyba dopiero wrzesień ...

Co do projektu Archeton Emil-L 150 m2 użytkowej + doprojektowane piwnice.

Daszek zajedź po robocie jak chcesz od 17 jestem na budowie -namiary masz.

Do zobaczenia (strop zalwam dopiero w poniedziałek -awaria w Uniconie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw gdzie sie wszyscy podziali?

Mozecie powiedziec ze madry sie odezwal - jeszcze nie zaczal budowy to ma czas - i pewnie bedziecie mieli racje, chociaz ogom pracy zawodowej takze jest przytlaczajacy.

Mam nadzieje ze po sezonie budowlanym (okolo poczatkow pazdziernika) wszystcy beda dostepni i beda mogli pochwalic sie swoimi osiagnieciami budowlanymi - chetnie poslucham.

To narka i do uslyszenia, zobaczenia a moze bardziej przeczytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellou!

Znowu pojawili sie nowi. To super.

Raz probowalem juz odpisywac ale po wklepaniu calej wiadomosci sie cos roz..... i nic nie poszlo.

Nie chcialo mi sie juz drugi raz klepac :wink:

Ogolnie u mnie w sobote polecieli ze stropem na garazu. Na szczescie deszcz nie zmyl go - a bylo blisko, bo naokolo lalo. Mialem sporo szczescia bo zostalyby mi tylko kamyczki i stal :smile:))

 

Jesli chodzi o pytanie o ziemie, to jest roznie, jak jeszcze nic nie wybralas, to moge troche opowiedziec jak bylo u nas i jak szukalismy z zonka. Ogolnie wszystko zalezy od kasy i oczekiwan. Daj znac czy chcesz dalszych informacji.

 

My nie wybralismy zadnego z projektow ogolnie dostepnych. Zona znajomego wykonala projekt, konstrukcje konstruktor a firma z Olsztyna instalacje. Na nasza dzialke i jej usytuowanie niestety nie daly nam wyboru. przejrzenie setek projektow nie daly rezultatu.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich

Jaca

 

PS> Cisza jak makiem zasial. Ladna pogoda, niektorzy maja urlopy - nie ma co sie dziwic :smile:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ci "nowi" - a przynajmniej ja wraz z zonka spotkaliby sie ze "starymi" na pogawedce przy piwku, soku badz tez innym napoju i pogawedzili o budowie domow (bardziej by sluchali niz zabierali glos) :smile:

Rozumiem ze wszyscy sa zajeci i w ferworze "walki" nie w glowie im spotkania, ale to tylko propozycja i jak bedziecie mieli chwilke to moznaby cos zorganizowac.

Pozdrowionka dla wszystkich.

P.S. Zachar jak tam strop - mam nadzieje ze wszystko poszlo bez wiekszych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...