Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć

Mam gorącą prośbę.

 

Poszukuje dobrego fachowca,

 

do poprawy dachu pokrytego dachówka ceramiczną - karpiówką, powierzchnia dachu ok. 260 m kw., 3 małe "wole oka" (kupiłem dom w stanie surowym koło Władysławowa, projekt Gniewko, wersja mała, Archipelagu). Problem jest w tym, że poprzedni właściciel nie dopilnował ekipy, która kładła dach i zrobili to fatalnie. Stąd mimo, że dach jest nowy to dachówkę trzeba kłaść od nowa.

 

Zakres prac będzie obejmował zdjęcie wszystkich dachówek. Chcialem to zrobić sam, ale facet, który mi robił wycenę powiedział, że on to musi sam zrobić i wycenił całość prac na 10.000 zł (mówiąc szczerze nie za bardzo wiem dlaczego ja nie mógłbym zdjąć sam tej dachówki, ale mi to odradzał).

 

Jeśli, ktoś zna dobrego fachowca to będę wdzięczny za pomoc.

 

pozdrawiam

Darek

 

 

Dałem do wyceny 1 frimi

 

Witam,

Ze spokojem sumienia moge polecic dekarzy, ktorzy robili u mnie. Jest ich dwoch. Spokojnie, bez pospiechu, dokladnie. Nie sa tani ale warto. U mnie robili 250 m2 Brassa (dach wielopolaciowy). Wiem ze robili takze karpiowke. Namiary wyslalem na forumowego priva

Pozdrowienioa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kingaa - zapomniałam napisać...w Swornychgaciach było super, odpoczęłam i polecam miejsce gdzie nocowałam . Było bardzo miło. Tylko żadnych gaci nie widziałam :lol:

 

Markus mam nadzieje, że te wytyczenia jeszcze do przyszłego tygodnia wytrwają - oby . Mogłam to zrobić później ......ale termina takie napięte.. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Pochwalę się - już prawie skończone mamy ścianki fundamentowe :) jak to miło patrzeć jak nasz domek rośnie :p

 

Gierga - dzięki :) Jak będziemy planowali wyjazd, to wyciągnę z Ciebie więcej informacji :)

 

Nowaczka, Markus, Kores - piękne drzwi widziałam u Docenta - bodajże Dziadek? Ale wypowiadam się tylko na temat wyglądu, na jakości się jeszcze nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Witam

Kingaa - chwal się a co! :wink: Gratulacje! Pamiętam, że cieszyłam się jak "gwizdek"jak nam humus ściągali, że o fundamentach nie wspomnę :wink: Teraz jestem na etapie stawiania ścian i cieszę się jeszcze bardziej :D Tylko niech pogoda się poprawi :(

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swornychgaciach było super ..... tylko żadnych gaci nie widziałam :lol:

 

No chyba nie było tak tragicznie

 

Markus mam nadzieje, że te wytyczenia jeszcze do przyszłego tygodnia wytrwają - oby . Mogłam to zrobić później ......ale termina takie napięte.. :cry:

 

Spoko, to był tylko żart, być może z gatunku Monthy Pytona. Nie powinno być żadnego problemu.

 

Nie mogę trafic na Twoich sąsiadów /tych co kupili gotowy dom/ bo jestem ciekaw kto im robił ogrodzenie od frontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus...co do ogrodzenia od frontu, to wiem, że sąsiad sam tam coś kombinował i nawet działał ze spawarką :lol:

Ostatnio jak byłam to widziałam słupki i na dole wieńce (czy jak to się tam nazywa) na wylewkę.

Jutro będe w Bojanie, to może jak spotkam sąsiada :lol: to mi zdradzi tajemnicę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...