Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kores- w samej rzeczy p. Hubert Hinc jest z Żukowa i ja właśnie u niego zamawiałem kominek - wcześniej na targach w Oliwii rozmawiałem z gościem z Redy - za ten sam zestaw wtedy po cenach promocyjnych musiałbym dać o 300 zł więcej - więc sam rozumiesz dlaczego wybrałem tą ofertę - nie wiem jak teraz kształtują sie ceny po podwyższonym vacie.

 

Ktoś wcześniej wsponinał o szambach - melduję, że w Jodłownie za Kolbudami gość produkuje metalowe - gr. 8 mm ze zbiorników po 1800 zł za 10m3 i 2000 zł za 12 m3 - transport na budowę ok. 250 zł - koparka ok. 300 zł - czas oczekiwania ok. 1 m-c - po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki 600 zł.

 

 

POSZUKUJĘ KAFELKARZA NA CAŁY LIPIEC - BO CHYBA MÓJ ZROBIŁ MNIE W TRĄBĘ - PROSZĘ O EWENTUALNE NAMIARY.

 

DOCENT - podaj namiary na szamba w Jodlownie

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Szczególnie tych którzy ostatnio się pojawili.

Anekri mój głos też masz :)

Adamski wybieram się do Ciebie jak sójka za morze ale w weekend może ...

Benicio jak byś przez Pruszcz przejeżdzał zajedź o ogrodach pogadamy ... ;)

Kingaa jak chcesz moge dać namiary na w miarę dobrych fachowców - daj znać na priv to Ci odpiszę

Markus takiego numeru to tu jeszcze faktycznie nie było :)

Barti wg mojej wiedzy do 0,5 cm jest dopuszczalne

 

All Wczoraj odebrałem pozwolenie na użytkowanie i niniejszym zakończyłem formalnie budowę !!!

 

Jednocześnie jednak WSA uznał moje pozwolenie za wydane błędnie więc ... jak nie uznają mojego odwołania zacznę od nowa hihi - warunki, uzgodnienia, mapy, pozwolenie na budowę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Nowy dzień z następnej 30-tki :-) Wczoraj skończyłem pierwszą trzydziestkę akcentując ją wylaniem chudziaka w garażu. Kanał w garażu już też wymurowany. Teraz walczymy z tarasami. Wszystko zaczyna przypominać dom, mam tylko nadzieję że tynkarze nie nawalą z terminem.

Anekri: ja także proszę o jakieś info na priv.

Benicio: dzięki wielkie za życzenia :-)

Zachar: w sobotę będziemy walczyć cały dzień na budowie. W niedzielę też będziemy, przyjedzie rodzinka, robimy grilla. Tak więc zapraszam, wpadnij kiedy będzie Ci pasowało. A co do ogrodów to może by tak kiedyś jakieś spotkanko "ogrodnicze" w celu wymiany wiedzy, namiarów na hurtownie?

Co do zakończenia budowy to co? Będziesz musiał powtórnie postawić majstrom za wiechę ;-)? O co się przyczepili?

Markus: muszę w tym miejscu pochwalić p. Dejka który u mnie robił dach. Zastał mury jakoś nie pasujące do projektu :evil: przeliczył od nowa całą więźbę, później po wpadce z zamówieniem drewna w Bytoni k. Starogardu pomógł w zamówieniu w Sierakowicach. Stwierdził że jak są trudności to się nigdy nie poddaje. Efekt: z przyjemnością jadę zawsze z pracy na budowę popatrzeć na daszek.

 

Pozdrowionka

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pagin - po prostu Jodłowno - trudno nie trafić - kiedyś były tam dwie firmy robiące szamba - jedna padła z powodu złej jakości wyrobów - pozostała druga - bardziej solidniejsz - własciciel nazywa się Żmuda - tel. 607-819-642 - ale niestety trudno się do niego dodzwonić - mieszka w kampingu przy interesie :lol: więc co wieczór jest do złapania.

 

Benicio - chyba to zrobię w piątek. Cze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlowikowa dzięki za namiary na p. Sochę. Skorzystałem z jej usług (i jej męża) i dzisiaj postawił mi skrzynkę do prowizorki a jutro podłączą licznik.

A wszędzie są problemy z drewnem szalunkowym (tym 400 zł) bo go brak. Ktoś tutaj , nie pametam kto podał namiary na Jarpol w Chwaszczynie koło salony Peugeota - serdeczne dzięki - jutro kupuję dechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć markus

nie miałam czasu na czytanie forum :( .

bloczków zamówionych mam z lekkim nadmiarem- wiec mi chyba nie zabraknie.

postawili mi w końcu skrzynkę z prądem (znienacka ) :wink:

 

Skrzynkę widziałem. Mało tego, wstawili wszędzie tablice z nazwami ulic. Meropolia nam się robi.

 

Brakujące elementy więźby dojechały z samego rana, tak że konstrukcja w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszędzie są problemy z drewnem szalunkowym (tym 400 zł) bo go brak. Ktoś tutaj , nie pametam kto podał namiary na Jarpol w Chwaszczynie koło salony Peugeota - serdeczne dzięki - jutro kupuję dechy.

Witam

Polecam tartak w Szemudzie ul. Mercerstwo 4 tel.676-12-56 brałam z niego deski, kantówki i stemple,ceny konkurencyjne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus - też widziałam te tabliczki z ulicami i byłam w szoku :o :o :o

No widzę, że gmina się postarała i zadbała o mieszkańców Bojana :-)

 

A u mnie na działce zlądowały silikaty...ale tak porządnie zlądowały :evil:

 

Jakiś "czubek" chyba rozwoził ten materiał. No cóż nie ich to mają to w d...ie.. :cry:

Ale nic w poniedziałek rusza dalej budową i mury będą się piąć do góry :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tartak w Szemudzie ul. Mercerstwo 4 tel.676-12-56 brałam z niego deski, kantówki i stemple,ceny konkurencyjne.

Pozdrawiam

Tak tak, byłem tam i w jeszcze dwóch innych i najszybciej na środę lub za miesiąc. Dzięki za czekanie.

Już dzisiaj kupiłem i zacząłem zbijać szalunki. Byle do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...