Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pojawił się u mnie zaczątek dachu i nawet kawałek rynny już mi zamontowali. Niestety wyliczenia finansowe biorą w łeb. Ostatnio musiałem się oswoić z myślą że tynków wewnętrznych nie wykonam już za swoje, ale za pożyczone z banku. Niestety podobna historia zapowiada się z elektrykiem.

Dobrze chociaż że okniarze mnie miło zaskoczyli, bo ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu wynegocjowana cena obejmowała montaż, a ja myślałem że skasują mnie oddzielnie i o mało bym się nie wygadał ze swoimi "przemyśleniami" przy ostatecznej rozgrywce cenowej we wtorek. W tym miejscu ukłon dla mojego oponenta - tym razem był doskonale przygotowany na negocjacje i nie dał sie niczym zaskoczyć. To był godny przeciwnik. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się u mnie zaczątek dachu i nawet kawałek rynny już mi zamontowali. Niestety wyliczenia finansowe biorą w łeb. Ostatnio musiałem się oswoić z myślą że tynków wewnętrznych nie wykonam już za swoje, ale za pożyczone z banku. Niestety podobna historia zapowiada się z elektrykiem.

Dobrze chociaż że okniarze mnie miło zaskoczyli, bo ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu wynegocjowana cena obejmowała montaż, a ja myślałem że skasują mnie oddzielnie i o mało bym się nie wygadał ze swoimi "przemyśleniami" przy ostatecznej rozgrywce cenowej we wtorek. W tym miejscu ukłon dla mojego oponenta - tym razem był doskonale przygotowany na negocjacje i nie dał sie niczym zaskoczyć. To był godny przeciwnik. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na kiermaszu w Kokoszkach. Dobry chleb ze smalcem, bigosik i grochówka. Tylko mam wrażenie, że w tym roku wystawcy nawalili... Nie dlatego że było ich mało ale że słabo obsługiwali klientelę. Podchodząc do wielu stoisk obsługa nie reagowała. Siedzieli, żłopali browara i zajadali się grochówą - Ja rozumiem, bo tez lubię browara, ale...

 

 

Mam pytanie, gdzie wg Was znajdę dobre bloczki betonowe za rozsądną cenę. Czy ktoś z Was kupował je w Małkowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po długiej nieobecności

 

wlasnie zakonczylismy z mezem pierwszy etap 'budowy'

piec dni dzielnie charowalismy na dzialce

tzn. choinki wyciete, ale korzenie jeszcze tkwia w zemi

teraz czeka nas wynajecie ciezkiego sprzetu do wyrwania korzeni i przeorania ziemi

czy ceny 80zl za h to nie za drogo w baninie? ktos sie orientuje?

 

 

czy ktos ma jakis namiar na kogos kto sprzedaje barakowozy,

zalezaloby mi na baraku na kolkach, no i jak najblizej banina:)

 

Barti

bylismy u "Twojego' architekta, dzieki za namiary:)

na jakiej ulicy sie budujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... teraz czeka nas wynajecie ciezkiego sprzetu do wyrwania korzeni i przeorania ziemi

czy ceny 80zl za h to nie za drogo w baninie? ktos sie orientuje?

Ja korzystałem z usług Marka Pstrągowskiego (624-95-20, 70 zł za godzinę) - możesz o nim przeczytać w moim dzienniku budowy. Naprawdę polecam jego usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GIERGA - jutro /wtorek/ będę po 16 na budowie i będę miał ze sobą poziomicę. Najlepiej zadzwoń do mnie w ciągu dnia na komórkę, dzwoniąc pod numer jaki mi się wyświetlił przy Twoim SMS dodzwoniłem sie do Doroty :o

 

 

OKI Markus ...super ;) dziwne z tą Dorotą ;), bo wysłałam sms-a ze swojego telefona :-)

Jutro też będe jak skończe pracę , czyli po 16 :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...