Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kto z Was zamawiał taką pogodę ????? :evil:

 

Bardzo mi przykro ale to moja wina.

Dzisiaj zamówiłem deszcz żeby zaoszczędzić na laniu wodu na szalunki. :lol:

Jutro zalewam strop o 15:00.

Myślę zatem, że od 17 bedzie ostro lało.

Trzymajcie kciuki żeby wszystko poszło gładko.

 

 

Barti ...oj nie ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

I gdzie się wszyscy podziali? Leje jak z cebra, narzekamy na deszcz, a na Forum plaża. Chociaz nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Skoro budowa stoi to jest czas na załatwianie papierów. Wszystko wskazuje na to że do końca tygodnia złożę dokumenty na kredyt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WLOWIK - nie załamuj mnie. Właśnie dzisiaj spotykam się z drugą ekipą tynkarzy. Na obecnej budowie, żeby sprawdzić jak to wykonują.

 

Byle nie Ares, Ten polecany Schlas and Plotzke dziwnie podchodzi do klienta i jest bardzo drogi, MAX tynk bardzo nam sie podobal, ale niestety nie mial dla nas czasu - jak wlowik wroci to go poprosze, żeby znalazł do nich namiar, bo my byśmy mogli ich polecić. Powiedz z kim rozmawiasz a my Ci powiemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No budowa u mnie idzie do przodu...w Trójmieście dziś deszcz od rana ....a w Bojanie podobno było sucho....bo moi murarze od rana zapierniczali z robotą :lol:

 

Markus opróżniłam Ci działkę z prawie wszystkich stempelków...jeszcze jutro wezmę ostatnią partię (wykończyłam już dziś mojego chłopa :lol: )

A tak na marginesie...masz bardzo dobrych sąsiadów, bo jeden nawet pytał się, dlaczego bierzemy stemple jeżeli nie jesteśmy właścicielami tej działki hihii ;)I kazał nawet potwierdzić Twoje imię i nazwisko. Ale to mi się podoba....widzisz jak pilnują Twojego dobytku. :lol:

Możesz spać spokojnie ;)

 

Acha i pamiętam o tej poziomicy...przydała się dziękuję ;) tylko znów się mijamy na działce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia Wlowikowa - oglad[nalem zdjecia instalacji elektrycznej w waszym domu. Czy jestescie zadowoleni z pracy elektryka?..... Nie jesteśmy zadowoleni z tego "elektryka"... Grzebał się dwa tygodnie zamiast zrobić, jak mówił, w trzy dni, raz to w ogóle nic nie robił, tylko palił ognisko i piekł z synem kiełbaski. Nic mu nie szło jak z płatka, tylko wszystko pod górkę, gubił mu się młotek, uciekała miarka, łamały ołówki i tępiło wiertło... Zmarnował trzy odcinki kabla po 5 cm każdy, 1 gówni..y nożyk do tapet i pilnik do drewna . W dodatku nie pił... Zużył 350 m kabli, 2 kg gwoździ papowych i kilkaset kołków fi 6... Wszystko sobie sam przywoził... I nic nie kosztował, to znaczy nic sobie nie zapłaciłem.

... Teraz robi u nas taki od sprzętu kopalnego, potem będzie kafelkarz i malarz...

Ale też nie polecamy... On za leniwy, nie będzie mu się cchciało...

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia Wlowikowa - oglad[nalem zdjecia instalacji elektrycznej w waszym domu. Czy jestescie zadowoleni z pracy elektryka?..... Nie jesteśmy zadowoleni z tego "elektryka"... Grzebał się dwa tygodnie zamiast zrobić, jak mówił, w trzy dni, raz to w ogóle nic nie robił, tylko palił ognisko i piekł z synem kiełbaski. Nic mu nie szło jak z płatka, tylko wszystko pod górkę, gubił mu się młotek, uciekała miarka, łamały ołówki i tępiło wiertło... Zmarnował trzy odcinki kabla po 5 cm każdy, 1 gówni..y nożyk do tapet i pilnik do drewna . W dodatku nie pił... Zużył 350 m kabli, 2 kg gwoździ papowych i kilkaset kołków fi 6... Wszystko sobie sam przywoził... I nic nie kosztował, to znaczy nic sobie nie zapłaciłem.

... Teraz robi u nas taki od sprzętu kopalnego, potem będzie kafelkarz i malarz...

Ale też nie polecamy... On za leniwy, nie będzie mu się cchciało...

:lol:

 

Witam,

Wprawdzie elektryk ma troche wad, ale ma tez jedna zalete: jest tani. No i ksztalci sie w innych zawodach - znaczy sie kumaty :D

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WLOWIKOWA - Szlas&Plotzke byli polecani przez mojego kolegę i to co u niego oglądałem podobało mi się. Ale to było moje pierwsze "doświadczenie z tynkami", dzisiaj po obejrzeniu kilku wykonań jestem znacznie mądrzejszy. U mojego sąsiada tynki robił niejaki Andrzej Hennig, bardzo mi się podobała jego robota, ale trochę drogo jak dla mnie. Natomiast przedwczoraj oglądałem prace w wykonaniu ekipy pod nazwą Zdzisław Lademann, potem pojechaliśmu do mnie na budowę. W efekcie - jesteśmy umówieni za trzy tygodnie. Podoba mi się ich robota i podoba cena. Po kilku takich wizytach wiem, że bardzo ważne jest jaki gips wybieramy do zrobienia tynków i w niektórych przypadkach wynika że choćby ekipa była nie wiem jak dobra to tynk wychodzi beznadziejny.

 

GIERGA - mój dzielny sąsiad to Pan Olejnik. Widzisz, uprzedziłem wykonawcę że będziesz ale o nim zapomniałem, a powinienem zrobić odwrotnie. Przy pierwszym spotkaniu można mieć nieprzyjemne wrażenie że jest wścibski, ale po blizszym poznaniu to bardzo sympatyczny i uczynny człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś kupował drewno na więżbę suszone komorowo,jeśli tak to proszę o namiary gdzie.( i wogóle o namiary gdzie mogę kupić więżbę)Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

Zadzwoń do HOLZ KOMPLEX w Orle k.Wejherowa, tel: 672 4338. Mają tam komorę do impregnacji ciśnieniowej, może mają też do suszenia. Zazwyczaj komory do suszenia nie posiadają tartaki ale zakłady meblarskie lub produkujące parkiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WLOWIKOWA - Szlas&Plotzke byli polecani przez mojego kolegę i to co u niego oglądałem podobało mi się. Ale to było moje pierwsze "doświadczenie z tynkami", dzisiaj po obejrzeniu kilku wykonań jestem znacznie mądrzejszy. U mojego sąsiada tynki robił niejaki Andrzej Hennig, bardzo mi się podobała jego robota, ale trochę drogo jak dla mnie. Natomiast przedwczoraj oglądałem prace w wykonaniu ekipy pod nazwą Zdzisław Lademann, potem pojechaliśmu do mnie na budowę. W efekcie - jesteśmy umówieni za trzy tygodnie. Podoba mi się ich robota i podoba cena. Po kilku takich wizytach wiem, że bardzo ważne jest jaki gips wybieramy do zrobienia tynków i w niektórych przypadkach wynika że choćby ekipa była nie wiem jak dobra to tynk wychodzi beznadziejny.

 

GIERGA - mój dzielny sąsiad to Pan Olejnik. Widzisz, uprzedziłem wykonawcę że będziesz ale o nim zapomniałem, a powinienem zrobić odwrotnie. Przy pierwszym spotkaniu można mieć nieprzyjemne wrażenie że jest wścibski, ale po blizszym poznaniu to bardzo sympatyczny i uczynny człowiek.

 

Witam,

Markus - podaj namiary na Lademanna

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAGIN - wysłałem namiary na priva

 

markus_gdynia - ja też poproszę[/b]

 

Dobra - ale jak mi który sprzątnie ekipę sprzed nosa /mój termin: 5-16 lipca/ to będę Was opluwał na Forum do końca jego istnienia.

 

Naprawde Twoj termin to 5-16 lipiec? :o . Bo ja takze umowilem sie z nimi na pierwsza polowe lipca :D :D :D

No tak to byl zart. A tak po prawdzie to napisz na forum wrazenia i laurke jak juz skoncza

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że będą warci laurki. Niestety cały czas przeżywam rozczarowania. Nienawidzę w ludziach braku słowności.

Polecany stolarz wydawał się taki sympatyczny, drzwi miały być wstawione do soboty. Dzwonię wczoraj do niego żeby się dowiedzieć "gdzie jesteśmy" i z sugestią, aby termin przesunąć na wtorek w przyszłym tygodniu i oczywiście dowiaduję się że on jest w lesie i o terminie mogę zapomnieć. Ale nie raczył wcześniej zadzwonić i mi o tym powiedzieć :evil: :evil: :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote="markus_gdynia"]Mam tylko nadzieję, że będą warci laurki. Niestety cały czas przeżywam rozczarowania. Nienawidzę w ludziach braku słowności.

:evil: :evil: :evil: .

... W budowlance jakoś tak im wychodzi.... Ja umawiam się tylko trzy razy, jeśli nie ustalimy w tym czasie wszystkiego, to więcej nie rozmawiam. Zrobiłem wyjątek przy tynkach i sporo nerwów mnie to kosztowało (spieszyło mi się :-? ).

... Teraz skrobię wylewki i zastanawiam się nad nowymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś kupował drewno na więżbę suszone komorowo,jeśli tak to proszę o namiary gdzie.( i wogóle o namiary gdzie mogę kupić więżbę)Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

Zadzwoń do HOLZ KOMPLEX w Orle k.Wejherowa, tel: 672 4338. Mają tam komorę do impregnacji ciśnieniowej, może mają też do suszenia. Zazwyczaj komory do suszenia nie posiadają tartaki ale zakłady meblarskie lub produkujące parkiet.

 

Dzięki serdeczne. Może ktoś jeszcze powie gdzie kupował drewno na więżbę(niekoniecznie suszone komorowo) z impregnacją.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...