Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Markus wysłałem Ci maila. Ze względu na pilną sprawę :( proszę o odpowiedź.

Prześlij mi Twój numer tel e-mailem. Muszę z Tobą zamienić parę słów o tynkach.

 

pozdrawiam

 

Wysłałem Ci namiary na tynkarza emilem. Telefon wysyłam na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Woda, kanaliza, prad- niby nic a 9500 odplynelo. W poniedzialek wizyta u P. Ingli (mysle ze wielu z Was zna ta pania), a potem jedziemy dalej- lawy, na ktore porywam sie sam i mam nadzieje ze jakos pojdzie mimo tego ze to pierwszyzna.

 

Chcialbym zrobic wsrod Was rozeznanie w temacie stali i betonu tzn. namiary na hurtownie z sensownymi cenami - buduje kolo Kielna

 

Z gory dzieki, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda, kanaliza, prad- niby nic a 9500 odplynelo. W poniedzialek wizyta u P. Ingli (mysle ze wielu z Was zna ta pania), a potem jedziemy dalej- lawy, na ktore porywam sie sam i mam nadzieje ze jakos pojdzie mimo tego ze to pierwszyzna.

 

Chcialbym zrobic wsrod Was rozeznanie w temacie stali i betonu tzn. namiary na hurtownie z sensownymi cenami - buduje kolo Kielna

 

Z gory dzieki, pozdrawiam!

 

 

Sensowne ceny jak się wykłócisz o rabat są w hurtowni AiZ w Koleczkowie.

Beton polecam z Ol-Transu, bo sama brałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda, kanaliza, prad- niby nic a 9500 odplynelo. W poniedzialek wizyta u P. Ingli (mysle ze wielu z Was zna ta pania), a potem jedziemy dalej- lawy, na ktore porywam sie sam i mam nadzieje ze jakos pojdzie mimo tego ze to pierwszyzna.

 

Chcialbym zrobic wsrod Was rozeznanie w temacie stali i betonu tzn. namiary na hurtownie z sensownymi cenami - buduje kolo Kielna

 

Z gory dzieki, pozdrawiam!

 

STAL- Centrostal Gdynia ul. Hutnicza tel. 663-89-99

Beton- UNICON tel. 629-98-00,629-77-66

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STAL- Centrostal Gdynia ul. Hutnicza tel. 663-89-99

Beton- UNICON tel. 629-98-00,629-77-66

 

pozdrawiam

 

Ja również polecam UNICON - kupowałem beton B25 po 182 zł netto.

Co prawda na lanie fundamentów spóźnili się 3 godziny, ale na strop już tylko 10 minut. Jednym słowem szybko sie uczą dobrych manier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem sie pochwalić.

Od środy mam strop i schody :lol: (ładnie mi się zrymowało)

Tu oczywiście mam pytanie: Ile dni trzeba polewać beton żeby nie popękał? Obecnie minęły 2 dni i polewam 3 razy dziennie.

Napiszcie coś bo żona ma mi troche za złe że tak się betonem opiekuję (zazdrosna chyba trochę).

 

Prosze o wszelkie informacje na temat wieźby i dachówek ceramicznych.

Szukam konkretnych namiarów na sprawdzone miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o beton to osobiście polecam WAKOZ z Luzina. Wcześniej brałem z OL-TRANS, ale WAKOZ pobił ich ceną, a przy zalewaniu stropu również jakością. Tel: 678-2851 prosić szefa produkcji. W Bojanie mieli swojego naganiacza imieniem Łukasz, ale chłopak jest trochę nieodpowiedzialny i najlepiej rozmawiać bezpośrednio z firmą.

Z WAKOZ-u będę też brał ostatnią partię betonu na schody wejściowe i taras. Ceny brutto jakie do tej pory uzyskałem od nich:

B-10 120 zł

B-20 180 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może beton drożeje w UNICON-ie, w WAKOZ-ie rozmawiałem przed chwilą i za B-25 z dostawą w przyszłym tygodniu zażądali 170 brutto bez pompy /mam taras i schody wejściowe + garaż/, a z pompą 180.

Jeżeli byś był łaskaw to prosiłbym telefonik. Ale z drugiej strony to ile jest kilometrów z Luzina do Twojego Bojana (ja potrzebujędo Kielna - to prawie to samo)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon podawałem na poprzedniej stronie, ale powtórzę. Tel: 678-2851 prosić szefa produkcji. Facet jest bardzo negocjowalny, chociaż przy pierwszym razie możesz mieć ceny o 10 zł wyższe.

 

Do Kielna jest mniej więcej tyle samo kilometrów co do Bojana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o beton to osobiście polecam WAKOZ z Luzina. Wcześniej brałem z OL-TRANS, ale WAKOZ pobił ich ceną, a przy zalewaniu stropu również jakością. Tel: 678-2851 prosić szefa produkcji. W Bojanie mieli swojego naganiacza imieniem Łukasz, ale chłopak jest trochę nieodpowiedzialny i najlepiej rozmawiać bezpośrednio z firmą.

Z WAKOZ-u będę też brał ostatnią partię betonu na schody wejściowe i taras. Ceny brutto jakie do tej pory uzyskałem od nich:

B-10 120 zł

B-20 180 zł

 

 

Markus a po ile chcieli za B-15? Bo w Ol-Transie wytargowałam się do 168 zł/netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia dosc ciekawa i na szczescie z dobrym zakonczeniem. Pozyczylem raniutko od tescia mojego kumpla nowiutka przyczepke do samochodu zeby przewiezc szope jaka dostalem od mojego tescia. Zaladowalem polowe desek i ruszylem w droge na moja dzialke - jakos sie udalo- myslalem. Niestety po rozladowaniu moim oczom ukazaly sie puste zawiasy na ktorych powinna byc burta !!! 3krotne przemierzenie trasy Rębiska-Banino nie dalo pozytywnych wynikow. Odparowanie przy przechodzeniu przez atmosfere dzielaca te dwa urocze miejsca!!! Jakiez bylo moje zdziwienie kiedy zrezygnowany pojechalem do Castoramy zdobyc namiar do producenta zeby kupic odparowany element- kiedy udalo mi sie takowy poprostu kupic!!!

Szczesliwe zakonczenie

1. nowiutka przyczepa w garazu tescia z jeszcze nowsza burta!!!

2. Szopa choc w kawalkach juz na mojej dzialce!

 

Dzieki wszystkim za podjecie betonowego tematu!

 

Moze jeszcze jakas mala dyskusja w temacie cen stali ?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GIERGA - to się nie ma co zastanawiać. Przecież ja podałem finalne ceny brutto. W dniu dzisiejszym uzyskałem w WAKOZ-ie za beton B-25 lepszą cenę niz od Ciebie chcą za B-15. Ceny nie znam bo nie używałem B-15, ale należy się spodziewać nie więcej niz 150 brutto, a stawiałbym na 140.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja może z kolejnym pytaniem o ceny:

Mianowicie potrzebujętroszeczkę stempli. No nie jeszcze teraz, tak na hura ale powoli lepiej już się za tym oglądam. Mianowicie jekie są ich ceny? A może ktoś chciałby troszeczkę odstąpić za niewielką odpłatą? W Jarpolu nowiutkie są za 4zł !!!!!!! :o Drogo jak cholera. Może gdzieś albo u kogoś znajdę taniej. Wszystkie posty postaram się uważnie przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja może z kolejnym pytaniem o ceny:

Mianowicie potrzebujętroszeczkę stempli. No nie jeszcze teraz, tak na hura ale powoli lepiej już się za tym oglądam. Mianowicie jekie są ich ceny? A może ktoś chciałby troszeczkę odstąpić za niewielką odpłatą? W Jarpolu nowiutkie są za 4zł !!!!!!! :o Drogo jak cholera. Może gdzieś albo u kogoś znajdę taniej. Wszystkie posty postaram się uważnie przeczytać.

 

Napisz jakiej długości stemple potrzebujesz.

Ja za 3 tygodnie będę zdejmował szalunek ze stropu i moge Ci odsprzedać całe drewno szalunkowe.

 

All - Ponawiam prośbę o namiary na dachówkę i drewno na więźbe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

BARTI - drewno konstrukcyjne (550 zl /m3 z impregnacja) i deski (420 zl/m3 z impregnacja, impregnacja zanurzenowa 50zl/m3) bralem ze Strzebielina ok 15 km za Wejherowem na Lebork - tel 6762683, Mieczyslaw Lange, ceny netto, mozliwy "zerowy" VAT. A dachowka (BRAAS) i wiekszosc akcesorii tradycyjnie Matelbud, Gdynia, boczna od Hutniczej na wysokosci przystanku PKP Gdynia Cisowa, nr telefonu poszukaj w Internecie, nie pamietam

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...