Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Planetobusy są pomysłem firmy budującej osiedle Planeta i są elementem zachęcania do kupowania mieszkań w tym rejonie.

 

Planetobusy rzeczywiście taki miały swój początek. A teraz jeżdżą też na Ujeścisko, to jest tu koło nas. Ta firma nie ma nic wybudowanego, ani w planach tutaj, a jeżdżą, bo im sie to opłaca.

Może Bojano też im się może opłacać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam szczególnie serdecznie nowych uczestników Forum!

Długo nie pisałem ale lato to gorący okres w pracy no i na budowie. Komentując jeszcze sprawę z moją sąsiadką wyrok w streszczeniu wyglądał tak, że WSA uchyla moje pozwolenie dlatego że GINB za słabo uzasadnił swoją korzystną dla mnie decyzję.

Normalnie rewelka - ale już napisałem o kasację wyroku - chociaż to kosztuje 250 zł - to wiadomość dla zainteresowanych ;) .

Co do spotkania - przez miesiąc nie będę miał za dużo czasu, chociaż plany do ostatniej chwili mogą się zmieniać.

Z budowy - przyklejam korek na sufit - trudna praca - nie ciężka ale trudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sobotnia praca zaowocowała 34-rema słupkami dzielnie sterczącymi w niebo wyznaczając granicę mojej "posiadłości".

 

Pyatnie do Was - ile drzewa szaunkowego było wam potrzebne na budowie (ławy, wieńce)? Jak były szalowane nadporża? Mój majster chce jakieś "kantówki" 10x10 cm do nadproży i nie do końca wiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sobotnia praca zaowocowała 34-rema słupkami dzielnie sterczącymi w niebo wyznaczając granicę mojej "posiadłości".

 

Pyatnie do Was - ile drzewa szaunkowego było wam potrzebne na budowie (ławy, wieńce)? Jak były szalowane nadporża? Mój majster chce jakieś "kantówki" 10x10 cm do nadproży i nie do końca wiem o co chodzi.

Do moich dość małych fundamentów (można zobaczyć na mojej stronie w ORZESZEK/ ALBUM) zużyłem coś ponad 1 kubik szalunkowych i troszeczkę łat. Oczywiście w ostatni weekend rozebrałem szalunki i będę wykorzystywał do dalszych prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirosław- już się nie dziwię wielkością ław :D obejrzałam projekt i wszystko jasne :D . ładny domek.

na początku znalazłam w necie inne babie lato (inne biuro).

tam ławy 12/10 i myslałam, że się pomyliłeś.

na pewno pójdzie ci 2razy więcej desek niż pisałeś

jesteśmy na podobnym etapie budowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sobotnia praca zaowocowała 34-rema słupkami dzielnie sterczącymi w niebo wyznaczając granicę mojej "posiadłości".

 

Pyatnie do Was - ile drzewa szaunkowego było wam potrzebne na budowie (ławy, wieńce)? Jak były szalowane nadporża? Mój majster chce jakieś "kantówki" 10x10 cm do nadproży i nie do końca wiem o co chodzi.

 

Marcin ..na szalunek stropu, nadporoża, wieńce, schody...poszło ok 3 m3 drzewa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obchód gospodarski w Bojanie wykonany.

GIERGA - strop tężeje aż strach pomyśleć.

LUSIA - śliczne wykopy pod ławy, chłopaki wyplatali po południu zbrojenia.

MARCIN - no ja wiem, że ty jesteś dumny ze swojego ogrodzenia, ale w tym tempie to my III i 3/4 Rzeczypospolitej to nie zbudujemy.

 

A u mnie - wykonaliśmy dzisiaj dwie studnie chłonne na wode deszczową i większą część oczyszczalni. Jutro będzie koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...