Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

MIREK - u nas też "rzeźbili" pod ławy w ziemi :D . dzisiaj kończą zbrojenie i dają chudziak. jutro przyjeżdża grucha. 8)

jesteśmy już troszkę zmęczeni. to chyba z ekscytacji początkiem. na reszcie coś widać, no i odbijemy się od gruntu :)

 

na jakiej ulicy i gdzie masz to swoje babie lato?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

MIREK - u nas też "rzeźbili" pod ławy w ziemi :D . dzisiaj kończą zbrojenie i dają chudziak. jutro przyjeżdża grucha. 8)

jesteśmy już troszkę zmęczeni. to chyba z ekscytacji początkiem. na reszcie coś widać, no i odbijemy się od gruntu :)

 

na jakiej ulicy i gdzie masz to swoje babie lato?

Witam!!!

No i tu zaczyna się kłopot :o . Bo ulicę to ja muszę dopiero sobie wybudować a póżniej nazwać lub odwrotnie :roll: . A tak poważnie to z drugiej strony Bojana dokładnie 6m od granicy z Gdynią od strony Wiczlina , pomiędzy ulicami Majora Bojana , Poległych Żołnieży i Sosnowymi Wgórzami. Ta ostatnia podoba mi się najbardziej. Dla bardziej zorientowanych będę sąsiadem Cegielskich.Pozdrówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie to z drugiej strony Bojana dokładnie 6m od granicy z Gdynią od strony Wiczlina , pomiędzy ulicami Majora Bojana , Poległych Żołnieży i Sosnowymi Wgórzami. Ta ostatnia podoba mi się najbardziej. Dla bardziej zorientowanych będę sąsiadem Cegielskich.Pozdrówka :wink:

 

Piękne miejsce. Gratulę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI :D :D :D !!!!

Miejsce rzeczywiście piękne jest tylko jeden feler moja działka jest pierwsza z brzegu i bokiem przylega do ulicy Majora Bojana . Ale jak to mówią nie można mieć wszystkiego oraz coś za coś. Była najtańsza czytaj najmiejsza 1071 m2 , póżniej zostały już tylko bardzo duże metraże czytaj ceny. Gdy tylko podrośnie żywopłot który jest na razie w planach nie powinno być najgożej . Pozdrówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIREK - u nas też "rzeźbili" pod ławy w ziemi :D . dzisiaj kończą zbrojenie i dają chudziak. jutro przyjeżdża grucha. 8)

jesteśmy już troszkę zmęczeni. to chyba z ekscytacji początkiem. na reszcie coś widać, no i odbijemy się od gruntu :)

 

na jakiej ulicy i gdzie masz to swoje babie lato?

Witam!!!

No i tu zaczyna się kłopot :o . Bo ulicę to ja muszę dopiero sobie wybudować a póżniej nazwać lub odwrotnie :roll: . A tak poważnie to z drugiej strony Bojana dokładnie 6m od granicy z Gdynią od strony Wiczlina , pomiędzy ulicami Majora Bojana , Poległych Żołnieży i Sosnowymi Wgórzami. Ta ostatnia podoba mi się najbardziej. Dla bardziej zorientowanych będę sąsiadem Cegielskich.Pozdrówka :wink:

 

Wiem gdzie to jest, wczoraj tamtędy przejeżdżałam ...piękne miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!

Ludzie co się dzieje cenami drewna ? Zaczyna mi to przypominać historię ze stalą. Ceny już wzrosły a mają jeszcze wzrosnąć. Ciekawe kiedy to się skończy i na jakim poziomie.

Pozdrówka :wink: .

 

Też to zauważyłam! Właśnie dzisiaj obdzwaniałam wszystkie tartaki i porównywałam ceny drzewa na więżbę i desek, najtaniej to chyba w Szemudzie (i dobre jakościowo) ale czeka się miesiąc :( . Na szczęście, mój cieśla zamówił więżbę gdzieś u siebie, także wyjdzie mi taniej i szybciej (pod koniec przyszłego tygodnia) :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinieU- ciągle mam wątpliwości co do lokalizacji twojej działki. Czy płot zrobiłeś ze stempli? :-? :-? :-? byłam dzisiaj na spacerku z synusiem i szukałam twojego nowego płotu 8)

 

Moje ogrodzenie na razie nie ma siatki. Zrobione są słupki metalowe powlekane (czyli zielone). Jak wiesz gdzie jest dom Markusa to stojąc plecami do jego wejścia na wpost "bez pole" :lol: widać moją działkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliiiiz podpowiedzcie, gdzie jest największy wybór klinkieru??? Najlepiej nie najdroższego :roll: I znowu - raczej w Gdańsku niż w Gdyni? Kurczę, znowu się zgapiliśmy :oops: i nie bardzo jest czas objeżdżać całe Trójmiasto...

 

W Gdyni nie, ale w Almaresie w Wejherowie przy ulicy Przemysłowej mają niezły wybór. Właśnie jutro się tam wybieram zamówić płytki na cokół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

W jakiej cenie kupiłaś deski , ja zapłaciłem 320zł za m3. Cenę więźby będę znał jutro .Pozdrówka :wink:

Mirosław nie wiem ile dokładnie za deski ale za wszystko tzn. 10,5m3 krokwi (w tym długich na 12,5m) i 6m3(dł.2,5 m)desek zapłacę ok.8,3 tys.oczywiście wszystko z impregnacją. A jak u ciebie i gdzie kupujesz więżbę?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus - rany julek, Wejherowo??? Toż to koniec świata :wink: Nie ma nic bliżej? Na pewno przejadę się do BAT-u i co tam jeszcze będzie po drodze... do paru znanych mi hurtowni w Pruszczu... ale może są jakieś składy, gdzie jest wyjątkowo duży wybór? I stosunkowo niskie ceny :-? Bo jak zobaczyłam np. cennik na stronie Robena... ponad 4zł za szt. :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...