Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W weekenda ma być podobno upalnie :lol: :lol:

 

A u mnie prace na poddaszu dobiegają końca i teraz przyszło czekać tylko na więźbe, która dotrze w poniedziałek...mam tylko nadzieje, że nie będzie takich szopek jak ostatnio z drewnem. Bo powoli zaczynam wierzyć, że chyba mam pecha :cry:

 

Jutro idę kupić klinkier na komin, wybieram sie do Almaresu :-) nawet mam już upatrzony :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!

JERPOL Gdynia 81-572 ul. Chwaszczyńska 206A tel.629-66-20

Pozdrówka :wink:

 

mam mieszane uczucia co do tej firmy...moi rodzice zapłacili kiedyś za drewno, na które czekali cały dzień i okazało się, że facet z Jerpolu wystawił fakturę a nigdzie nie zapisał, że mają drewno dostarczyć....przez co moi rodzice musieli zapłacić za dzień stracony dla robotników + stracony urlop z pracy :cry:

Chociaż może ten sprzedawca już nie pracuje :x a sytacja była przypadkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj zalewaliśmy wieniec i wiecie co? Budowlańcy tak zrobili szalunek, że na paru ładnych metrach ściany po prostu się rozlazł :evil: okazało się, że deski przybili na gwożdzie a dopiero jak zaczęło się rozłazić, to skręcili śrubami,bo przecież nie można było zrobić tak od razu nie :-? Jakoś to w miarę zrobili ale i tak pewnie nie obejdzie się bez wyrównania tego w jakiś sposób :( ech szkoda słów..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję i kibicuje wszystkim zalewającym :wink:

Niestety ja już jestem na etapie gdzie nic nie widać, a pieniądze znikają, czyli wykończeniówki. Pojutrze pewnie skończą tynkarze. Jak skończą to im wystawię ocenę, teraz nie chcę zapeszyć. Wykonawca ogrodzenia też już znaleziony i umówiony, a w nocy (23.15) :o skończyłem negocjacje na temat ocieplenia dachu i wykonania płyt G-K.. Frony robót do końca lipca zabezpieczony, czas układać grafik na sierpień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ktoś tu potrzebował niewielkie ilości stępli - proszę bardzo mam . :) Cena będzie atrakcyjna chętnych proszę o kontakt.

Lode to dosyć znana firma produkująca klinkier - w Bacie maja lub mogą sprowadzić.

Przydałby mi się namiar na ekipę do ogrodzenia - może ktoś ma sprawdzonych fachowców nie krwiopijców?

Mam kominy systemowe Leiera i sobie bardzo chwalę - solidne i nie takie drogie.

Wełną jestem w sumie zainteresowany ale Adamski nie mogę się do Ciebie dodzwonić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie osoby z Bojana zdążyły zauważyć, nadal brakuje w moim domu okrągłego okna nad wejściem. Od blisko czterech tygodni boksuję się z firmą WINDOWS 2000 z Rumi o jego dostarczenie. Rezultat widać. Szkoda, że w tak głupi sposób psują sobie opinię. Ponieważ moje telefony są olewane, przed chwilą wysłałem faks na właściciela firmy, z żądaniem montażu okna w nieprzekraczalnym terminie do jutra włącznie i rekompensaty finansowej. Na koniec poinformowałem, że w przeciwnym razie skieruję swoje kroki na drogę sądową. Rozmawiałem już w tej sprawie z sekretarzem Sądu Polubownego przy Pomorskiej Izbie Handlowo Przemysłowej.

Co dalej - uprzejmie doniosę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ruszyliśmy z kominami Schreyer - stoją już do stropu, a pewnie dzisiaj mężulek pociągnie je do końca.

 

Obudować chcemy z cegły klinkierowej CHR - Sahara cieniowana - macie jakąś opinię na temat tej firmy..?

 

W sobotę w końcy wstawią nam bramę garażową - mam taką nadzieję, bo wczoraj wkurzyłam się na nich. Zadzwonili, że będą o 18:00 i będe robić do 22:00 - kazałam więc im zacząć od rana właśnie w sobotę, a nie robić po nocach. Brrr... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALL - szukam namiarów na osobę, kóra będzie potrafiła przygotowac mi projekt uformowania działki i zielonego zagospodarowania. problem Leży w tym, iz działkę mam dośc mocno pochyłą i wokół domu trzeba z rozmysłem ukształtować teren. Czekam na wasze sugestie i namiary oczywiści :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALL - szukam namiarów na osobę, kóra będzie potrafiła przygotowac mi projekt uformowania działki i zielonego zagospodarowania. problem Leży w tym, iz działkę mam dośc mocno pochyłą i wokół domu trzeba z rozmysłem ukształtować teren. Czekam na wasze sugestie i namiary oczywiści :D

 

Chyba mogę mieć podobny problem więc chętnie dołączam do prośby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARCIN, RAFALG - w poniedziałek, około godziny 17.00 będzie u mnie na działce dziewczyna która /za drobna opłatą/ ma opracować koncepcję zagospodarowania ogrodu. Studiuje coś tam o roślinkach, a namierzyliśmy ją z żoną w DENDROMIE, Reda ul: Obwodowa, na praktyce. Właścicielka firmy, z którą rozmawialiśmy na temat zagospodarowania ogrodu, poleciła właśnie ją. Zobaczymy co zaproponuje. Ogrodu japońskiego nie robię, to powinna dać radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARCIN, RAFALG - w poniedziałek, około godziny 17.00 będzie u mnie na działce dziewczyna która /za drobna opłatą/ ma opracować koncepcję zagospodarowania ogrodu. Studiuje coś tam o roślinkach, a namierzyliśmy ją z żoną w DENDROMIE, Reda ul: Obwodowa, na praktyce. Właścicielka firmy, z którą rozmawialiśmy na temat zagospodarowania ogrodu, poleciła właśnie ją. Zobaczymy co zaproponuje. Ogrodu japońskiego nie robię, to powinna dać radę.

 

przecież to największa przyjemność samemu...zaprojektować ogród :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ruszyłem ostro do przodka z robotą. Wczoraj kopacz zdjął 30 cm humusu. Dzisiaj geodeta wytyczył dom a juterko chłopaki z samego rana ruszają z wykopem.

Mam pytanko. Zdecydowałem sie na mur 3-warstwowy tzn 25 porotherm, 10 styropian i 11,6 porotherm. Czy między styropianem a cięką cegła dać przerwę powietrzną tak jak się daje przy wełnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to największa przyjemność samemu...zaprojektować ogród :D

 

Masz rację. Niestety doba ma tylko 24 godziny /co za szkoda, że nie można tego zmienić na czas budowy/ i nie ze wszystkim można zdążyć samemu, a po drugie "spojrzenie z boku" osoby postronnej to zawsze dodatkowa opinia i można zweryfikować własne pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...