Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Taki był mój zamiar ale wciąż mam problemy z darmową przestrzenią na takie strony - jakieś limity transferu i inne ograniczenia :( :cry: . Może ktoś będzie chciał to przenieść do siebie. Zajmuje 1,5 Mb.

 

Generalnie ja bym to wziela, ale jak mam dac na darmowy serwer to bedzie tak samo kichowato - bo republika pewnie tez ma ograniczenia ? Jak nie ma to zabiore do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to przetestowałem 3 darmowe serwery:

WP, ONETU (REPUBLIKI) i INTERII. Wszystkie mają takie ograniczenia z czego WP wychodzie najbardziej korzystnie pod względem transferu godzinowego na stronie. Za to w Interii dają aż 12 mega na stronę. W symie dużo i nie. Moja prywatna strona rozłożona jest niezauważalnie powiędzy 3 serwer: 2 WP i jeden Interii. Myślę, że z czasem gdy postępy na działeczce będą większe będę musiał przenieść się albo dołóżyć kolejny :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARCIN - była wczoraj Pani od ogrodu. Ponieważ nie było Cię w tym czasie, pokazałem jej jedynie Twoje włości. Jak jej dostarczę mapę mojej działki (wczoraj zapomniałem wziąć ze sobą) to po kilkunatu dniach ma mi przedstawić koncepcje zagospodarowania, plan nasadzeń no i oczywiście kosztorys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie może namairy na dobrego stolarza "wewnętrznego"?

Takiego co to robi parapety i obróbki w domu.

Tu ostrzegam zwłaszcza bojanowiczów przed pewnym gościem z Bojana. Wzięłam go z książki tel. i bardzo tego żałuję. Sprawdzę nazwisko i podam ku przestrodze. Facet odwala fuszerkę a jak mu się zwróci uwagę to się obraża. Schody wykańcza nam już kilka miesięcy. NIE POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie może namairy na dobrego stolarza "wewnętrznego"?

Takiego co to robi parapety i obróbki w domu.

Tu ostrzegam zwłaszcza bojanowiczów przed pewnym gościem z Bojana. Wzięłam go z książki tel. i bardzo tego żałuję. Sprawdzę nazwisko i podam ku przestrodze. Facet odwala fuszerkę a jak mu się zwróci uwagę to się obraża. Schody wykańcza nam już kilka miesięcy. NIE POLECAM!!!

 

Czy chodzi o zakład stolarski sąsiadujący przez ścianę z wulkanizacją ???

 

Stolarz, który robił mi drzwi wejściowe trudni się i innymi rzeczami, ale najbliższy termin to będzie chyba listopad. Jeżeli termin Cię nie odrzuca to daj znać, wtedy podam Ci namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello

 

Kingaa - pisze dopiero dzisiaj, bo wcześniej nie miałem czasu. W nd przed moim domem zatrzymał się VW Golf, chwile postał ruszył dalej, mimo mojego machania zza okna (ugniatałem właśnie ciasto na pizze w kuchni 8) ). Zgadnij kto był w środku?

Ale spoko. Je też Cie nie lubie :wink: .

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARCIN - była wczoraj Pani od ogrodu. Ponieważ nie było Cię w tym czasie, pokazałem jej jedynie Twoje włości. Jak jej dostarczę mapę mojej działki (wczoraj zapomniałem wziąć ze sobą) to po kilkunatu dniach ma mi przedstawić koncepcje zagospodarowania, plan nasadzeń no i oczywiście kosztorys.

 

Spoko. Poczekam co zrobi dla Ciebie i ZA ILE. :wink:

 

P.s. Test wypadł pozytywnie - klasa 15.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docent - jednak zaryzykujemy, bo po pierwsze nie mamy już czasu i siły, żeby się uganiać, a po drugie cena jest dość korzystna jak na drewniane antywłamaniowe, i to w dodatku w kolorze który nam pasuje, więc najwyżej nie będziemy ich oglądać z bliska :wink:

 

Benicio trzeba było krzyczeć, że pizzę robisz, to byśmy zaszli :wink:

A tak serio, to nie widziałam machania, a zwolniliśmy, żeby popodziwiać Twoje ogrodzenie :D A przecież nie będziemy się pchać w gości bez zapowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... popodziwiać Twoje ogrodzenie ...

 

Moje ogrodzenie to fale Dunaju póki co. Wyszedł brak doświadczenia i musze wyrównywac na zaprawie do pierwszej warstwy cegieł klinkierowych. Róznica w poziomach dochodzi nawet do 4 cm. Ale cóż - nie święci garnki lepią.

Końcowy efekt będzie (bo musi być) dobry.

 

Zachar - w którym Muratorze będzie artykuł o Tobie?

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...